Продава се: Сайт за английска марка камери

Yany

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,
Предлагам за продажба сайта, заедно с домейна, разбира се, на една английска марка камери за видеонаблюдение. Напоследък предлагат и други техники, но вече не възнамерявам да се занимвам с това, а с нещо друго. Бях единствен представител на марката в България и затова името беше важно.

Сайта е от 2011 г., ако не бъркам, на платформа WordPress. Беше регистриран към регистър.бг, но е прехвърлен с хостинга към Суперхостинг. Като цяло не съм го обновявал от 9-10 месеца, защото се захванах с друго нещо и за това не ми остава време.

Предполагам за цена около 400 лв, заради всички тези години в интеренет пространстовото и разходи около него.
Един сайт за медицински апарати замина при човек, който тотално го уби. Дано този няма тази съдба.

Ако някой има интерес, нека да пише,
 
Здравейте, дайте подробности на лична. Сайта има ли някакви доходи, какъв е адреса, тези камери продават ли се, на дропшипинг ли работите?
 
Здравейте, в сайта не е имало реклама, всичко е издържано от фирмата с рекламни материали от фирмата, като са превеждани на български и всичко е авторско.
 
Mоже ли повече информация на лично? Процент, колко продажби са направени?
 
След две неоснователно дълго изчаквани обещания, нещата са в изходна позиция.
 
След всички запитания и разговори досега няма коректно споразумение, затова и всичко остава, с разлика в цената - на 300 лв. и само за реално интересуващи се хора.

Благодаря!
 

Горе