Продава се: Сайт за онлайн сериали/филми

От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ама вие още с тоя келеш ли се занимавате.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ами аз говорих със собственика, той ми вика, че офертата била от 12 май и че вече била изтрита, защото е грешна.....

Мда определено е грешна, сложил е една 0 в повече :) В момента в които се продаде сайта - трафика спира, това ти е ясно нали ?
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Нов съм във форума, но нямаше как да не го напиша. Отначалото проявих интерес към сайта, но честно да си кажа сега, тази тема почва да дразни много и изобщо почвам да се съмнявам дали някой ще се навие да купи сайта след хилядите разправии. "Собственика каза това, собственика каза онова", "ама сайта не е мой, ама нямам достъп" , толкова ли е трудно да напише един пост въпросния собственик и да разясни как стоят нещата. Не го разбирай като заяждане, но така си играете на развален телефон и ролята на посредник не ти се отдава.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ами аз говорих със собственика, той ми вика, че офертата била от 12 май и че вече била изтрита, защото е грешна.....

Къв собственик бе келеш в обявата пишеше твоя имейл - [email protected]
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Тоя друсан ли е?
Ексклузивната Академия на Успей в България
и какво съдържа Основния Продукт:
Баси неграмотното заглавие и текст. Вземи плати на някой да ти оправи грешките.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Къв собственик бе келеш в обявата пишеше твоя имейл - [email protected]

Моя мейл е [email protected] - нещо много отворен взе да ставаш, случайно да е забранено някой да ми е адаш?
 
От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Това ти ли си го писал или наистина е достоверно?
Детенце, казваш, че мейла не бил твоя а е на собственика на сайта (brulexxxxxxxxxxxxxxxxx) .
Дотук лъжата минава, но в темата към която съм дал линк се вижда как потребител с този имейл е обявен за измамник и след него е писал brulexxxxxxxxxxxxxxxxx-а без никаква реакция , че е обявен за измамник.
http://cms-bg.com/index.php?/topic/22625-serialbg-безплатно-гледане-на-онлайн-филмисериали/
 
От: От: От: Сайт за онлайн сериали/филми

Детенце, казваш, че мейла не бил твоя а е на собственика на сайта (brulexxxxxxxxxxxxxxxxx) .
Дотук лъжата минава, но в темата към която съм дал линк се вижда как потребител с този имейл е обявен за измамник и след него е писал brulexxxxxxxxxxxxxxxxx-а без никаква реакция , че е обявен за измамник.
http://cms-bg.com/index.php?/topic/22625-serialbg-безплатно-гледане-на-онлайн-филмисериали/

Има реакция, разбира се.....оххх, може ли да заклчите темата, голяма тъпотия стана...
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Амеее, никакво заключване.
Тов май вече си заслужи банана?
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Напълно съм съгласен, време си е вече и дано тоя път не последва пак ооо извинете извинете, е не можах да ви измамя сега ме извинете локвайте..... Блинки го предупреди още когато пускаше по 10000 теми за сайта с 1000лв така, че тук вече следва бан !!!
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

И аз съм съгласен за бан. Дразни ме, че е 12 годишен а прави циркове във форума с тая тема и миналата за климатиците. Пък и се прави на голямо лапенцето. Рано му е още за този форум да седи още 1-2 години в цс-бг и тогава да дойде пак.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Напълно съм съгласен, време си е вече и дано тоя път не последва пак ооо извинете извинете, е не можах да ви измамя сега ме извинете локвайте..... Блинки го предупреди още когато пускаше по 10000 теми за сайта с 1000лв така, че тук вече следва бан !!!

Тоя не знам защо още не червен, а банана трябваше да изяде с мегадалаверата за 20$ за подарен домейн ...
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Ох може ли да заключите темата, ох това, ох онова.

Ей келеш, земи се скрий най-сетне... И не е готино като ти дадат червено да го връщаш. Не знам защо все още не си с бан и с репутация червена като домат!
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Е спокойно де, точно в този форум както вече написах, вероятността да измами някои с подобен сайт клони към 0-та :) Аз лично се надявам, че е бил подведен да пусне темата за някои интернет приятел срещу някаква комисионна от продажбата и да не е бил наясно с измамата. Макар, че да пускаш тема за някои в подобен форум не е най-умното нещо което може да направиш :).
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Още в началото си пролича,че този сайт е пълна боза. Този сайт няма повече от 100 посещения на ден от гугъл.Тези посещения са нереални!!!Мога много да споря с теб Ивайло защото на тази тематика сайтове сигурно съм в пъти по наясно от теб. Имам сайт в топ 10 по-почети всички думи и прави такива посещения,а този твоя сайт го няма по нито една ключова дума в топ 10 и ще правиш тези посещения...... НИКОГА.
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

Не мога да отрека, че цялата тази тема ме забавлява изключително много! :drama:
 
От: Сайт за онлайн сериали/филми

+реп за uphero от мен беше прав че си имате работа с деца ето го нашият собственик на сайта. Uphero ти какво залагаш, че това е Ivajlo Angelov ли?
цък
 

Горе