Сайт за колективно пазаруване

InvestSolution

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам сайт за колективно пазаруване с изцяло къстъм дизайн, по платформата абсолютно всичко е къстъм изработено изцяло за нуждите на сайта, администрацията е повече от добра, изключителна администрация както и визия на сайта, сайта има сключени договори с няколко фирми, с които ако желаете може да продължите работа. Сайта се продава тъй като имам и друг бизнес и нямам просто физическата възможност да му отделям необходимото време за този тип бизнес.<br /><br /> Домейн Име | URL: премахнат по желание на купувачът<br /><br />Приблизителна Цена: 1500<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 07/10/2011 / 07/10/2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: Всякакъв метод на плащане се приема<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Сайт за колективно пазаруване

Въпрос: в шибана програма си пишете офертите, че излизат тия <бр>-та?
Всичките продавачи тъдява.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Явно, че има проблем с разчитането на програмата, ако не си попълниш статистиките във въпросните задължителни полета, не позволява да се постне темата, така че нямаме избор продавачите :).
 
От: Сайт за колективно пазаруване

А, то било самия форум.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Ел Президенте откри Хамерика!Долу Колумб!:lol:
Пак си търси поводи да Спами излишно на хората темите,но се провали!!!!!!

Успех в продажбата,Колега!

ПС: регнал се е Sep 2008.и още не знае очевидни за форума бъгове:D
 
Последно редактирано:
От: Сайт за колективно пазаруване

Сус бре, негро!

Това е нововъведение.
А не изпитах особен срам да си изплющя така неделикатно въпроса точно ТУК,
щот понеже не знам дали ма разбираш кат ти казвам, че
въпросният юзър (на темата авторя демек) ОСПАМИ всичкото форум неска...
... И ми напълни "Какво Ново?"-то с една сюрия траш теми - едвам са ориентирах у форумните новости неска е*ахти.

Те затва загърбих иначе така присъщите си маниери на английзки жентълмен.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Ел президенте,в горното ти мнение има доста мъдрост и проницание!
Тръгнал си по прав път,Браво за което!
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Да сайта е работил и работи, има активни оферти, има и бизнес партньори, има и реклама наши търговски агенти раздават флаери, посещават фирми като им раздават рекламни материали, подаръчни стикери и т.н
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Да сайта е работил и работи, има активни оферти, има и бизнес партньори, има и реклама наши търговски агенти раздават флаери, посещават фирми като им раздават рекламни материали, подаръчни стикери и т.н

Като прочетох агенти, какви са твърдите месечни разходи?
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Твърдите месечни разходи лично при мен са - офис консумативи, ток, общи части, търговски агенти са на процент, тоесто няма твърд разход свързан с тях, този месец може да искарат по 100 лева, следващия могат да искарат и 1000 лева всичко зависи от приходите, които ще донесат на фирмата.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Ревизирам цената на 1200, като подлежи на коментар
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Сайта отново е в продажба цената остава същата 1200 лева, като може да подлежи на коментар при сериозен интерес. На адреса на сайта, може да се види, че вече работим и с една от водещите фирми за фойерверки в България.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Сайта вече има около 10 бизнес парньора, с които може да продължите работа, ако разбира се договорите с тях. Със сайта, може да ви предложа и пълно съдействие при работа с партньорите, при работа с договори и т.н., тъй като има и хора, които не са запознати с този тип дейност и може да им оказвам помощ за определен период от време. Със сайта, ще получите цялото Know - How договори, приложения, общи условия и т.н, както и съдействие при всеки възникнал казус.

Със сайта, ако имате интерес в цената може да включим и прехфърляне на фирмата Vzemko bg LTD.

Цената на бизнеса е 1500 лева - цена с фирмата и останалото Know-how

Цена само на платформата, домейна и хоста - 1200, като може да се коментира при сериозен интерес и при категорично решение за сключване на покупко - продажба.

Моля по темата да пишат само хора с интерес или да ми пишат ЛС, тъй като не е необходимо да спамиме темата с изклишни въпроси и отговори.

Поздрави и с пожелание за лека вечер от мен !
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Сайтът е много хубав. Фирмата, която го е правила не взима малко пари, а това, че има и бизнес партн. е много добре
Успех:)
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Понеже причината за продажбата на сайта е липса на време, проявявате ли някакъв интерес към съдружие (без покупко-продажба)?
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Благодаря за добрите думи, да факт е че не взимат евтино, но поне за сметка на това което зимат от към дизайн и администрация съм повече от доволен. Особенно от към администрация мога да похваля момчетата найстина са се справили на изключително професионално ниво. Смея да твърдя и че от към дизайн е много, много добро изпълнение ( лично мнение се пак аз съм го искал така :) ).
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Да, много ми допада.
Наистина изисква време, но от опит мога да кажа, че по телефона се намират бизнес партн. Влезте и в агрегаторите- иначе почти нямате шанс за адекватен трафик.
Успех :)
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Ревизирам цената на 1000 лева.
 

Горе