Продава се: Сайт за конвертиране на mp3 файлове от Youtube и Facebook

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ето това е демо на сайта:
91GT6RTT11L.png


1. Има закупен SSL сертификат
2. Домейна е закупен не е безплатен
3.Системата предоставя конвертиране на видео във .mp3 формат от Youtube и Facebook
4. Добавен е мобилен изглед за сайта
5. Добавени са приложения за IOS,Amazon и Android

Приложението за Амазон е тествано на няколко устройства добавям снимка като доказателство.
amazon.jpg


6. Системата има възможно да конвертира още от : Vimeo,SoundCloud,Instagram,Dailymotion,VK,Metacafe и AOL срещу допълнително заплащане за добавянето на модулите.

Цената е по-договаряне от двете страни.

За повече инфо: ЛС
 
Последно редактирано:
Авторска ли е системата, имах навремето подобна правеше по 400в на ден, но реших, че не си струва и я зарязах...
 
Авторска ли е системата, имах навремето подобна правеше по 400в на ден, но реших, че не си струва и я зарязах...

Авторска е но не моя, за това съм описал по-горе че допълнителните плъгини се доплащат ако ги искате, аз съм закупил 2 броя за сега Facebook и Youtube и след тестване с около 200 - 300 конвертирани песни бачка и няма сигнали от хостинга за натоварвания (говоря за споделен хостинг което ми направи голямо впечатление)


Може ли и аз да получа ЛС с цена?


Изпратил съм цена. :)

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Авторска ли е системата, имах навремето подобна правеше по 400в на ден, но реших, че не си струва и я зарязах...
Просто ми стана интересно, как сайт ще прави 400 лева на ден, тоест 12 000 на месец и не си било струвало, затова попитах биоз пак -колко е изкарвал, все пак ако сподели някакъв стори защо не си струвало може да е полезно на някои хора.
 
Просто ми стана интересно, как сайт ще прави 400 лева на ден, тоест 12 000 на месец и не си било струвало, затова попитах биоз пак -колко е изкарвал, все пак ако сподели някакъв стори защо не си струвало може да е полезно на някои хора.

Не лева, а виситъри.
 
като ти гледам постовете и все едно съм влзезнал в алибаба евтино-евтино ама пак не става. приложение за android не видях. и затворете си отдолу таговете че стоят >>>>>
 
като ти гледам постовете и все едно съм влзезнал в алибаба евтино-евтино ама пак не става. приложение за android не видях. и затворете си отдолу таговете че стоят >>>>>
Всеки с вкуса си, относно таговете са фикснати, андройд приложението не е добавено в сайта, моля без спам.
 
Последно редактирано:

Горе