Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

cmpax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Приходите на сайта са 390-400евро от месец декември , които мога да докажа със SCV файл от адсенсето, посещенията ги виждате, но ако искате повече информация не се колебайте да питате. Сайта прави средно на ден между 2 и 3 евро. Не съм качвал от доста време канали на сайта, но посещенията не мърдат.

Продавам сайта, защото нямам време за него.На потребителя който закупи сайта, ще му помогна да го премести на негов хост, ще му покажа как се качват тв-та, и някой интересни неща за сайта.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://bgteleviziq.net/<br /><br />Приблизителна Цена: 500 лв<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 12.11.2012 / 12.11.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Импресии на Месец:: 40000<br /><br />Регистрирани Потребители: 20831<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Трафика къде да го видим?
Прати ми на л.с. принт скрийн от адсенс и трафика. Откъде идва трафика също така?
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Писах и на двама Ви. Забравих да спомена че заедно със сайта подарявам и домейна fullhd-tv.net който изтича на 25.11.2012. Домейните са от годади.
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Пусни ми и на мен инфо
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Писах и на вас.

Благодаря на всички за проявения интерес. Не се притеснявайте да задавате въпроси или искате повече информация.
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

я прати и на мен каквото имаш да пращаш, дай да видим приходите и посетителите от аналитикса, и ако е така както казваш ще го купя.
вече си купих един сайт от тук и сега ще действам по примера на другите - ще събера 20 малки и готово, като никой не иска да ми продаде някой който печели сериозни пари.

поздрави
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Може ли и на мен информация за приходи и аналитикса?
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

За съжаление сайта няма сложен аналитик, но днес ще сложа.. ако сайта не се продаде до няколко дни ще постна и аналитика.
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Дай и на мен инфо за приходи и скайпа да го обсъдим по - бързо
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Пратих ви инфото и скайпа ми.

искам да добавя че събота и неделя посещенията скачат малко и приходите също
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

може ли и на мен пратиш всичко като на останалите :)
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Пратих и на двама Ви.
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Сайта ти работи с цмс-а DataLife Engine, а доколкото знам тя е платена система (ако не се бъркам). :)
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Извинявам се, ако съм те засегнал с нещо. При добавянето на темата нямаше опция към която да спадам. Прав си платена е, но говорим за руската версия, аз имам ЕН версията, която съм почти превел на български.

И то с 2 копченца се вижда че е даталайф от сорса, но благодаря ти че изказа мнението си.
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Не, не си ме засегнал с нищо. Просто изказах мнение това е. :) Момиче съм между другото.

П.П.: Някои тв.та не бачкат. Не знам дали проблема е в мен. :)
 
От: Сайт за онлайн телевизия с месечни приходи

Благодаря за информацията.
 

Горе