Продава се: Сайт за награди

xvi_

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,

Продавам сайт за награди, който включва домейн купен преди 2 седмици. Бих могъл да уредя и web хост или впс.
Няма никакви посещения, нито печалба, но предполагам някой от вас знаят, че подобен тип сайтове имат потенциал за големи печалби.
SMS зареждането на точки работи с fortumo, по желание на купувача ще го настроя към негов акаунт.
Част от функциите на системата -
  • Админ панел
  • Класация
  • Награди
  • Печеливши
  • Чат
  • Страница за контакти
  • Преглед на профили на потребителите
  • и още..


За тези които се интересуват това са ми приходите от такъв тип сайт за първите 3 месеца - http://prntscr.com/6hxe2q.
На купувача ще дам насоки къде да си пуска реклами и още няколко съвета.


Който се интересува, моля да ми пише на ЛС, или на email - [email protected]
 
От: Сайт за награди

Прати ми сайта+ цена на ЛС. И това на снимката чиста печалба ли е?
 
От: Сайт за награди

Писал съм на всички желаещи.

VAsk0, това са приходите, печалбата е от 40-50% от тях. Всичко зависи от поръчаните награди. :)
 
От: Сайт за награди

Интересувам се от сайта и съответно цена която му търсиш. Пише че домейна е на 2 седмици, преди това с друг домейн ли е бил сайта или ? Също така някакви класирания има ли сайта, в смисъл влияе ли се от органичен трафик или е facebook спам главния източник на трафик.
Поздрави
 
От: Сайт за награди

Писал съм ви.

danko6, от когато е купен домейна от тогава е онлайн сайта. Преди това не е бил пускан онлайн и съответно няма никакъв трафик, но както съм написал в първия пост бързо може да се развие и да се достигнат дори повече от моите приходи.
 
От: Сайт за награди

Тия сайтове не бяха ли модерни преди 6/7 години?
 
От: Сайт за награди

Продаден ли е? Ако не е, бих желал да получа повече информация и цена.
 
От: От: Сайт за награди

Къв си ти е????
Айде у лево!
Защо се чувстваш длъжен да проваляш сделките на хората? Това правиш във всяка тема! Спри!

Сайта е много добър-цената също не е лоша и ще си помисля и най-вероятно ще го купя.
Още чакам да успешни такива.
 
От: Сайт за награди

И дори и на лъжеш излиза, че продаваш едно нищо.
Всеки сам може да вземе сещ се от кой форум сущата система без пари
 
От: Сайт за награди

Предполагам сам ще можеш да напишеш сайтове за награди в гугъл.

Досега не съм видял някъде безплатно подобна работеща система.
 
От: Сайт за награди

Дай ти, аз не съм казвал, че има успешни такива
 
От: Сайт за награди

Пълна глупост, ти не продаваш сайт, а домейн и хост към който има закачен някакви файлове :lol:
 
От: Сайт за награди

Дай ти, аз не съм казвал, че има успешни такива

До преди няколко месеца бях разглеждал няколко такива сайтове, които вече са затворени. Сега е момента да се пусне такъв. ;)


Пълна глупост, ти не продаваш сайт, а домейн и хост към който има закачен някакви файлове :lol:

Ти пък от къде се измъкна?

Нито съм ти давал инфо за сайта, нито знаеш какво има на него и какво точно продавам..
 

Горе