Сайт за парфюми

ivo5289

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайта е базиран на самъркарт като ми е правен собствен дизайн и много модификации за автоматизация.Имам 8000 продукта които автоматично си обновяват количествата и винаги стоят по 5000 които се продават,а ако остават 20 налични при производителя се скрива страницата и се показва после когато има налична стока пак.Надценките се настройват един път за всички продукти с процент и отделно има опция за всеки продукт.Например парфюмите които се продават по един долар,аз допълнително съм им сложил 2 долара повече,защото мърчан акаунта взема 6 процента от сделка и ще се набутам.Всеки продукт има опция опаковка подарък.Система за купони в която клиент като получи купон му се записва имейла за да получава съобщения с промоции.Настроен е за всички държави по света като купи някой да му вземе правилните пари за транспорт.Вкаран е в над 10000 директории.Фирма беше наета и писа в над 2000 форума за него,като следят ако някой изтрие мнение то да е актуално( в период от две години важи тази оферта.)Общо взето ако имате само 2000 лева оборотни пари,техните печалби не могат да покрият разходите и няма смисъл да се захващате....Домейна го купих някъде преди 3 години.Хостинга профисионален план го платих миналия месец със статично ип.Домейна е платен за още някъде 5 години.Наблюдавал съм най успешните сайтове за козметика и има система за добавяне на ключови думи.Например има създадена категория парфюми за мъже и вътре има категория пако рабан.На всеки от продуктите в тази под категория пише че е за мъже и че е пако рабан.Което го слага на първа страница в яхоо и втора в гугъл.Ако някой желае ще му отключа продуктите,защото се принудих да ги скрия и ще му пратя ПДФ с инфото и подробните статистики от хостинг пакета.Много подробне анализ има по кои думи на кои места е,колко посещения от кои държави и тн.3 години са работили много хора за да се получи този резултат,но за съжаление не прави 5000 долара печалба на месец.Ако искате по добри печалби ще трябва да измислите добра реклама.Незнам дали да продавам и фирмата с него.По принцип вече е невъзможно да отвориш фирма в щатите без да си там.Мога да направя прехвърляне или ще я затворя.Ако някой купи сайта ще му помагам дълго в обучение кое как се прави и с какви проблеми съм се сблъскал.Цена не мога да определя.Ако някой ми предложи добра такава ще му го дам.

Домейн Име | URL: http://www.quickly-shopping.com/

Приблизителна Цена: надаване

Уникални Посетители за Месец: до 25 000

Импресии на Месец:: 3000 000

Регистрирани Потребители: 300

Page Rank: N/A

Back Links: 12000

Уникално Съдържание: Да

Система: С Лиценз за Домейна

Дизайн: С Лиценз за Домейна

Приходи: 300 лева на месец без реклама

Начини на Плащане: Всички възможни

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://www.quickly-shopping.com/page/7/links.html
 

Горе