Продава се: Сайт за онлайн сериали/филми

От: Сайт за онлайн сериали/филми

Последно? :( При следващия пост да не станат 20-30$ на месец?

Не, няма да станат. Когато сайта е на 20 дни не можеш да кажеш по сравнително колко може да изкарва на месец. След като месеца стане пълен се казва, че сайта може да прави такива пари месечно, пък и много повече. Търга вече приключи. Цената от 300 лева се запазва до утре. Моля само сериозни купувачи без да ми пишее и после да прекратявате разговора!
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Я пусни снимки сега от аналиткиса откакто е сложен вече 5 дни. Като се сложат снимки и на придобиване, на референции, трафик в реално време :) + последни приходи
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Я пусни снимки сега от аналиткиса откакто е сложен вече 5 дни. Като се сложат снимки и на придобиване, на референции, трафик в реално време :) + последни приходи

Здравей,
По - късно ще постна снимките.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Бих го купил ако ми предоставиш достъп до гугъл инструментите преди да го купя.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Бих го купил ако ми предоставиш достъп до гугъл инструментите преди да го купя.

Бягай го тоя смешник кво ще купуваш няма как сайт в тази ниша на 20 дена да прави такъв трафик още повече, че съм бил в тази ниша преди време и знам как стоят нещата..
Не се занимавайте с нелегални работи освен това тия посещения сигурно не са всичките истински ....

Като цяло несериозен продавач автора на сайта мисля, че има регистрация във форума ( бял го видял в 1 тема да пуска сайта мисля, че беше за някаква рекламна мрежа може и да бъркам )

Просто какво да кажа ... автора и той не знае колко изкарва сайта един път казва
Мисля, че сайта си струва парите - искарва по около 90 долара на месец, което означава, че ако предложите 300 - 400 лв примерно сами можете да си отговорите за какви пари става въпрос и дали ще спечелите.
Един път изкарва 90 долара на месец друг път 60
Напомнянме, че сайта прави по 50 - 60 долара месечно, което прави приблизително 100 лева на месец. Ние пускаме отново офертата от 300 лева за сайта до края на търга ( тоест утре ). Това означава, че вероятно за 3 месеца ще имате печалба.

А ето намерих я темата с автора -> http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48059&page=10&highlight=serialbg.ga
Пробвах да добавя сайта си и ми изписа това: Your website http://serialbg.ga is not accepted !

The reason why we cannot accept your website at this time is your website has low traffic.

Therefore, I think you should develop it, then we will consider once again.

If this is a wrong assessment about your website, please contact us. а сайта има 1500+ на ден посетители
След като собственика има регистрация във форума защо му продаваш ти нещата? То си е твоя работа ама ти носиш отговорност !
От снимките които си дал се вижда, че сайта прави доста трафик а според собственика цитирам:
сайта има 1500+ на ден посетители

Сайт за 20 дена може и сами да си направите дори може да стане много по хубав за тия пари може да се направи далеч по хубав сайт.
Несериозна тема. Несериозен продавач. Не купувайте ! ! !
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Това дали аз ще му продавам нещата или той ще си ги продава не го решаваш ти! Когато имаш претенции за собственост върху сайта, тогава можеш да ми кажеш дали ще го продавам аз или той. Призиви като "не купувайте" изобщо не са за този форум - целия форум IT - та, ти щи им казваш какво да купува и какво - не. Плюс това, ако някой реши може да се даде линк към тиксо, може да се даде достъп до аналитикс, дайте си мейли на лс, като дойде собственика на линия ще ги добави. А и плюс това ако си гледам - в един ден има 3 к посетители, а в друг ден има 7 к.... Зависи от активността.
На заинтересовани хора ще се дадат скрийнове от печалбите ако желаят. Има вече хора, които искат да купят сайт в скайп, така, че - вие си решавате какво ще правите. И когато правим бизнес заедно ще казваш, че съм несериозен, забога, батко, дори не те и познавам.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

http://prntscr.com/7ade9q
http://prntscr.com/7ademh

Ето приходите. От ПопКаш за изтеглени 10 долара, така, че - бройте и тях. Това са приходите до този момент
85 долара


Човека се объркал, защото гледал 65 долара в едната мрежа и не сметнал другите 20......дали 85 или 90 - не виждам разлика.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Съжалявам, но тази информация е от собственика, не е от мен.
Басимахленския шмекер се оформя този профил! Ама аз, госпожо, нищо не знам. Той, иванчо, знае всичко.
Даваш информация в сделка, която се оказва невярна! И се надяваш с едно "извинете" да минеш?! Дали те е домързяло да я провериш или съзнателно лъжеш?!
Преди две седмици бе посредник със скандал, сега пак.

Чак се чудя, как ти се връзват все още...
 
От: От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Басимахленския шмекер се оформя този профил! Ама аз, госпожо, нищо не знам. Той, иванчо, знае всичко.
Даваш информация в сделка, която се оказва невярна! И се надяваш с едно "извинете" да минеш?! Дали те е домързяло да я провериш или съзнателно лъжеш?!
Преди две седмици бе посредник със скандал, сега пак.

Чак се чудя, как ти се връзват все още...

Какво да очакваш от човек, който пусна домейн на търг 10 минути след като му го подариха...
Мисля, че всички помнят великата тема за сайт с 1 милион свирки, ама и да е къстъм, ама и бюджета да е колкото едно ВП с тема :cry:
 
От: От: От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Какво пак ме нападате не разбирам?
Какво съм излъгал....нека помислил....60 долара вместо 90 е казано по грешка. И сега....аз бих се радвавл някой да ми каже, че сайта изкарва 50 лева, а следващия месец в сметката ми да дойдат 100. Баси шмекерството, баси лъжата....
Не разбирам какво лошо има човек да бъде посредник, старая се да проверявам информацията, но сайта не е мой - публичната информация се проверява.
А също не разбрах какво става с цената на сайта.... човека е казал 1к лева, толкова пиша, не разбирам аз ли трябва да му кажа" Не, ти сега ще дадеш 5к лева, защото ще ме оплюват в предприемач.ком". Затова с домейна не бях прав и се извиних, ама не разбирам защо спамят само хора, които не се интересуват от сделката. Повече по темата няма да коментирам, ако някой иска инфо - лс или скайп.

А който си говори там, че посетителите били фалшиви, моля, нека ме светне как да излъжа Аналитикса, че да позабогатея малко....
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Решили са децата, че видиш ли адаша е с добър рейтинг пред предприемачите и ще има продаде тая грешка която са сътворили.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Като бивш човек също занимаващ се с такъв тип сайтове наблюдавам статистиките ви и нещо страшно куца в тях много е странна степента на отпадане на 1-2 минути при условие, че това е сайт за филми и сериали, които са доста продължителни. Също така при 3-4 хиляди уникални правите по 3000 клика на реклама и печалбата ви е 2 долара. На всеки клип гледам вадите по 2 реклами на клик, абее бая неорганизирани неща откъм тоя домейн, сайт и математиките не ми се връзват.

И пич моляяяя те, престани да пускаш теми в които всяко мнение ти е извинеете, извинявам се за това и онова, стисни си уная работа поиграй си с нея и стига си пускам простотии и накрая седиш и 2 часа пускаш извинения като ученичка :|

А аналитикса мога да ти го ицлъжа по 50 начина..... Само че не се забогатява от аналитикса, там пари не капят, а от балъци които биха купили сайт доверили се само на този екран от аналитикса.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Като бивш човек също занимаващ се с такъв тип сайтове наблюдавам статистиките ви и нещо страшно куца в тях много е странна степента на отпадане на 1-2 минути при условие, че това е сайт за филми и сериали, които са доста продължителни. Също така при 3-4 хиляди уникални правите по 3000 клика на реклама и печалбата ви е 2 долара. На всеки клип гледам вадите по 2 реклами на клик, абее бая неорганизирани неща откъм тоя домейн, сайт и математиките не ми се връзват.

И пич моляяяя те, престани да пускаш теми в които всяко мнение ти е извинеете, извинявам се за това и онова, стисни си уная работа поиграй си с нея и стига си пускам простотии и накрая седиш и 2 часа пускаш извинения като ученичка :|

А аналитикса мога да ти го ицлъжа по 50 начина..... Само че не се забогатява от аналитикса, там пари не капят, а от балъци които биха купили сайт доверили се само на този екран от аналитикса.


Написал съм едно извинение, мисля, че така беше редно.
Моля те, дай някакъв мейл, дето е регнат с аналитикс да ти дам да погледнеш, независимо, че няма да го купиш. Нямам достъп до сайта, просто помагам да се продаде, не знам на какво се дължи тази степен на отпадане.


И Ъпи, това мода ли стана да наричаш всички деца?
Водя си списък:
- Аз съм дете
- Програмиста на сайта е дете
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Дай да се видим по скайп?
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Дай да се видим по скайп?

Че защо ще се гледаме? Да видим колко си красив ли, благодаря, не ми е нужно. Плюс това времето ми е ценно и в момента ми го губиш, твоя фраза. Ако може да не ми спамиш в темата, нали си обещавал нещо?

А ако някой ти плаща да спамиш, за да гледа сеир и да се забавлява, значи ще те разбера.
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Че защо ще се гледаме? Да видим колко си красив ли, благодаря, не ми е нужно. Плюс това времето ми е ценно и в момента ми го губиш, твоя фраза. Ако може да не ми спамиш в темата, нали си обещавал нещо?

А ако някой ти плаща да спамиш, за да гледа сеир и да се забавлява, значи ще те разбера.
Родителите ти са много безотговорни хора. Заслужават да ги посетят от Агенция закрила на детето.
 
От: От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Басимахленския шмекер се оформя този профил! Ама аз, госпожо, нищо не знам. Той, иванчо, знае всичко.
Даваш информация в сделка, която се оказва невярна! И се надяваш с едно "извинете" да минеш?! Дали те е домързяло да я провериш или съзнателно лъжеш?!
Преди две седмици бе посредник със скандал, сега пак.

Чак се чудя, как ти се връзват все още...

Какво очакваш от 12 годишен, който се прави на голям, но нещо не му се получава много много ?
 
От: От: От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Какво съм излъгал

Жал ми е пак да ти плясна червено, но като гледам как се стараеш да го заслужиш...
Ти чете ли какво съм цитирал от теб?! Дал си класиране по думи, което колега оспорва да е вярно. Не смятам, че темата заслужава времето ми да проверявам лично, но вярвам на колегата.
Да се дава невярна информация при сделка е лъжа и измама. Слизаш на нивото на тарикат-келешите от Женски пазар, дето отпред са наредили хубавите домати, а отзад ти слагат в торбата гнилите.
А че се оплете като пиле в кълчища, с числата от приходите, е факт, който не мислех да повдигам - не бийте пианиста, той толкова си може.
 

Горе