Сайт за добрите новини и хора . Мнение

TheWizarD

Member
Първо искам да се извиня , ако не това е мястото за тази тема , но вашето мнение е много важно за мен . Та ще ви представя с няколко думи новия ни сайт .

Появи се най-сетне сайт за добрите новини и хора. Сайтове, списания, вестници за лоши новини има колкото искаш. Ние искаме да посветим времето и труда си на добрите хора с добрите намерения и добри дела. Скептиците ни казват, че няма да можем да пълним сайта, откъде сме щели да намираме добри новини. Публиката искала убийства, изнасилвания, кражби, съдилища, ченгета… Е, хайде да видим. Хората правят добри дела, обичат се, раждат деца, отглеждат ги, слушат хубава музика, ходят на кино и на театър, връщат намерените на улицата чужди пари, помагат на закъсалите, спортуват, изграждат спортни площадки. А ние ще ги намираме и ще пишем за тях. В нашия сайт ще намерите всичко ново сред българските популярни изпълнители, за известните физиономии от екраните на телевизиите, за неизвестните лица от улицата, за най-красивите места в България, където да отидете да почивате, за красивите ни деца, за постиженията, с които се гордеем. За добрите новини и хора. Това е нашият сайт. Нека го напълним заедно с добрите новини. Дори не напук на скептиците, а заради самите добрини, за самите нас .

ПРЕЗЕНТАЦИЯ НА WWW.DOBRINITE-NEWS.COM
 
От: Сайт за добрите новини и хора . Мнение

Несъвместим браузър
Нужно е да обновите браузъра си, за да видите сайта.

с IE 8 съм
 
От: Сайт за добрите новини и хора . Мнение

сконкуренция или без - подобен проект е обречен :)
хората искат кръв смърт и апокалипсис .. .кой му пука за добри работи ...
ако търсите сайт с 100 - 200 уникални с много труд - шЪ стане
ама ако мислите леката да минете над 500 нема да стане ич :)
и името нещо не ми се нрави .. ама де да знам ... аз не разбирам от добро :)
аи от новини не разбирам :) мнението е лично - аз не бих заложил за този сайт
 

Горе