Сайт за евтини SSL сертификати.

Petar81

New Member
Здравейте,

Да споделя с Вас този сайт https://sslprotect.bg предлага много видове и евтини SSL сертификати. Аз от тук лично си купих green bar EV ssl за 99 лв. и съм доволен. Гледам, че има и по 12 лв. от стандартните.

Забелязах, че предлагат и безплатен сертификат. Някой ползвал ли е такъв, да даде мнение?
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Здравей, подкрепям мнението ти, един познат ми ги беше препоръчал преди време и аз лично също останах доста доволен от тях. :) :|:!:
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

@stoqndonchev спамиш за Хостлайн ли?
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Забелязах, че предлагат и безплатен сертификат. Някой ползвал ли е такъв, да даде мнение?

Реално безплатния сертификат си е някаква trial версия на Comodo до колкото прочетох и е за 90 дни само. Така, че смисъл няма според мен. Ако ще го ползваш за реален проект купи си сертификат аз набарах една промоция и си взех за 4 долара от ssls.com. Ако го ползваш за някакъв вътрешен проект и искаш сигурност по-добре си издай сам сертификат и си го инсталирай на всички устройства, които ще ползват проекта.
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Някой плъзвал ли ги е sslprotect.bg?
Имат триал сертификат, реших да го пробвам. Но нещо няма отговор. Пратиха ми някакво писмо уж с линк, а без линк. Конфигурирах, вече седмица без отговор.
После не можах да вляза в акаунта. Поисках нова парола и още я чакам ..
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Здравейте @stuklen,
Trial сертификата поръчан от Вас е изпратен към издателя, веднага след като сте завършил стъпките за конфигурация. От тогава е със статус "Изчаква верификация на Email"
Моля проверете отново email адреса който сте посочил за верификация (admin@вашият-домейн). Ако не сте получил нищо в детайлите на сертификата имате опция за "Повторно изпращане" на email за верификация.
Ако все пак срещате затруднения, съпорта ни е на Ваше разположение по всяко време на денонощието.
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Да, за това разбрах, че трябва да се чака повече време, но се опитах да си вляза в акаунта (явно съм забравил паролата).
Поисках нова парола. Получавам съобщение за нулиране на паролата, но последващо с предполагам нова парола няма.

Вашата парола сега е нулирана и нови детайли за вход са изпратени към Вас.
Предполагам, че трябва да дойде на имейла на акаунта но нейсе.
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

Здравейте @stuklen,
Благодарим Ви за репорта. Проблема е отстранен.
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

А на мен като по-прост ще ми обясните ли каква е идеята на безплатния сертификат защото не мога да разбера... Значи единия вариант който се сетих за вътрешен (вътрешно фирмен) проект и там определено няма смисъл, ще си го подпиша сам сертификата и пак ще ми е безплатно. Втория вариант е да правиш сайт и да ти трябва сертификат, обаче при положение, че безплатния е за 90 дни само оставащите 275 дни от годината какво ги правим? В смисъл имайки предвид, че цената на най-евтините сертификати е като или под тази на домейните ми се струва безсмислено, но все пак очаквам да чуя мнението на потребителите които са се възползвали :)
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

@sslprotect.bg оправили сте проблема, браво и успех.
Този безплатния е триал. Разбирам го за пробва, както и аз смятам да го използвам, а именно за тестове.
 
От: Сайт за евтини SSL сертификати.

А на мен като по-прост ще ми обясните ли каква е идеята на безплатния сертификат защото не мога да разбера... Значи единия вариант който се сетих за вътрешен (вътрешно фирмен) проект и там определено няма смисъл, ще си го подпиша сам сертификата и пак ще ми е безплатно. Втория вариант е да правиш сайт и да ти трябва сертификат, обаче при положение, че безплатния е за 90 дни само оставащите 275 дни от годината какво ги правим? В смисъл имайки предвид, че цената на най-евтините сертификати е като или под тази на домейните ми се струва безсмислено, но все пак очаквам да чуя мнението на потребителите които са се възползвали :)

Този сертификат е така наречен "демо сертификат". Той е само за 90 дни(3 месеца). Неговата полза може да е докато се разработва продукта да има SSL и да не се губят финанси(които реално са много малко няколко лева).
 

Горе