Сайт за обяви - търся хора да си добавят обявите

ImaSdelka

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, казвам се Даниел и това ми е първият пост тук, така че се извинявам ако не съм уцелил мястото за моята публикация. Направих си нов сайт за безплатни обяви вече има доста обяви, а и трафика тръгна добре.(да вметна, че сайта е на едва 2-3 дни) търся хора, който искат да си добавят обявите, добавянето е абсолютно безплатно и няма ограничения в бройките или нещо подобно. Сайта е pazarbg.com, може да заповядате да го разгледате и да си кажете мнението. Ако съм нарушил някакви правила или нещо подобно моля да ме светнете да се поправя. Благодаря за отделеното време...
 
Ти за това ли си тук, заради репутацията ли? Защо не оставиш нещата да се движат по естествен начин... :D

Естественият път е илюзия :) Той се определя от постяонно променящите се обстоятелства.
 
Иначе хич не е лошо сайтчето, защо пък да не му направи реклама, не виждам някакъв особен проблем :) А може би освен рекламата някак сдържано се надяваще на мнения и критики... ама май май тука чичо вълчо е на мода напоследък :D
 
Да, но ти си против него... тоест кво правиме??
Неслучайно го сложих в кавички.

Иначе по темата, към автора, с какво се различава ТВОЯТ сайт за обяви от всички останали сайтове за обяви?
 
И това е опция :)
Но и принципно трябва да си знаеш, че няма нищо лесно, дори и добавяне на обяви. Само помисли кой ще се хаби да ти добавя обяви с идеята да не продаде нищо ;) Тая ниша човек е ОЛЕ-МАЛЕ, идея си нямаш колко трябва да жертваш от животът си за да стане нещо по твоите мераци... Сори, че съм толкова прям, но това е действителността
 
Така е. Нишата е супер деликатна. От тоя тип сайтове дори bazar.bg не можаха да си лансират сайта толкова добре, че да доближи продавалника. Колко ли неща не му променяха, десетки реклами по телевизията, но без успех. Това не означава, че все пак не можеш да се пробваш, сайта ти не е зле. :)
 
Неслучайно го сложих в кавички.

Иначе по темата, към автора, с какво се различава ТВОЯТ сайт за обяви от всички останали сайтове за обяви?


Моят сайт е за малки обяви (тоест без автомобили, недвижими имоти и т.н.) имам опция да се качват видео клипове, всичко в сайта е безплатно (освен вип обявата). Освен това самият сайт предлага собствена стока, която за момента е малко, но и това ще се промени.
 
Все още не работят доста неща. Падащите менюта са заключени ако нямаме текст в търсенето. Успех изглежда добре сайтчето.
 
Все още не работят доста неща. Падащите менюта са заключени ако нямаме текст в търсенето. Успех изглежда добре сайтчето.
Падащите менюта си работят (просто, като натиснеш в/у стрелката не работят) трябва да кликнеш в/у падащото меню освен падащата стрелкичка...
 
:D е тогава оправете и стрелката.
След като съм дал търсене и кликна на група то ми търси в тази група и това не е очаквано поведение да пази този филтър.
 
:D е тогава оправете и стрелката.
След като съм дал търсене и кликна на група то ми търси в тази група и това не е очаквано поведение да пази този филтър.
Мерси ще се постараем да го оправим
 
Последно редактирано:
Търся Terra и ми излиза един компютър. След това решам да вляза в група мъжка мода където очаквам да видя 19 артикула обаче ми вади
Все още няма обяви по тези критерии "terra"
.
 

Горе