Продава се: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Като гледам медията блитз , бая ги храни.
 
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Може ли на ЛС малко повече инфо.
 
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

и аз съшо искам на ЛС последна цена и данни
 
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Колеги, отново малкото-голямо лайно ЪПхеро се изсра! Дава ми червена РЕПа за това, че съм си ЪПнал темата! Бих му казал само следното: " Абе мръсен копелдак, пази се, защото ако те добарам..." На твое място не бих се ебавал с хора, които не познавам... Дотук с теб!

http://s30.postimg.org/4w6w15bgx/rep.jpg

Блинки, би ли обяснил на уважаемата аудитория, какъв "братовчед" ти се пада ЪПхеро, т.е. отпред или оТзад, за да го толерирате толкова много и да обясните как половината форум му дава РЕПи, а репутацията му все нараства??? Съгласен съм че твоят личен живот и полова насоченост не е наша работа, но нека не страдат хората от форума от вашите любовни драми. Не може на едни и същи хора да триеш лайната и да ги толерираш, а на други да не обръщаш внимание на десетките репорти и оплаквания...

Кажи честно за какъв К*Р тук е ЪПхеро, като никой не работи с него и името му е вписано многократно в черния списък. На всяко гърне е мерудия, сега СЕРЕ във всяка нова тема, гаври се с почти всички потребители и вие го толерирате, щото ви върти и докарва як трафик, нали! Да Ви еба и форума скапан... "Предприемач", да само името му май остана такова иначе форума е едно голямо ЛАЙНО! Поздрави!

Колеги, който е на моето мнение, нека да даваме и ние РЕПи постоянно на ТЪПхеро, за да видим... докога ще расте тази репутация неговата?! Обижда ли той, обиждайте и вие! Без това този форум... отдавна е свършил с пазара!
 
Последно редактирано:
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Странно, че тъпирчо от няколко дни се крие като бит педераст и не се показва в ''черната'' тема, която трябва да се преименува на ''ъпчо пак се наака'', обаче действа под прикритие, раздавайки червени репутации.

Магнитче, репите са начинът, по който ъпченценецненцето на Блинки мастурбира - чувствай се поласкан,че избира теб, за да изпита поне малко кеф в жалкия си живот. :D
 
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

И понеже от вече месец Блинки и Кула не уважават моите репорти, ще ги помоля най-учтиво да премахнат профила ми и всички лични данни. Не за първи път ги моля за това и вече ми писна, нито да уважават репортите ми, нито пък да ме махат от този педалски форум...

За тази цел, понеже лъжат своите потребители и ги манипулират им слагам по 1 репа и нека да си водят колкото искат любовни ласки със спамерите и хейтърите! Моето място не е тук! (-) (-)
 
От: От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Колеги, отново малкото-голямо лайно ЪПхеро се изсра! Дава ми червена РЕПа за това, че съм си ЪПнал темата! Бих му казал само следното: " Абе мръсен копелдак, пази се, защото ако те добарам..." На твое място не бих се ебавал с хора, които не познавам... Дотук с теб!

Виж файлът 13430

Блинки, би ли обяснил на уважаемата аудитория, какъв "братовчед" ти се пада ЪПхеро, т.е. отпред или оТзад, за да го толерирате толкова много и да обясните как половината форум му дава РЕПи, а репутацията му все нараства??? Съгласен съм че твоят личен живот и полова насоченост не е наша работа, но нека не страдат хората от форума от вашите любовни драми. Не може на едни и същи хора да триеш лайната и да ги толерираш, а на други да не обръщаш внимание на десетките репорти и оплаквания...

Кажи честно за какъв К*Р тук е ЪПхеро, като никой не работи с него и името му е вписано многократно в черния списък. На всяко гърне е мерудия, сега СЕРЕ във всяка нова тема, гаври се с почти всички потребители и вие го толерирате, щото ви върти и докарва як трафик, нали! Да Ви еба и форума скапан... "Предприемач", да само името му май остана такова иначе форума е едно голямо ЛАЙНО! Поздрави!

Колеги, който е на моето мнение, нека да даваме и ние РЕПи постоянно на ТЪПхеро, за да видим... докога ще расте тази репутация неговата?! Обижда ли той, обиждайте и вие! Без това този форум... отдавна е свършил с пазара!
Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Сайт за забавни картинки, гифчета и видео

Темата е ъпдейтната и са приложени снимки, за състоянието на сайта за последната една година... За да успеете, трябва яко качване на съдържание и споделяне в социалните медии. Колкото повече - толкова по-добре! Успех!
 

Горе