Сайт за Китай...на какъв език да е

wood

Well-Known Member
Имам следното питане, мой колега има идея да пусне сайт за обяви, но за Китай или Индия...водим спор на какъв език да е сайта. Виждам че в Гугъл при търсене излизат много сайтове за Китай, и на аглииски и на китайски. Виждаме че горе долу са еднакви по посещения и ПР...Решете вие спора, аз съм за англииски
 
На мандарин :).
 
От: Сайт за Китай...на какъв език да е

Е мандарин...в Гугъл излизат повече сайтове за Китай на англииски. Не мога да ги разбера тези китайци, уж са милярд и половина...а в един български сайт има повече обяви отколкото в един китайски...
 
От: От: Сайт за Китай...на какъв език да е

Е мандарин...в Гугъл излизат повече сайтове за Китай на англииски. Не мога да ги разбера тези китайци, уж са милярд и половина...а в един български сайт има повече обяви отколкото в един китайски...

Да беше проверил и в Дир.бг колко китайски сайта на путунхуа излизат :D

Погледни в Байду, за да се ориентираш къде най-бързо да си изхарчиш парите. А най-добре ги дай на децата на лейтенант Шмидт. Та ти дори не знаеш имената на езиците, на които говорят, камо ли да пишеш сайт на някой от тях. А да правиш сайт за обяви на английски, таргетиран към китайци - забрави - всеки по-голям град в света вече си има своя Чайнатаун. Никакъв шанс за пробив на чужденец в която и да е област. И супер идея да ти хрумне случайно (нямам предвид сайт за обяви за китайци - тези хора имат опит в търговията от 5000 години) - на следващия ден ще е копирана.
 
От: Сайт за Китай...на какъв език да е

Пич, не слушай strana какво ти пише. Праскай си текста на байду и ще стане работата. Нали гониш милиардна аудитория ;)
 
От: Сайт за Китай...на какъв език да е

Трябват ти много добри познания по китайски да преведеш всичко и за да правиш СЕО ще ти трябват и статии в повечето случей освен ако не правиш Блог спам + Директории :D
 
От: Сайт за Китай...на какъв език да е

Ако някой си мисли, че може да успее в Китай без 中文 и 关系 е в голяма, ама наистина голяма грешка.

За конкрентни бизнес проекти можете да се свържете с мен на ЛС.
 
От: Сайт за Китай...на какъв език да е

На Македонски ..
 

Горе