Продава се: Сайт за забавни картинки и клипчета.

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, имам сайт със забавни картинки и клипчета (от youtube), който искам да продам. Поради липса на време от известно време не съм качвал нов content в него и трафика замря, но ми е жал да го гледам така, защото знам, че има потенциал.

Сайта е изграден върху платена платформа, която струва $40 и отделно съм си закупил и мобилен темплейт за системата, който струва $15.

Потребителите могат да коментират, споделят и събмитват content (както картинки така и клипчета). Също така има keyboard shortcuts за по-приятно и лесно разглеждане на сайта.

През админ панела може да се променят всички настройки по сайта + да се одобрява събмитнат content от потребителите, да се прави някой пост Featured (показва се на front page-а на слайдер), да се трият и редактират постове и т.н.

Към сайта вървят и Facebook страница, Tumblr blog и Pinterest, които са със същото име като домейна.

Сайта се предлага както с хостинга, така и без него.

Към покупката давам и метод, с който може да привличате около 500-1000 дневни посещения от Tier1 държави (над 60% от трафика е US) - мога да го докажа с извадки от Google Analytics.

Сайта НЕ Е монетизиран до сега, затова не мога да кажа какви приходи да се очакват от него.

Цена: По договаряне

За повече инфо --> Лично съобщение

EDIT: Забравих да спомена, сайта е изцяло на английски
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

очаквана цена линк и трафик на лс моля
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

И аз искам цена и линк
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

Супер, обаче монетизация с адсенс май не е възможно ако няма текст около клиповете нали?
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

Супер, обаче монетизация с адсенс май не е възможно ако няма текст около клиповете нали?

Не задължително. Аз имам сайт в които имам клипове с по 1-2 реда текст макс и е монетизиран с адсенс.
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

То може и без, но някога могат да спрат акаунта
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

То може и без, но някога могат да спрат акаунта

Аз съм вече цяла година така и нямам проблеми. Предполагам има я и тази опасност да ти спрат акаунта, но при мен е ОК за сега.
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

Линк и цена моля
 
От: Сайт за забавни картинки и клипчета.

Всички, които поискаха линк и цена са получили ЛС, съжалявам за забавянето :)
 

Горе