Аукцион за: Сайт за афилиейт от Amazon.com

SoulReaver

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,

поради недостатъчно време и желание за по-нататъчно развитие продавам сайт за афилиейт от Amazon.com. Статистика:

Домейн: cooleradvisor.com
регистрант: GoDaddy
регистриран на: 06/02/14
изтична на: 06/02/15
DA: 12
PA: 25
Ahrefs rank: 30
Backlinks: 401
Referring domains: 85

Прилагам screenshot от Ahrefs акаунта:

ahrefs.jpg

Система: WordPress
Уникално съдържание: да (поръчвано от колега от форума, както и от Odesk.com)
Посещения: изцяло органичен трафик на база направената оптимизация на сайта. PDF експорт на посещенията от 01.03 до момента е наличен тук. Може би ще забележите спад след октомври месец, това се дължи на Penguin update-а, от който сайта не е директно пострадал. Имаше лек спад в позициите на ключовите думи, но нещата се оправиха. Има още две продажби след този период.
Приходи: изцяло от Amazon affiliate, до момента 19.72$, изцяло на автопилот. Прилагам screenshot от акаунта ми там:

amazon.jpg

На тази страница може да се види, че съм верифицирал сайта с картинката за верификация (долу вляво на страницата). При евентуален интерес мога да предоставя допълнителна информация за ключови думи и техните класирания.

Начална цена: 60$.
Край на търга: 04.01.15 или 24 часа след последния бид (ако има такъв).
Предпочитан начин на плащане: PayPal, на място за района на София или по банков път

Причина за продажба: както казах по-горе, в момента нямам време и желание за по-нататъчно развитие на сайта. Вниманието ми е съсредоточено върху други проекти и бих желал да продам сайта. Той е подходящ както за новак в сферата (има изградени линкове и посещения, може да се сменят афф. линковете и нови продажби да идват в друг акаунт), както и за хора, които се занимават с такива сайтове и могат да го доразвият с нови статии и оптимизация. Приемам коментари по обявата, с удоволствие ще споделя допълнителна информация или ще коригирам, ако има неясноти.

Бих желал само сериозни хора да пишат в обявата, в този форум съм от 2009 и за себе си гарантирам, че съм сериозен и точен човек. Надявам се вие да отвърнете със същото.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за афилиейт от Amazon.com

Търгът приключи, сайтът отива при колегата @bluefighter.
 

Горе