Продава се: Сайт за новини

От: Сайт за новини

Днес е ден за промоции ...

Първият заинтересован да купи сайта ще го получи за 60 лв.

В допълнение се продава още един сайт за новини за 80лв. Интересовани да пишат на личен.

Всичко това с домейни, без хост, прехвърляне от мен.
 
От: Сайт за новини

Днес е ден за промоции ...

Първият заинтересован да купи сайта ще го получи за 60 лв.

В допълнение се продава още един сайт за новини за 80лв. Интересовани да пишат на личен.

Всичко това с домейни, без хост, прехвърляне от мен.

Моята оферта все още важи!
 
От: Сайт за новини

50 лева последна оферта за сайта ...
 
Последно редактирано:
От: Сайт за новини

Нямаш място в папката ... почисти я

И остави скайп за връзка.
 
От: Сайт за новини

съжелявам за това,оправих я и аз иска да си дадеш ти скупа на лично защото шефа ми е заинтересован
 
От: Сайт за новини

Хайде да направим следното да ти дам 15лв. за домейна, аз ще си купя темата за WP за 5$.
 
От: Сайт за новини

Хайде да направим следното да ти дам 15лв. за домейна, аз ще си купя темата за WP за 5$.

Няма да стане, подозирам, че няма да се съгласи. Предложил съм му подобна оферта като твоята, ако беше подходил правилно и повече пари щях да му дам, но той не само, че не се съгласи, ами и се подигра. Тогава му казах как ще се развие продажбата му - не ми повярва, сега си заслужава това.
 
От: Сайт за новини

В тоя Форум вече няма никакъв пазар и няма никаква оправия.
Предлагам да останат само rutera и Странникът, да си продават по между си сайтове да си пишат разни поеми.
Аман от такива като тях ...
 
От: Сайт за новини

Здравей, имам интерес към сайта за новини, но съм нов тук и доколкото виждам не мога да пиша лични съобщения, така че ще те помоля за телефон или скайп за връзка.
Моят скайп е: dreshnik.com
Благодаря предварително!
 
От: Сайт за новини

Напротив, сайта се продаваше до преди време, но вече не се продава.

Извинявам се на потребителите, за допусната от мен грешка(не съм писал в темата че сайта не се продава).
 
От: Сайт за новини

Всичко е Алъж вериж :D

Правилно, автора на темата е тарикатче, което може да се проследи по развитието на дискусията в тази тема.
 
От: Сайт за новини

Ей, бебе, това, че не ти харесва моето мнение си е лично твой проблем, не мой! Ясно?!
 

Горе