Продава се: Сайт за разследваща журналистика

Гугъл как класира сайтове, твърдящи, че има само 2, а не 20, 30, 40, или 50 (или станаха почвече) пола? Дали ги класифицира като "фалшиви новини", тези, твърдящи, че съществуват само два билогични пола? Щото "Науката каза.."
Кой определи критериите на търсачките? На каква база? Защо?

(Внимавайте сайтове с каква история купувате и какво пишете в тях. Че папането...:))
 
Може да стане готин проект от това - с някое и друго интересно приложенийце по темата, карти, графики и т.н.

Трафикът на тоя тип сайтове е основно директен и на второ място - от социалки.
Но потенциалът за трафик е повече от сериозен, щото аудиторията е много голяма.
 
Може да стане готин проект от това - с някое и друго интересно приложенийце по темата, карти, графики и т.н.

Трафикът на тоя тип сайтове е основно директен и на второ място - от социалки.
Но потенциалът за трафик е повече от сериозен, щото аудиторията е много голяма.
Звучи като конспиративен заговор за изграждане на дезинформационна мрежа на разпространяващите фалшиви новини сайтчета.

Ти сигурно вярваш и че има 2 пола.
 
Звучи като конспиративен заговор за изграждане на дезинформационна мрежа на разпространяващите фалшиви новини сайтчета.

Ти сигурно вярваш и че има 2 пола.
В тоя раздел си нахлупвам предприемаческата шапка.
Какво вярвам е за други теми.

В други времена бих взел сайтчето, бих го обогатил с моите си неща и бих пробвал да наема Гайтанджиева да продължи да публикува (поне отвреме-навреме), щот има ноухауто, пък и е основна част от брандинга на сайта.
 
В други времена бих взел сайтчето, бих го обогатил с моите си неща и бих пробвал да наема Гайтанджиева да продължи да публикува (поне отвреме-навреме), щот има ноухауто, пък и е основна част от брандинга на сайта.
За кво ти бяха жена, дете и толко котки? :)
 
За кво ти бяха жена, дете и толко котки? :)
Само детето и няколко котки. Останалото е за giveaway.

По темата:
Могат и борците с/у дезинфо и там другите деца на Сорос да съберат пари и да вземат сайта като един вид трофей.
 
В този форум напоследък имам чувството, че дори някой да пусне максимално неутрална тема като поздрав "Добър ден" ще се случи следното:
Един критик ще се намеси и ще пита защо да е добър след като инфлацията се е покачила с хх пункта, украинците са зле и Короната ни е още на главите.

Втори ще спори над "ден", защото видиш ли бил на другия край на света, където е нощ. Ще го подкрепи някой, който вярва че земята е плоска и навсякъде е ден, който от своя страна ще бъде оспорен от друг, който ще я снима през самолет или с дрон, но ще бъде набеден от 3-ти като работещ за тайните общества, чиято цел е да ни държат на тъмно (следователно пак тезата, че е нощ хахах).

После ще се появи някой, който се старае да изглежда обективен и да каже, че денят не е нито добър, нито лош (като чашата с вода) и ще си помислим, че сме изчерпали всички варианти, докато не изскочи някой будист да обяснява, че в "Нирвана" няма нито ден, нито нощ, нито добър, нито лош.

През това време на пусналият темата "Добър ден" ще трябва да му се сменя плочата на надгробния камък, защото ще си е отишъл от старост преди десетилетия :D :D :D.

Изчерпа ми се фантазията за други варианти....помагайте...
 
В този форум напоследък имам чувството, че дори някой да пусне максимално неутрална тема като поздрав "Добър ден" ще се случи следното:
Един критик ще се намеси и ще пита защо да е добър след като инфлацията се е покачила с хх пункта, украинците са зле и Короната ни е още на главите.

Втори ще спори над "ден", защото видиш ли бил на другия край на света, където е нощ. Ще го подкрепи някой, който вярва че земята е плоска и навсякъде е ден, който от своя страна ще бъде оспорен от друг, който ще я снима през самолет или с дрон, но ще бъде набеден от 3-ти като работещ за тайните общества, чиято цел е да ни държат на тъмно (следователно пак тезата, че е нощ хахах).

После ще се появи някой, който се старае да изглежда обективен и да каже, че денят не е нито добър, нито лош (като чашата с вода) и ще си помислим, че сме изчерпали всички варианти, докато не изскочи някой будист да обяснява, че в "Нирвана" няма нито ден, нито нощ, нито добър, нито лош.

През това време на пусналият темата "Добър ден" ще трябва да му се сменя плочата на надгробния камък, защото ще си е отишъл от старост преди десетилетия :D :D :D.

Изчерпа ми се фантазията за други варианти....помагайте...
Тъжно, но си е факт!
 
В този форум напоследък имам чувството, че дори някой да пусне максимално неутрална тема като поздрав "Добър ден" ще се случи следното:
Един критик ще се намеси и ще пита защо да е добър след като инфлацията се е покачила с хх пункта, украинците са зле и Короната ни е още на главите.

Втори ще спори над "ден", защото видиш ли бил на другия край на света, където е нощ. Ще го подкрепи някой, който вярва че земята е плоска и навсякъде е ден, който от своя страна ще бъде оспорен от друг, който ще я снима през самолет или с дрон, но ще бъде набеден от 3-ти като работещ за тайните общества, чиято цел е да ни държат на тъмно (следователно пак тезата, че е нощ хахах).

После ще се появи някой, който се старае да изглежда обективен и да каже, че денят не е нито добър, нито лош (като чашата с вода) и ще си помислим, че сме изчерпали всички варианти, докато не изскочи някой будист да обяснява, че в "Нирвана" няма нито ден, нито нощ, нито добър, нито лош.

През това време на пусналият темата "Добър ден" ще трябва да му се сменя плочата на надгробния камък, защото ще си е отишъл от старост преди десетилетия :D :D :D.

Изчерпа ми се фантазията за други варианти....помагайте...
Изчерпа ми се фантазията за други варианти....помагайте...
Помагам: За плоскоземците едва ли ще има ниша, но може да се организира "Клуб на отлично информирания и показно уравновесен плоскоумец" по програма "В помощ на непълнолетни или чувстващи се непълнолетни юзъри", в който надълго и нашироко да се обясняват изконните, придобити от най-реномирани, партийни масмедии знания, като например, че:

"Microsoft, Apple и Google са тръгнали от гаражите на родителите си. И сега в момента следваме именно техните изисквания и правила в интернет."

"Контрол над природата и развитие на съзнанието е ключът. Хората трябва да се обединят. Неизбежен процес за човечеството ако искаме да оцелеем дългосрочно"

"Форумите и социалките са пълни с "бунтари", но за стачките българският лъв спи"

И така да се увековечи дълго поддържаното ниво, докато за медитативност се припява добре познатата мантра "аз съм над тези неща", известна още като "напоследък този форум...".
 
Помагам: За плоскоземците едва ли ще има ниша, но може да се организира "Клуб на отлично информирания и показно уравновесен плоскоумец" по програма "В помощ на непълнолетни или чувстващи се непълнолетни юзъри", в който надълго и нашироко да се обясняват изконните, придобити от най-реномирани, партийни масмедии знания, като например, че:

"Microsoft, Apple и Google са тръгнали от гаражите на родителите си. И сега в момента следваме именно техните изисквания и правила в интернет."

"Контрол над природата и развитие на съзнанието е ключът. Хората трябва да се обединят. Неизбежен процес за човечеството ако искаме да оцелеем дългосрочно"

"Форумите и социалките са пълни с "бунтари", но за стачките българският лъв спи"

И така да се увековечи дълго поддържаното ниво, докато за медитативност се припява добре познатата мантра "аз съм над тези неща", известна още като "напоследък този форум...".
Не знаех, че си имаме Хермес тук, който да събира всичко казано някога в акаша записите а.к.а ЕТЕР УМ)-а... Нещо не разбрах нападката от твоя страна, нито пък идеята на извадките. Това малко като Батман филмите, където му изпращат послания, събрани от изрески от различни вестници и видиш ли, хайде, ако си умен ще ги разгадаеш. :D. Еми явно не съм, или поне не в тази насока ;). Ако имаш да ми казваш нещо, пиши го на лично, за да не разводняваме темата още повече. Нямам против и да си отворим отделна такава в кофата, но не виждам смисъл ;).
 
Не знаех, че си имаме Хермес тук, който да събира всичко казано някога в акаша записите а.к.а ЕТЕР УМ)-а...
Вярно е, благодаря за признанието. Надарен съм с изумителна памет, като дете майка ме ползваше вместо бележка за покупки от магазина.
Нещо не разбрах нападката от твоя страна, нито пък идеята на извадките.
Грешно си разбрал и че е нападка. Аз съм най-добронамереният от всички мембъри.
Това малко като Батман филмите, където му изпращат послания, събрани от изрески от различни вестници и видиш ли, хайде, ако си умен ще ги разгадаеш. :D.
Правилно, има и друга препратка към филма: съседката ме ползва за "човекът с пингвинче", когато на нейното устройство му падне батерията.
Ако имаш да ми казваш нещо, пиши го на лично, за да не разводняваме темата още повече.
Не, нямам нищо допълнително за казване. Ти достатъчно разводни с обобщението на най-новата форумна история, после и аз доразводних в отговор. С което се поизчерпахме като че ли.
Нямам против и да си отворим отделна такава в кофата, но не виждам смисъл ;).
Подкрепям - и аз не го виждам.
 
Не знаех, че си имаме Хермес тук, който да събира всичко казано някога в акаша записите а.к.а ЕТЕР УМ)-а... Нещо не разбрах нападката от твоя страна, нито пък идеята на извадките.
Голям киселяк е тоя, майна - снове из темите и сипва наред.

И се на интелект гледа да засегне, трола му с трол.
 

Горе