Продава се: Сайт за доставки от спортсдирект

От: Сайт за доставки от спортсдирект

Доста неприятна ситуация. С една дума собственика на сайта използва репутацията на Амоун, за някакъв смешен опит за измама. Само като прочетох за харда и баща му умрях от смях :lol: Сменил базата данни, щото идвали данъчните на ревизия, ама старата база изчезнала на някакъв хард? :-o
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Дано има хипиент и кебепчита оилинклусив,,, ама и Митов е виноват и той съшо трява почерпи шото посредника е пекан:rolleyes:
 
От: От: Сайт за доставки от спортсдирект

Дано има хипиент и кебепчита оилинклусив,,, ама и Митов е виноват и той съшо трява почерпи шото посредника е пекан:rolleyes:

Един ден ти като изгориш с 2,5 к и ти да почерпиш!
 
От: От: Сайт за доставки от спортсдирект

Един ден ти като изгориш с 2,5 к и ти да почерпиш!

Ама аз обичам да черпа и ако ми върнат 2,5кг със сигурнос ши омазня барбекюто, то за него шие нешо като курбан за късмет, шото друг път такъв късмет може да няма и подовре да си отваря очите
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

При такива ситуации, сигнал към кзп, не че ще свършат нещо, но е добре да мине сигнала през тях. Ако продаеача е фирма и данъчните сигнализираш, ако не е фирма, пак данъчните,те ще проверят за тези 30000лв дали са светли или не. Адвокат и ако продавача е малко по-умен,ще върне парите веднага щом се замисли къде ще отидат нещата,ако се тргне по този път!
Сорка,от телефона се пише кофти...
Аз също бях прецакан по подобен начин от човек от форума,но за 100лв не си заслужаваше разправията и му се размина.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Извода - не работете или търгувайте с хора пишещи на маймуница.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

А какви са отношенията между посредника и продавача, че нещо явно съм пропуснал?
Бизнеспартньори, познати или просто го е помолил за услуга?
Защото за да предатавляваш един човек в подобни сделки трябва малко или много да му имаш доверие и при всички положения да си на ясно с това, което той предлага.
За мен е несериозно да посредничиш и да продаваш нещо което не знаеш точно какво е.
Аз лично за да го направя трябва на 100% да съм сигурен в човека и пак първо ще погледна какво предлага.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Така се прави бекъп! HDD-то в буркан и на село в мазето между на баба лютениците... ебасимо

И все пак преди някой да връща пари би било добре да се установи със сигурност архив на непълната база има ли изтеглен и ако да - кой го е изтеглил?

пп: изкупувам буркани с 3,5" гърла

@bulchat - те ще се разберат по един или друг начин. Да набуташ така човек в ръцете на тея гадове ми се струва прекалено крайно...
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Възстановил съм парите на купувача.
Извинявам се за създадената ситуация.
Грешката е изцяло моя и не вярвам да я повторя някога, дори и за 5 лева.
 
От: От: Сайт за доставки от спортсдирект

А какви са отношенията между посредника и продавача, че нещо явно съм пропуснал?
Бизнеспартньори, познати или просто го е помолил за услуга?
Защото за да предатавляваш един човек в подобни сделки трябва малко или много да му имаш доверие и при всички положения да си на ясно с това, което той предлага.
За мен е несериозно да посредничиш и да продаваш нещо което не знаеш точно какво е.
Аз лично за да го направя трябва на 100% да съм сигурен в човека и пак първо ще погледна какво предлага.

Продавача на сайта е служител в моята фирма. като разбрах че продава сайта, му предложих да пусна обявата тук като услуга.

Въпреки че винаги съм съветвал хората да не правят подобни услуги, за да не се получават подобни драми, аз също го направих...

Днес съм говорил с него, обясних му къде бърка.

Лично аз държа при сделка всичко да е чисто и ясно, без увъртания и оправдания.

Ако бях на мястото на купувача, щях да съм написал досега 4 теми с псувни и закани :)

Учудвам се на спокойствието му.

Сделката е развалена, парите са върнати.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Няма лошо да направиш услуга, но стоката се проверява преди да се пусне на пазара, защото представи си друга сделка с друга стока на друго място и ти ще отнесеш последствията, ако се окаже не до там редовно, затова доверие никому:), ама както и да е нали всичко е ок.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Евала на AMOUN.. Истинско бизнес поведение.

Рядко се намират такива хора вече..

Успех!
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Чест му прави обаче на Amoun-а,че намери сили да се извини и да намери поука от цялата ситуация!
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Милене, поздравления, наистина си коректен и точен човек, в това се уверих от личната ми среща с теб!
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Всичко,което аз мога да кажа е че Amoun е супер точен и разбран човек!Винаги е било удоволствие за мен да работя с такива хора!Сигурен съм,че си е взел нужната поука от случилото се.Ще се радвам за в бъдеще да работя с него :)
 

Горе