Сайт за онлайн филми

genchosam

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
89   1   0
Сайтът е свален от продажба. Причината е малката цена и това,че подаръци няма да ви правя ;)
 
Последно редактирано:
От: Сайт за онлайн филми

Имате лични. Забравих да спомена,че посещенията са постоянни. Аналитикса съм го прикачил преди месец специално за форума,иначе има tyxo.
 
От: Сайт за онлайн филми

Здравей, може ли информация от къде точно са приходите + линк :)
 
От: Сайт за онлайн филми

И аз бих искал линк+цена+малко инфо за източника на приходи.
 
От: Сайт за онлайн филми

А аз да питам, каква точно услуга предлага сайта? Онлайн стрийминг? Ревюта? Трейлъри?
Ако е за гледане на филми онлайн, аз искам да питам авторските права уредени ли са? :)
 
От: Сайт за онлайн филми

А аз да питам, каква точно услуга предлага сайта? Онлайн стрийминг? Ревюта? Трейлъри?
Ако е за гледане на филми онлайн, аз искам да питам авторските права уредени ли са? :)

В сайта се гледат онлайн филми и трейлъри. Няма уредени права, линковете са взети от нета.
 
От: Сайт за онлайн филми

Малко да ъп-на темата,тъй като над 20 човека ми писаха за сайта,но всички се отказват незнайно защо.

Продавам сайта с:

* adcash акаунт с 81 евро
* bidvertiser акаунт с 19$
* ofertini.com акаунт с 19.50 лв
* exoclick.com 13$
* etarget.bg 42 лева
* gloadmarket 7$

Може да има и още,но за момента не се досещам. Бъдещия собственик, сам решева дали да продължава да работи с тези мрежи или да избере нови. Ако не може някой акаунт да се прехвърли - ще се наложи да се регистрирате на ново и да пишем да ви прехвърлят сайта във вашия акаунт. Също обяснявам всичко около сайта, отново искам да спомена ,че е пълен автопилот и прави минимум 100 лв месечно (като 100лв ми се вижда смешно), разход: 10 - 20 лв месечно.

Всичко това го предлагам в момента за 1 000 лв :|
 

Горе