Продава се: Сайт за английска марка камери

Yany

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,
Предлагам за продажба сайта, заедно с домейна, разбира се, на една английска марка камери за видеонаблюдение. Напоследък предлагат и други техники, но вече не възнамерявам да се занимвам с това, а с нещо друго. Бях единствен представител на марката в България и затова името беше важно.

Сайта е от 2011 г., ако не бъркам, на платформа WordPress. Беше регистриран към регистър.бг, но е прехвърлен с хостинга към Суперхостинг. Като цяло не съм го обновявал от 9-10 месеца, защото се захванах с друго нещо и за това не ми остава време.

Предполагам за цена около 400 лв, заради всички тези години в интеренет пространстовото и разходи около него.
Един сайт за медицински апарати замина при човек, който тотално го уби. Дано този няма тази съдба.

Ако някой има интерес, нека да пише,

Petrishki

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, дайте подробности на лична. Сайта има ли някакви доходи, какъв е адреса, тези камери продават ли се, на дропшипинг ли работите?

Yany

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, в сайта не е имало реклама, всичко е издържано от фирмата с рекламни материали от фирмата, като са превеждани на български и всичко е авторско.

yanev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Mоже ли повече информация на лично? Процент, колко продажби са направени?

Yany

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
След две неоснователно дълго изчаквани обещания, нещата са в изходна позиция.

Yany

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
След всички запитания и разговори досега няма коректно споразумение, затова и всичко остава, с разлика в цената - на 300 лв. и само за реално интересуващи се хора.

Благодаря!

Горе