Сайт за продажби

fitness

New Member
Мислите ли, че сайт за продажби на дрехи ( летни ) ще има някакъв успех :)
 
От: Сайт за продажби

При положение че:

1. Се договориш с производители (вносители) на качествени дрехи
2. Цените са те по-добри от тези в магазините
3. Цялостна концепция на бизнес модела
4. Бърза доставка
5. Активно промотиране на сайта

То тогава - ДА
 
От: От: Сайт за продажби

При положение че:

1. Се договориш с производители (вносители) на качествени дрехи
2. Цените са те по-добри от тези в магазините
3. Цялостна концепция на бизнес модела
4. Бърза доставка
5. Активно промотиране на сайта

То тогава - ДА

1. Няма да се договарям, защото тези дрехи само аз знам от къде идват ( не са армани или версаче )
2. Цените в магазините на 1 блуза от тези дрехи е 25 лв, аз ще ги давам по 20-22
3. това не го разбрах :wink:
4. Ще има бърза доставка
5. Това ако означава промоции, е ще има такива :)
 
От: Сайт за продажби

По т 3. могат да се напишат тонове учебници... иначе в 1 изречение: Когато посетител - попадне на твоят сайт - да го сърбят ръцете да си поръча продукта.

Иначе с така изброените ти опции имаш 80% шанс за успех (според мен).
Ако ще са на "консигнация" и няма да ти струва почти нищо - не хаби време а действай!
 
3. Означава добре да си обмислиш бизнес модела и стратегията.
5. Означава да си рекламираш сайта и да имаш посетители.

От всеки сайт може да се печели (особено комерс сайтове). Всичко зависи дали ще успееш да докараш таргетиран трафик.
 
От: От: От: Сайт за продажби

Това ако означава промоции, е ще има такива :)

Това означава трафик към сайта ти, поне аз така го разбирам и е един от решаващите фактори
 
От: Сайт за продажби

в крайна сметка значи мислите, че ще имам успех :) Как мислите да го направя, в смисал не с някоя програма за правене на сайт, а нещо като world press за да може постоянно да слагам нови продукти :?
 
От: Сайт за продажби

По скоро с нещо като OS Commerce, CubeCart и тн :) Това са така наречените "пазарни колички". ;)
 
От: Сайт за продажби

ами аз все още не ги разбирам тези работи :) ако може по-подробно да ми обясните какво е това и ако може нещо на бг :)
 
От: Сайт за продажби

Ето ти малко инфо тук: http://icn.bg/default.icn?show=help&category=8&faq=89 Имат си сайтове тия програми, влез, разгледай харесай си нещо. Но определено ще ти свърши повече работа отколкото Уърдпрес-а. Това все пак ще е сайт за онлайн продажби, прес-а не е много-много за тая работа. :)
 
От: Сайт за продажби

ясен ми е бизнес модела - преуценени стоки... или 2ра употреба...
 
От: Сайт за продажби

ясен ми е бизнес модела - преуценени стоки... или 2ра употреба...

Каква 2-ра употреба бе човек :lol::lol::lol: дрехите са чисто нови, хубавото е че имам човек който ми ги носи и ми ги дава на по-ниска цена :)
 
От: Сайт за продажби

абе незнам... той щом ги носи.. дай и на мене някой потник да нося да показвам малко мускули :lol:
 
От: Сайт за продажби

абе незнам... той щом ги носи.. дай и на мене някой потник да нося да показвам малко мускули :lol:

той не ги носи, а ги внася от другите страни ;)
 
От: Сайт за продажби

За плащането най добре ползвай и наложен платеж, че тука има доста хора дето ще си мислят че се опитваш да им крадеш картите.
 
От: Сайт за продажби

А, да - за плащането - колкото повече начини за разплащкане има, толкова по-добре. Даже ако ще доставяш дрехите до други градове с куриер, нека да се плаща на място при доставката или нещо такова.... абе колкото повече, толкова повече. :)
 
Билет за концерт на металика

Продавам билет за концерт на металика за 70лв. Сектор В, терен Standing. Телефон за връзка 0878558735
 

Горе