Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

yavkata

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Сайта го продавам защото нямам време да качвам оферти и да ги редактирам. За момента сайта качва оферти автоматично от lapni.bg и Grupovo.bg единствено трябва да се редят по категории защото автоматично не може , също така може да качвате оферти от всички други сайтове който имат афилийт програми.Сайта също има и ВИП оферти който седят на първа страница и се отличават от другите оферти, админ панела е лесен за ползване.
Когато му пусках реклами правеше по 700-900 посещения правеше на месец по 100-150 лв , но аз го ползвах зимния период и затова беше слаб трафика също така и рекламирах в малки сайтове.
Към сайта върви и фен страница на сайта с близо 3 к в фейсбук .

В цената е включено всичко домейн, хост който са до края на годината всичко е закупено от ICN.BG

За въпроси на ЛС<br /><br /> Домейн Име | URL: ofertoman.bg<br /><br />Приблизителна Цена: 800<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 12.12.2011/ 12.12.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Импресии на Месец:: 13 000<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Back Links: За това незнам<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Приходи: 100-150<br /><br />Начини на Плащане: paypal epay банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

За няма и 30 посещения на ден /и то с реклама където и да било/ цената ми се струва страшно висока...
Иначе не изглежда зле сайтчето само че в силно конкурентна ниша и няма никакви посещения... Ако обмислиш много сериозно цената може да събудиш интерес.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Имам интерес, в случай на сериозна редукция на цената (до към 300 лв.).
Както каза по-горе колегата "Григоров", нишата е пълна, а очевидно тепърва ще трябва да се влагат средства.

При съгласие, моля на ЛС!
 
Последно редактирано:
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Здравейте относно ofertoman продавали се само скрипта и каква е цената на него и на сайта ? Бихте ли оставили скайп за връзка или телефон.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

писах ви във скайп тъй като не съм постоянно на линия може да ми отговорите тук за по-бързо на това което ви попитах във скайп.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Пиши на ЛС новата цена.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Прати и на мен новата цена и ако е това което ми се иска да е си стискаме ръцете.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Ами работи със всички сайтове предлагащи афилийт


кои са те?


И аз се интересувам кои са сайтовете и най-вече дали в тях е включен и грабо.
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Промоция до края на месеца
Хост, домейн и сайта всичко заедно на цена 500 лв промоцията важи до 30 Юни
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Добра цена, успех
 
От: Сайт за групово пазаруване събира оферти от всички сайтове

Вчера Ви писах лично дано да сте го прочели, чакам отговор.
 

Горе