Продава се: Сайт за акумулатори

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Здравейте,
продавам сайт, който не успя да започне да работи нормално - най- вече поради проблеми офлайн с доставките и дистрибуцията.
Вносители, производители, дистрибутори и магазини продаващи акумулатори.

Ако на някой има съществуващ бизнес с акумулатори - смятам, че ще получи този сайт като жокер, за бизнеса си. Със сигурност ще увеличи продажбите си.

Сайтът все още не е достигнал пълния си потенциал. Това, което виждате в следващият пост са 100 % органични търсения и посещения от Google.

Цената на сайта ще продължи да се повишава с времето.
Базиран е на WP - woocommerce. И може да се развива.

Онлайн магазинът в момента не работи с клиенти.

Ключови фрази по които потребители откриват сайта са : акумулатори за дизел, акумулатор за дизел, какъв акумулатор, какъв акумулатор да си купя, колко ампера трябва да е акумулатора

Цента не подлежи на коментар - 7500 лв.

В нея не е включен хостинг. Не е включен и лиценза на темата (който по ваше желание ще трябва да закупите допълнително)
http://akumulatorite.com/

Всички автомобилни компании разширяват портфолиото си с модели елекромобили, които също след година, две три ще имат нужда от акумулатори и батерии, така, че смятам, че този сегмент има бъдеще. Също мисля, че домейна е доста добър и неговата стойност също ще продължава да расте.
 
Последно редактирано:
Нова цена 7500 лв.

Прилагам и още статистика за сайта:
akumulatorite1.png


akumulatorite2.png


akumulatorite3.png
 
Най-добре оптимизираната страница :
 
Прекалено висока цена, за сайт с много нисък потенциал, който едва ли ще си избие 7.5 бона, в рамките на 10 г.
 
Прекалено висока цена, за сайт с много нисък потенциал, който едва ли ще си избие 7.5 бона, в рамките на 10 г.
Цената се определя от много фактори. Едно нещо, което не е ценно за теб ще бъде съкровище за друг. Човек, който продава акумулатори и иска да разшири дейността си, не мисля, че ще направи твоята сметка за печалбата и потенциала.
 
Цената се определя от много фактори. Едно нещо, което не е ценно за теб ще бъде съкровище за друг. Човек, който продава акумулатори и иска да разшири дейността си, не мисля, че ще направи твоята сметка за печалбата и потенциала.
Така е, съгласен съм. Все пак как калкулирате цената на сайта, само според потенциала ли? /въпроса е за лична информация.ако решите може да не отговорите/
 
Така е, съгласен съм. Все пак как калкулирате цената на сайта, само според потенциала ли? /въпроса е за лична информация.ако решите може да не отговорите/

Привет,
в случая не калкулирам само според потенциала. През миналата зима сайта работеше (Основно аз онлайн) локално заедно със съществуващ малък магазин за авто части. Моя партньор, който трябваше да доставя акумулаторите и гаранциите, обаче започна да се бави, а аз получавах обажданията от изнервените потребители. Имаше и други неща, които попречиха да продължим работа заедно и се разделихме. В него акумулаторите в мен сайта.

Та относно формирането на цената.

1. Сайта работеше и имаше поръчки. Също преди да спрем работа преговарях с приятел, който има няколко агро - машини, да взема от нас акумулатори.

2. Акумулаторите и батериите изглежда ще се търсят все повече (ако предположим, че и електромобилите ще започнат да стават по- масови).

3. В сайта има съдържание, което е добре индексирано и към сайта има трафик, който е органичен, което е ценно.

4. Ще спести време (което също е пари) на човака, който трябва от 0- та.

5. Имам достатъчно време да чакам, а и мога да обновавам съдържанието и да подържам сайта още дълги години, като не мисля, че ще се обезцени (т.е. не ми е спешно да го продам).

6. Ако някой с физически магазин и възможност за дистрибуция ми предложи съдружие, което ме устройва имам вариант да продължа работа, аз , или човек под мое ръководство по сайта (т.е. дори и да не намеря купувач тук в https://www.predpriemach.com/ има варианти да пусна обявата и в някой авто-форум, или подобен, не съм търсил още варианти, но съм сигурен, че има ).

Домейна също си го харесвам и мисля, че също е ценен, но това не го добавям, защото е субективно.
 
Супер, това внесе още яснота за евентуалния купувач. Всеки преценява вече цената дали му е ОК.
Good luck!
 
Трий трий , само за леваци стана тука
Ивчо,
Спамер си беше и спамер ще си останеш. Даже и да излезеш някога от Махалата.
 

Горе