Продава се: Сайт за новини

bebcheto

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Сайта е

Проект който е на пълен автомат в момента.

Няма посещения за сега защото е все още нов.

Платен домейн за една година.

Без хост ... Преместването ще е безплатно по желание на клиента.

Цена: 80 лева.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за новини

Да, възможен е лек коментар по цената.

Щом е възможен, ти писах, и очаквам отговор!
 
От: Сайт за новини

Отговорил съм ти ...

Благодаря за отговора, но не ми харесва предлаганата от теб цена, защото има много по-евтини алтернативи. Успех с продажбата!
 
От: Сайт за новини

От къде взима новините? Ще имам ли проблеми след това?
 
От: Сайт за новини

Новините ги взима от всякакви сайтове чрез rss.

За проблеми, не мисля че ще има.
 
От: Сайт за новини

В момента съм на работа но ако до утре никой не го купи ще го взема . Имам само два три въпроса
 
От: Сайт за новини

В момента съм на работа но ако до утре никой не го купи ще го взема . Имам само два три въпроса

ivslev, защо само запазваш сайтове и после не ги плащаш?
Сигурно 2 месеца минаха от срядата в която щеше да изпращаш парите за мой сайт.:)
Даже нямаш чест да напишеш едно лично, че си се отказал и да се извиниш, а се скатаваш като мишка.

Колеги, ако правите бизнес с този, имайте едно на ум - НЕКОРЕКТЕН!
 
От: Сайт за новини

Сайта се продава все още ... докато човека който е обещал да го купи потвърди поръчката.
 
От: Сайт за новини

ivslev, защо само запазваш сайтове и после не ги плащаш?
Сигурно 2 месеца минаха от срядата в която щеше да изпращаш парите за мой сайт.:)
Даже нямаш чест да напишеш едно лично, че си се отказал и да се извиниш, а се скатаваш като мишка.

Колеги, ако правите бизнес с този, имайте едно на ум - НЕКОРЕКТЕН!

Колега, излезе прав за този потребител, все още не се е появил да потвърди покупката. :wink:
 
От: Сайт за новини

Колега, излезе прав за този потребител, все още не се е появил да потвърди покупката. :wink:
Той за потвърждаването ще я потвърди, но дали ще плати е друг въпрос.
На мен ми писа, че на другия ден изпраща запис по Еконт, който така и не пристигна,
а на личното след няколко дни, в което го попитах какво става, не благоволи да ми отговори.

Не му се вързвайте и не му прехвърляйте предварително нищо:!:
 
От: Сайт за новини

Най-много мен да ме пакетират като пратка и да ме пратят до неговият адрес да му направя една изненада :D
 

Горе