Сайт за музика

d3velop

New Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
-= Обща информация =-
Сайта прави между 1500+ уникални посетители на ден.
Ако не се намери човек до 2 месеца ще го продавам на части. ;-)
80% посещенията са от Гугъл
Домейн Име | URL: www.dontstopmusic.net
Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://www.dontstopmusic.net/marketplace.gif

-= Приходи =-
01.1.2010 - 31.1.2010 - 73,87$ Приходи от AdSense
01.12.2011 - 31.12.2011 - 111,49 US$ Приходи от AdSense + 23$ от adf.ly

Общо: 185$ за 2те месеца
270лв - 56лв ( хостинг ) = 214лв печалба.

-= Хостинг и поддръжка =-
Сайта ползва VPS сървър който е от Jump.bg. Цената за 1 месец е 28лв.
Системата и дизайна са изцяло авторски.
Сайта отнема на ден 15-20мин работа за да се одобрят добавените песни и ако има някой нов хит да се направи 1 снимка и тя да се добави :)
Песните в сайта се добавят единствено от потребителите (аз не се занимавам да следя)

-= Бонуси към сайта =-
1. Ще споделя с човека който го купи как може да дигне посещянията. (когато се занимавах с него правише по 5к)
2. Към сайта давам 1 Facebook страница в която пускам новите хитове ( почти 11к фена)
3. Ще дам съвети за допълнителни доходи.

-= Друго =-
Продавам защото от както започнах работа като програмист и нямам свободно време за него. Освен това започвам друг по сериозен проект за който ще ми трябват и инвестиции.
Сайта от както е пуснат е с google и не съм имал проблеми.
Сайта се продава, а не се ПОДАРЯВА цената която му търся мисля че си заслужава и не смятам да е коментирам.

-= Цена=-
Цената която му търся е 600лв.

analystic на Л.С.
Начини на Плащане: Epay, Банков път

Поздрави d3velop
 
Последно редактирано:
От: Сайт за музика

Кой качва песните?
Скоро ще те баннат от адсенс, такъв сайт не може да се монетизира с адсенс. Прати ми pdf от аналитикс да го разгледам ...
 
От: Сайт за музика

Сайта от както съм го направил е с Адсенс ;-) до сега съм нямал проблеми!
Песните се добавят от потребителите на сайта. Предимно добавят от HulkShare което е хубаво защото могат да се слушат онлайн ;-)
Пратих ти Analystic-a ;-)
 
От: Сайт за музика

Моля те за информация към теб на ЛС.Става въпрос за скайп,телефон,е-майл. Имам сериозен интерес към сайта.
 
От: Сайт за музика

Сайта изглежда добре, трафика е ок, а за адсенса ти го казвам от опит, защото и аз имах подобен сайт и сега се замислям върху твоя ...
 
От: Сайт за музика

И как този сайт се бори с пандата/дупликей контента?
 
От: Сайт за музика

Ъп
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Сайт за музика

Ъп-ваш а на въпроси не отговаряш, малко странно а?
 
От: Сайт за музика

@Chelev Не се боря по никакъв начин. Посещенията си идват от гугъл без да правя каквото и да било...
Не съм запознат с пандата, но не съм видял спад в посещенията.
 
От: Сайт за музика

Може ли и на мен цена (понеже съм заек и не мога да пращам ЛС)
 
От: Сайт за музика

изпрати ми и на мен цена с тел. за обратна връзка ако е възможно. Проявявам интерес към този сайт.
Благодаря ти предварително!
 
От: Сайт за музика

ЪП
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 

Горе