Сайт за спортни залози

rokoko

New Member
Преди 1 седмица си направих регистрация в един сайт и вече имам добра печалба.




Този сайт е един от най - добрите онлайн спорт бетинг сайтове, защото дава 100% бонус за пръв депозит. Други предимства в сравнение с останалите сайтове са :
- При залог първо полувреме/краен резултат и резултата е 0 - 0 мача ти го водят отложен (коеф. 1).
- При залог точен резултат и резултата е 0 - 0 мача ти го водят отложен (коеф. 1).
- Най - добрите коефициенти във всички видове спортове (футбол, хокей, баскетбол, тенис...)!

Ако някой го интересува да ми пише ЛС да му дам сайта....
 
От: Сайт за спортни залози

Сайтове такива за онлайн беттинг колкот искаш въпроса е прогнозата да ти е вярна.
A да и вероятността да ти излезе залог с коефицент над 300 както в случая силно клони към 0. Освен ако нямаш някаква друга информация ;) ако обаче може да извадиш поне 50% подобни резултати съм слонен да инвестирам в теб. Обаче ако смяташ че ще пуснеш някой афф линк и ще се юрне народ да залага си объркал форума.
 
От: Сайт за спортни залози

От шота разбирам, че си хванал 6 поредни с над 2 коеф...така ли е !!?
Ако е така, то според мен няма никакво значение кой е сайта, "проблемът" е в теб :D
 
От: Сайт за спортни залози

"Тайния" сайт е bet365, а пича явно прилага неква нова стратегия да си набутва афф линковете. Требе и аз да се пробвам по туй начин:)
 
От: Сайт за спортни залози

Е за кво ти е афф при такава успеваемост, че не ми е ясно? Интересно... ти съвсем ни зе за балъци тука :D
 
От: Сайт за спортни залози

Какви хора сте не мога да разбера? Защо да ви правя на балъци? Можете да си направите рег и без да сте ми Афф. Ако се регистрирате като мой афф ще получите 25лв. за залози и аз ще получа толкова.Без да сте ми афф няма да получите нищо освен 100процента за пръв депозит.
 
От: Сайт за спортни залози

Е от твойте скрийншотове гледам некви яки печалби по 716 лева, а ти се жалваш за некви умрели 25 лева:)
 
От: Сайт за спортни залози

Какви хора сте не мога да разбера? Защо да ви правя на балъци? Можете да си направите рег и без да сте ми Афф. Ако се регистрирате като мой афф ще получите 25лв. за залози и аз ще получа толкова.Без да сте ми афф няма да получите нищо освен 100процента за пръв депозит.

Как какви, хора който са го пробвали тоя номер и не върви :) И тук е момента да спомена за тия които смятат да се занимават с афф от онлайн залози че печалбата на един афффилиейт се изчислява въз основа на това колко са загубили хората които са се регистрирали през него, т.е. не се лъжете че когато хората печелят и вие ще вземете процент, точно обратното е. ;)
 
От: Сайт за спортни залози

Ваш Приятел току що Ви даде 25 лв!
Вашият приятел [ИМЕ НА ПРЕПОРЪЧИТЕЛ] мисли много за Вас, защото току що ни помоли да Ви дадем 25 лв!
Това са 25 лв за Вас, които да използвате за спортни залози, вариращи от футбол до тенис, хандбал до баскетбол и хокей на лед до волейбол. Но ние желаем да Ви дадем още, още много!
В допълнение на Вашите 25 лв бонус, Вие ще получите 100 лв Начален Бонус, както и достъп до водещата услуга на bet365 залози На Живо, където може да залагате по време на игра.
Ето какво трябва да направите:
  1. Открийте си сметка, въвеждайки код Препоръчай Приятел[КОД] и използвайки Вашият имейл адрес [ИМЕЙЛ].
  2. Направете първи Депозит.
  3. Изискайте и усвоете цялата оферта Нова Сметка.
След като изпълните условията за получаване на бонус, отидете на Молба Бонус за Приятел в секция Клиенти, и изискайте Вашите 25 лв.

Това е цитат от сайта и опровергава твърдението в поста по- горе

 
Последно редактирано:
От: Сайт за спортни залози

Е това което си написал, няма общо с поста на хорасио, точно така са тези афилиейти взимаш пари само ако човека регнат през теб загуби нещо. Това 25лв е еднократен бонус.
 
От: Сайт за спортни залози

Бе ти кажи как ловиш по шест поредни мача, па аффа го остави за после :) Щото иначе не видях особено смисъл да даваш шот за фанати мачове рекламирайки си афф нали, двете нямат нищо общо

Иначе хорасио е прав, афите ще печелят от загубата на регнатите и играещи, а еднократният си е ясен 25лв...ама за първи рег, то кой няма?!

Тоест шота все пак наистина е по-интересен :D
 
От: Сайт за спортни залози

Бе ти кажи как ловиш по шест поредни мача, па аффа го остави за после :) Щото иначе не видях особено смисъл да даваш шот за фанати мачове рекламирайки си афф нали, двете нямат нищо общо

Иначе хорасио е прав, афите ще печелят от загубата на регнатите и играещи, а еднократният си е ясен 25лв...ама за първи рег, то кой няма?!

Тоест шота все пак наистина е по-интересен :D


horasio не е прав, че афф печелят от загубата на играещите. Еднократния бонус не е 25лв. а 100 процента от първия депозит( Дайте друг такъв сайт)
25лв. дават за покани приятел. Дават и на мен и на приятеля. Никъде не съм пуснал афф линк, защото няма такъв.Поканата става по имейл. И пак ви казвам, че можете да си направите рег и без да сте ми афф. Не съм молил никой за това.Просто ако си направите рег от моя покана ще получите 25лв. както и аз при изпълнени определени условия. Споделих с вас този сайт и някои подробности за него защото според мен е номер 1.
 
От: Сайт за спортни залози

Когато говорим за афф, се има предвид точно тия 25лв (покани приятел), а не бонуса, който получава регващият се за първи път :)
Колкото до бонуса той е 100% на депозираната сума, но не повече от 100лв. Или друго казано, ако депозираш 20лв, взимаш 20лв бонус. Ако депозираш 60лв, взимаш 60лв. бонус....и тн до 100лв. Колкото до самият бонус, след като си тръгнал да фалиш комарджийски сайт във форум за предприемачи, е задължително да светна четящата аудитория на форума, че този бонус се получава САМО И ЕДИНСТВЕНО когато депозита се превърти 3 (три) пъти (задължително). Тоест, ако депозираш 100лв, за да вземеш бонуса от 100лв, трябва да направиш залози за минимум 400лв (независимо дали губиш или печелиш) И другото - за да са ти валидни по отношение на бонуса залозите, трябва да залагаш на коеф от 1.5 нагоре.

И ако продължиш още малко да ми порекламираш комарджийски сайт тука (освен разбира се специалните ти способности) няма ти казвам как ще си отворя устата за едни други подробности около яката далавера, дет се опитваш да вкараш. По-добре си насочи усилията за афф-а, защото само това се доближава до тематиката на форума.
 
От: От: Сайт за спортни залози

horasio не е прав, че афф печелят от загубата на играещите. Еднократния бонус не е 25лв. а 100 процента от първия депозит( Дайте друг такъв сайт)
25лв. дават за покани приятел. Дават и на мен и на приятеля. Никъде не съм пуснал афф линк, защото няма такъв.Поканата става по имейл. И пак ви казвам, че можете да си направите рег и без да сте ми афф. Не съм молил никой за това.Просто ако си направите рег от моя покана ще получите 25лв. както и аз при изпълнени определени условия. Споделих с вас този сайт и някои подробности за него защото според мен е номер 1.

Ти си уникално упорит кон с капаци! Вземи си прочети условията, после ги прочети пак и се опитай да ги осмислиш. Почти ВСИЧКИ САЙТОВЕ дават първоначален бонус без дори да имаме покана която упорито се опитваш да ни предложиш. Аффилиейтите в подобни сайтове ВИНАГИ са печелили за сметка на играещите и винаги ще продължават да работят на този принцип.

П.С. Е ти и пример за първоначален бонус, бет 365 дават 100 лв бонус, ти къде си тръгнал с твойте 25?!
 
От: Сайт за спортни залози

@хорасио, за това че се печели от загубата е ясно и не знам защо не иска да го разбере. Иначе човека точно бет 365 който си дал за пример рекламира и иска да каже, че ако някой му стане афф освен тези 100лв ще вземе още 25 т.е 100-то лева си важат пак.
 
От: Сайт за спортни залози

@хорасио, за това че се печели от загубата е ясно и не знам защо не иска да го разбере. Иначе човека точно бет 365 който си дал за пример рекламира и иска да каже, че ако някой му стане афф освен тези 100лв ще вземе още 25 т.е 100-то лева си важат пак.

Точно така!
 
От: Сайт за спортни залози

Когато говорим за афф, се има предвид точно тия 25лв (покани приятел), а не бонуса, който получава регващият се за първи път :)
Колкото до бонуса той е 100% на депозираната сума, но не повече от 100лв. Или друго казано, ако депозираш 20лв, взимаш 20лв бонус. Ако депозираш 60лв, взимаш 60лв. бонус....и тн до 100лв. Колкото до самият бонус, след като си тръгнал да фалиш комарджийски сайт във форум за предприемачи, е задължително да светна четящата аудитория на форума, че този бонус се получава САМО И ЕДИНСТВЕНО когато депозита се превърти 3 (три) пъти (задължително). Тоест, ако депозираш 100лв, за да вземеш бонуса от 100лв, трябва да направиш залози за минимум 400лв (независимо дали губиш или печелиш) И другото - за да са ти валидни по отношение на бонуса залозите, трябва да залагаш на коеф от 1.5 нагоре.

И ако продължиш още малко да ми порекламираш комарджийски сайт тука (освен разбира се специалните ти способности) няма ти казвам как ще си отворя устата за едни други подробности около яката далавера, дет се опитваш да вкараш. По-добре си насочи усилията за афф-а, защото само това се доближава до тематиката на форума.

Като не ти е ясно не обърквай другите! Бонуса се получава веднага а това за превъртането три пъти е за теглене, т.е. ако не сте превъртяли в залози депозираната сума и бонуса нямате право да теглите пари от сайта към банката!
 

Горе