Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Сайта да включва само RSS Reade и нищо друго?
И админ панел в който да казваш от кои сайтове да се четат новините и през какъв интервал да се обновяват новитите от всеки един източник ли?
 
От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Сайта да включва само RSS Reade и нищо друго?
И админ панел в който да казваш от кои сайтове да се четат новините и през какъв интервал да се обновяват новитите от всеки един източник ли?

да нещо от този сорт да е
 
От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

800 лв. и ще ти направя, да взима от всеки един сайт, който искаш, дори да няма feed, плюс админ панел и добавяне на каквото искаш между тегления контент, като статии и т.н. за 2 дена, бъди сигурен, че ще работи безотказно :)
 
От: От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

800 лв. и ще ти направя, да взима от всеки един сайт, който искаш, дори да няма feed, плюс админ панел и добавяне на каквото искаш между тегления контент, като статии и т.н. за 2 дена, бъди сигурен, че ще работи безотказно :)

КОЛЕГА ДА НЕ СИ ОБЪРКАЛ ЕДНАТА НУЛА
 
От: От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

КОЛЕГА ДА НЕ СИ ОБЪРКАЛ ЕДНАТА НУЛА

Еми ти кво искаш, без пари ли да ти прави някой нещо. Знам като кой сайт искаш да е, толкова ще струва, споко :)
 
От: От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Еми ти кво искаш, без пари ли да ти прави някой нещо. Знам като кой сайт искаш да е, толкова ще струва, споко :)

един колега предложи 50 за неговия
та рекох че си се объркал
 
От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Еми не че нещо, ама няма нищо общо с това, което аз предлагам, ама се тая. Аз за 80 лв не си отварям дори лаптопа :D
Поздрави
 
От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Еми не че нещо, ама няма нищо общо с това, което аз предлагам, ама се тая. Аз за 80 лв не си отварям дори лаптопа :D
Поздрави

е друг за толкоз пари дори и не си прави труда да пише във форума
 
От: Сайт за рсс новини - някой може ли да го направи?

Ееми аз пиша за Вас, за хората без пари :D

объркал си ника
трябваше да е меценантЪт
 

Горе