Сайт за онлайн филми

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Продава се сайт за онлайн филми. Сайтът е сравнително нов, има посещения всеки ден и има голям потенциал за развитие.

Тук можете да разгледате малко инфо

Продава се заедно с домейна и хоста. Домейнът е платен за 1 година напред. За повече инфо - питайте.

Цена - 230 лв.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за онлайн филми

Привет!

Защо референциите по сайтове са заключени в тиксото? Ще може ли да ги отключиш или да ми ги покажеш?
 
От: Сайт за онлайн филми

Аз мисля че няма значение от къде е трафика, все от някъде трябва да идва.
И цената не е лоша ...
Ще помисля върху това предложение.
 
От: Сайт за онлайн филми

За господата които ме правят цесекар...
Един приятел ми каза да не се регистрирам,че има няколко такива като вас тук в предприемач които на всеки нов потребител за щяло и нещяло слагат червени точки. Не му повярвах тогава, но сега съм 100% сигурен че е така.

Искам да помоля Админите да наблегнат над това, защото всеки новодошъл няма да може да се изказва а ще зависи от тези типове....

Въобще не е приятен този подход който правите!

В смисъл моята репутация е почернена вече защото съм си изказал мнението.

Още веднъж ще помоля Администраторите да разгледат този случай.

Този подход скапва репутацията на целият Форум...
 
От: Сайт за онлайн филми

Въпроса ми към теб е какво точно продаваш за 280лв. wordpress система която е фрее, тема която си я свалил нулл, относно филмите копнал си линковете.а и домеин за 0,99 лв. от ицн или подарък от суперхост.Някак май заслужаваш според мен 2,40 с смс. :)
 
От: Сайт за онлайн филми

Въпроса ми към теб е какво точно продаваш за 280лв. wordpress система която е фрее, тема която си я свалил нулл, относно филмите копнал си линковете.а и домеин за 0,99 лв. от ицн или подарък от суперхост.Някак май заслужаваш според мен 2,40 с смс. :)
Не мислиш ли ,че не си ти човека който определя цената а автора на темата?
Казал е цената каква е на който не му харесва няма нужда да пише в темата можеше да му го кажеш на ЛС.
 
От: Сайт за онлайн филми

Мнение мой човек!
 
От: Сайт за онлайн филми

Нещо не започваш добре като нов потребител във форума. Коментари от този тип са излишни, прави сайтове и ги продавай за 1 лв. ако искаш. Като не те интересува обявата - подминаваш
 
От: Сайт за онлайн филми

Хах струва ми се че на някой не му харесва мнението ми или на множество хора.Какво лошо има да споделя мнението си.Относно това как започвам във форума ... както преценя така ще бъде ако започна да нарушавам правилата знам какво следва!Нека този който си продава .... да има мнения и база.

пс.Смятам да спра да коментирам повече не желая да спамя.
 
От: Сайт за онлайн филми

Хах струва ми се че на някой не му харесва мнението ми или на множество хора.Какво лошо има да споделя мнението си.Относно това как започвам във форума ... както преценя така ще бъде ако започна да нарушавам правилата знам какво следва!Нека този който си продава .... да има мнения и база.

пс.Смятам да спра да коментирам повече не желая да спамя.

Няма проблеми да изказваш мнение ако е конструктивно и едновременно с това полезно.
 
От: Сайт за онлайн филми

Въпроса ми към теб е какво точно продаваш за 280лв. wordpress система която е фрее, тема която си я свалил нулл, относно филмите копнал си линковете.а и домеин за 0,99 лв. от ицн или подарък от суперхост.Някак май заслужаваш според мен 2,40 с смс. :)

Доста тъпо е мнението на колегата. Да докара 1000 посещения на ден и той, аз ще му купя домейн и хостинг, пък после и 50 смс-а ще му дам. Какво значение има дали е безплатен домейна или темата? Баси тъпото, сайтът има трафик и то не лош, и би могъл веднага да бъде монетизиран. То и езиците за програмиране са безплатни, кво са седнали някви си да продават платени приложения? Да ги пускат с по един смс...
 
От: Сайт за онлайн филми

Доста тъпо е мнението на колегата. Да докара 1000 посещения на ден и той, аз ще му купя домейн и хостинг, пък после и 50 смс-а ще му дам. Какво значение има дали е безплатен домейна или темата? Баси тъпото, сайтът има трафик и то не лош, и би могъл веднага да бъде монетизиран. То и езиците за програмиране са безплатни, кво са седнали някви си да продават платени приложения? Да ги пускат с по един смс...

С това сме наясно повечето хора тук, но все пак има някой, на които им се струва, че да дадат пари за нещо готово и почти разработено е глупаво. Затова и въпросния човек получи червено от мен :) коментари от типа това струва 2 лв ми се струват излишни
 
От: Сайт за онлайн филми

Коледна промоция! До 27.12.2013 г. сайтът е на цена 230 лв. Очаквам вашите оферти :)
 

Горе