Продава се: Сайт за онлайн сериали/филми

От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Пич по "бързи и яростни 7 добро качество" този сайт е на 4 страница в гугъл. Май ключовата дума по която си на първа страница е "завръщане 68 епизод"

Съжалявам, но тази информация е от собственика, не е от мен. Още един път се извинявам.
@xainov: Наистина не спами в темата, защото не възнамерявам да превръщам това в битак.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Мисля, че сайта си струва парите - искарва по около 90 долара на месец, което означава, че ако предложите 300 - 400 лв примерно сами можете да си отговорите за какви пари става въпрос и дали ще спечелите.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ами ако оправите и бг топа да не преследва посетителя нон стоп тогава няма този сайт да е на първо място в бг топ.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ами ако оправите и бг топа да не преследва посетителя нон стоп тогава няма този сайт да е на първо място в бг топ.

Много сайгове ползват тази практика, но не са на първо място.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Виж тази ниша ми е до болка позната и ще ти кажа, че не съм срещал досега сайт на един месец да прави такива посещения. Хем сайтовете са в топ 10 на гугъл. Тука на сто процента брояча е и на още сайтове.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Виж тази ниша ми е до болка позната и ще ти кажа, че не съм срещал досега сайт на един месец да прави такива посещения. Хем сайтовете са в топ 10 на гугъл. Тука на сто процента брояча е и на още сайтове.

До 24 часа представяме аналитикс. Пак казвам, сайта не е моя собственост.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Съжалявам, но тази информация е от собственика, не е от мен. Още един път се извинявам.
@xainov: Наистина не спами в темата, защото не възнамерявам да превръщам това в битак.

А какъв красив резултат излиза като напишеш "бързи и яростни 7". Гошо знае кое да класира ;D.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

http://prntscr.com/78q4mn
Аналитикс от вчера. Същите резултати показва и тиксото. Това доказва, че в предишни дни наистина е имало 7к посещения. При подходящо развитие може да има и много повече.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

http://prntscr.com/78q4mn
Аналитикс от вчера. Същите резултати показва и тиксото. Това доказва, че в предишни дни наистина е имало 7к посещения. При подходящо развитие може да има и много повече.

Странно аз сложих тиксото при 1000 уникално засечени от аналитикса, разликата между двете беше 100 уникални отгоре в полза на тиксото. При 10к уникални засечени от аналитикса, тиксото ми дава 11к уникални. При засечени 20к уникални от аналитикса, тиксото ми даваше 22к. Потърсих информация защо се получава това разминаване и се оказа че тиксото засича и ботовете а и не е много точен, системата не им е ъпдейтвана от маса време. До колкото нещата с аналитикса са много по точни. Мисълта ми е, че няма начин двата брояча да показват еднакви стойности.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Странно аз сложих тиксото при 1000 уникално засечени от аналитикса, разликата между двете беше 100 уникални отгоре в полза на тиксото. При 10к уникални засечени от аналитикса, тиксото ми дава 11к уникални. При засечени 20к уникални от аналитикса, тиксото ми даваше 22к. Потърсих информация защо се получава това разминаване и се оказа че тиксото засича и ботовете а и не е много точен, системата не им е ъпдейтвана от маса време. До колкото нещата с аналитикса са много по точни. Мисълта ми е, че няма начин двата брояча да показват еднакви стойности.

Имат около 100 разлика, май и по - малко, това обаче не влияе, затова не влизам в излишни уточнения...
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Дай сега целевите страници да видим :)

Пишете на лично какво искате повече като информация и ако може тук да не се пише, никой няма да има търпение да го изчете.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

КУПИ СЕГА цена за следващите 3 часа е 300 лева.
вържете се с мен на скайп ivajlo.angelov74 до днес, 1:30, като пишете, че сте за офертата за сайта.
Може би няма да бъда на линия, това не е проблем, важното е да ми пишете до 1:30.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Може ли да попитам, акаунта във videomega.tv влиза ли в цената и на какъв план е. Защото до колкото разбирам от сайта, ако е на безплатен план, трият клиповете след 60 дни.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Може ли да попитам, акаунта във videomega.tv влиза ли в цената и на какъв план е. Защото до колкото разбирам от сайта, ако е на безплатен план, трият клиповете след 60 дни.

Здравейте,
Акаунтът не влиза в цената.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Да спомена, че и хостинга влиза в цената ( за тези, които не го разбраха ). Той е валиден до другия месец, 20 и е в новахост.
Напомнянме, че сайта прави по 50 - 60 долара месечно, което прави приблизително 100 лева на месец. Ние пускаме отново офертата от 300 лева за сайта до края на търга ( тоест утре ). Това означава, че вероятно за 3 месеца ще имате печалба.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Мисля, че сайта си струва парите - искарва по около 90 долара на месец, което означава, че ако предложите 300 - 400 лв примерно сами можете да си отговорите за какви пари става въпрос и дали ще спечелите.

Напомнянме, че сайта прави по 50 - 60 долара месечно, което прави приблизително 100 лева на месец.

Последно? :( При следващия пост да не станат 20-30$ на месец?
 

Горе