Продава се: Сайт за продажба и бартер на автомобили

Не знам колко високо е нивото на оптимизацията но цифрите сами говорят....
  • Открити са ЕДВА 5 входящи линка.
  • Това са много малко линкове към сайта (backlink).
  • Trust Flow (TF): 0
  • Citation Flow (CF): 12
  • 59% от страниците на сайта са индексирани правилно.
  • 5 Domain Authority (авторитет на сайта max 100)
  • 6 Page Authority (авторитет на страницата max 100)
  • 0 линка към страницата на сайта със SEO стойност
  • 394 линка общо към страницата (вкл. вътрешни)
  • 0.6 mozRank (max 10)
 
Не знам колко високо е нивото на оптимизацията но цифрите сами говорят....
  • Открити са ЕДВА 5 входящи линка.
  • Това са много малко линкове към сайта (backlink).
  • Trust Flow (TF): 0
  • Citation Flow (CF): 12
  • 59% от страниците на сайта са индексирани правилно.
  • 5 Domain Authority (авторитет на сайта max 100)
  • 6 Page Authority (авторитет на страницата max 100)
  • 0 линка към страницата на сайта със SEO стойност
  • 394 линка общо към страницата (вкл. вътрешни)
  • 0.6 mozRank (max 10)
Тия неща дето ги гледаш няма нищо вярно в тях. Имам Search Console там ясно показва от всички Sitemap колко линка са оптимизирани. И ако напишеш site:http://autobarter.bg в Google пак ще видиш резултата. Целият трафик е органичен от Google в сайта и има по-над 100-200 посещения както на десктоп версията така и на мобилната.
 
Само да попитам, линковете и те ли са към високото ниво на оптимизация, както и снимките, понеже виждам, че снимките се блокират от адблокера? В допълнение, не виждам признаци за съвместимост с gdpr, дори при регистрацията, няма с какво да се съгласявам.

Да довметна: title и description започват с 4 празни интервала, а keywords с 3 запетаи.

Кода е като миш-маш, само дето не мога да го хапна. Накрая /body тага е red

Надявам се, да не сте платили нормална сума за оптимизацията, а там 5-10 лв. смятам, че са достатачни за подобна услуга.
 
Последно редактирано:
didexs ако имаш подобни въпроси пиши на лично съобщение. Сайта съм го писал лично аз описал съм какво представлява и каквото мисля че е нужно.
Сайта е на самотек от няколко месеца има нужната администрация да се променя всичко и да се добавя всичко.
А тия 5-10 лева за сео оптимизация Благодаря ти за комплимента. Фирмата ми прави сео оптимизация на 60% от уеб сайтовете в България който са на челни позиции в търсачките.
Пуснал съм оферта ако те интересува може да ме питаш каквото искаш на лично а не да ми хейтиш темата. Ако ти се заяжда си намери друго занимание нямам време да пиша тъпотии и отговори на твоите въпроси.

Поздрави
 
Фирмата ми прави сео оптимизация на 60% от уеб сайтовете в България който са на челни позиции в търсачките.
Полека само с твърденията че тук ще те изядат с парцалите ако не е вярно.
 
Полека само с твърденията че тук ще те изядат с парцалите ако не е вярно.
Колегата didexs си позволи да говори за труда ми че струвал 5-10 лв. Ами всички проекти който сме създали са топ при търсенето така че смея да твърдя че си вършим работата добре. Това е друга тема не си рекламирам услугите или прочие. Пуснал съм сайт за продажба с описание и обявена стойност толкова от мен.
Не искам да споря с никой!
 
Не знам колко труд си вложил в този сайт, но със сигурност не струва посочената сума, освен ако споменатата вип услуга не носи стабилни доходи, които не си посочил.
Коя версия на Symfony си използвал?
Успех с продажбата!
 
Какви са приходите на сайта за последните 6 месеца / 1 година?
Сеото е ясно, при положение че няма конкурентен сайт в нисшата и вади само olx, bazar, и фейсбук групи нормално утвърден домейн да се нареди без никаква оптимизация в сърча. Не съм специалист и не се заяждам просто подчертавам от личен опит.
Сайта е добър, като разбера и приходите ще се прецени струва ли си цената.
И евентуално фейсбук групата продава ли се тази 80к + която е. По-голям интерес имам към нея, не толкова към сайта. Благодаря и успех!
 
Сайта е продаден!
Групите останаха и се продават.

Голямата която е Автомобили на Бартер се продава за 3 500лв.
На всеки 24 часа там се публикуват около 1 000 обяви.
Нови членове на всеки 24 часа от 100 до 200.
 
Тази група как генерира доход?
 
Код:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '-30, 30' at line 1

https://autobarter.bg/search?sub_cat=https://autobarter.bg/filter?subcat=1&subcat=1&cars=Audi&model=S8&condition=2&search_filter=ТЪРСИ&year-from=&year-to=&price-from=&price-to=&price-sub=лв.&power-from=&power-to=&category=&euro=&engine=&transmission=&max-probeg=&color=&region=&filter=new-car&barter=0

Натиснах -> Подробно търсене, Ауди -> S8

Подиграваш се с труда на колегата. Виж как хубаво си е украсил грешките на продакшън :)
 

Горе