Аукцион за: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!
На Вашето внимание представям един сайт с голям потенциал: inlife.info
Той е напълно готов за ползване - дори съм платил за допълнителни статии, които придават завършен вид на сайта. Към него има възможност за добавяне на магазин ( темата е REhub ), която дава тази уникална възможност ( мога да интегриран магазина срещу допълнително заплащане ). Самото му предназначение е хибриден магазин - има страхотната възможност да пишете ревюта за продукти между интересните статии, опция за видео статия и още много неща.

Ето още информация:
- Работи с Адсенс от създаването и се въртят реклами. Един ден си направих експеримент със спам във фейсбук групи и успя да спечели 1,60 евро от 2 статии, споделени в 5-6 групи
- Интегриран Google Analytics
- Към сайта върви и фейсбук страница с 40 лайка ( не съм правил нищо за нея, просто я създадох, но има голям потенциал да стане голяма )
- Около 25 статии
- Идеални рекламни позици + плъгин за вграждане на реклама само с един клик в статията
- Плъгин за харесване на страница в социалните мрежи ( възможност за попъп )
- Плъгин за изпращане на статия от потребител
- Място на началната страница, където да публикувате много лесно най-добрите си статии
- Плъгин за хубави шорткодове
- All in one SEO pack - SEO плъгин
- Плъгин за промотиране на продукт като статия ( http://prntscr.com/awk05o )
- Вкарани са някои категории, настроените са менюта, джаджи и т.н., въобще можете да вземете сайта и просто да започвате да си пишете, без да има нужда нищо да правите по него. Ползва темата REhub, нулирана. Единственият му проблем е, че превишава процесорното време заради спама във фейсбук от време на време. Ако и Вие ще спамите ( което има голям ефект ), то Ви трябва хостинг с повече CPU.

Има всичко необходимо за старт, но сайта не е разработван - трафика и всичко останало са плод на социалните мрежи. Има огромен потенциал, защото всички сайтове, които могат да бъдат едновременно и магазини, печелят най-много. Представете си от 900 човека трафик на ден от социалните мрежи при ежедневно писане и споделяне колко хора биха си купили нещо, което е промотирано добре чрез съответната статия.

При желание мога да Ви продам и Адсенс акаунта, в който има над 6 евро от този сайт ( на възраст от около месец е, не помня точно кога го започнах )


Стартова цена: 30$ ( Само статиите струват толкова )
BIN: 100$
Стъпка: 5-10$
Край: 48 часа след последния бид

Плащане:
Еконт, Банка, Ипей, Пейпал ( Пейпал само за по-стари потребители поради обективни причини )

Към цената върви и домейна - регистриран в Суперхостинг, изтича на 27.05.2016 ( Всички разходи по евентуалния трансфер са за сметка на КУПУВАЧА)

Запазвам си правото да не приемам бидове от хора, с които по някакви причина съм преценил, че не искам да работя или пък ми се струват съмнителни. Всеки, който публикува спам, губи правото си на участие в търга. Въпроси - лично съобщение

Бидовете само тук, в темата. Бидове на лично не се приемат!

Внимание! Сайтът е напълно конфигуриран. Новият собственик не трябва да има никакви познания за сайтове - просто трябва да публикувате нови статии!

Поздари и пожелание за успешна седмица,
Ивайло
 
Последно редактирано:
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Ако нещо Ви притеснява, питайте. Ще настроя сайта според Вашите нужди, стига това да е в определени граници.
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

30 американски долара
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Хаха , няма да се откажа. 30 долара не са пари. Вие какво може да предложите на такава цена?
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

:) Докато в единия станат повече.Може нищо да не разбирам от сайтове, но си мисля че скоро ще имам повече посещения от много сайтове на хора,които разбират.
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

:) Докато в единия станат повече.Може нищо да не разбирам от сайтове, но си мисля че скоро ще имам повече посещения от много сайтове на хора,които разбират.

Мечтая си да ти имам оптимизма :)
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

И ще бъде голям келепир за Кросс, па който го земе да му бере гайлето, дет са вика
Ще искат сигурно дооформление и фешън настройки,,, хехехе
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Истина е, че да си песимист по принцип е по-лесно,но не помага.С помощта на някой лев, професионална помощ, този форум и Зукербърг посещения ще има.Дали ще има печалба не е чак толкова важно.Важното е да сме оптимисти !!!
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Нищо няма да искам кой знае какво.Не съм имал сайт и реших да си купя един да видя за какво става дума.Ако ми хареса и намеря смисъл да развивам нещо подобно ще си купя красив сайт на красива цена:) За начало това е ок
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

/***************************************
Theme Name: Rehub themekiller.com


Попринцип е хубаво да се спомене, че темата е изтеглена nulled и впоследствие е по-удобно да бъде закупена.Иначе сайта е хубав.
view-source:http://inlife.info/wp-content/themes/rehub/style.css?ver=4.5.2

 
От: От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

/***************************************
Theme Name: Rehub themekiller.com


Попринцип е хубаво да се спомене, че темата е изтеглена nulled и впоследствие е по-удобно да бъде закупена.Иначе сайта е хубав.
view-source:http://inlife.info/wp-content/themes/rehub/style.css?ver=4.5.2


Колега, никой не лъжа - споменато е.
Ползва темата REhub, нулирана.
Тук вече не можем да спорим, защото постът не е редактиран.:)
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Добре, че му искаш 30 долара г/д да избие хостинга и домейна, реално този сайт и статийте са пълен фейсбук спам боклук, подобен сайт се надявам, че не ти отнема повече от час да го направиш от-до.
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Само искам да кажа, че хейтовете са напълно неоснователни. Просто вчера нямах никакво време да пиша допълнително.
1) Сайтът е напълно готов за ползване - вече 1 месец все дооправям нещо по него като се сетя и изобщо собственикът може да не пипа нищо по сайта никога...дори кодът за реклама е въведен
2) Предвид, че статиите са хубави и подходящи за социалните мрежи, смея да твърдя, че ако трябваше само да го продавам, цената щеше да е минимум 200лв - та това е сайт, за който пишман разбирачите тук ще вземат 300 лева... това е просто стартова цена на аукциона. Ако някой смята, че наистина струва толкова, то сериозно се е объркал със сайтовете или е прост хейтър
3) Тествано е, че работи. Щом с 15 минути работа по него и шер в мрежите спечели евро и 30 цента, мислите ли, че няма потенциал? Ако ви плащат 2.60 за 15 минути работа, малко ли ще ви се струва?
4) Шерван е в социалните мрежи, което означава, че ще ви е много по-лесно от тук нататък

Тъй че - купувайте, супер оферта си е :wink:
 
От: Сайт за интересни статии+възможност за магазин

Само искам да кажа, че хейтовете са напълно неоснователни. Просто вчера нямах никакво време да пиша допълнително.
1) Сайтът е напълно готов за ползване - вече 1 месец все дооправям нещо по него като се сетя и изобщо собственикът може да не пипа нищо по сайта никога...дори кодът за реклама е въведен
2) Предвид, че статиите са хубави и подходящи за социалните мрежи, смея да твърдя, че ако трябваше само да го продавам, цената щеше да е минимум 200лв - та това е сайт, за който пишман разбирачите тук ще вземат 300 лева... това е просто стартова цена на аукциона. Ако някой смята, че наистина струва толкова, то сериозно се е объркал със сайтовете или е прост хейтър
3) Тествано е, че работи. Щом с 15 минути работа по него и шер в мрежите спечели евро и 30 цента, мислите ли, че няма потенциал? Ако ви плащат 2.60 за 15 минути работа, малко ли ще ви се струва?
4) Шерван е в социалните мрежи, което означава, че ще ви е много по-лесно от тук нататък

Тъй че - купувайте, супер оферта си е :wink:

Не исках да се приема като хейт, съжалявам за което. Разбирам, че е работено много повече време по-него, за това казах, че цена от 30 долара е напълно приемлива, може би не се изразих правилно. За съжаление не си предал в представянето на търга най-голямото предимство на продукта, че не се налага новият собственик, да има познания за управление на уебсайт.

Успех!
 

Горе