Сайт за спорт и залагания Link Building + Daily fresh content = Никакъв резултат

seven

New Member
Така... ще ви дам да погледнете въпросният сайт - http://tdrgame.com/

Домейна е на 9 години, почти всеки ден се поства нова статия, като с изключение на последните няколко седмици почти винаги е била около 500 думи. Всяка новина се поства на фейсбук страницата. Направил съм on page оптимизация до където ми стигат познанията. Преди 3 месеца поръчах 100 backlinks PR2 - PR4, които са готови от месец и половина и се виждат в webmaster tools, и аз съм съм направил към 20-на ръчно и линковете идват от профили или коментари в големи сайтове и форуми за спортни залагания. Имам сайтмап. В сайта има полезна информация, като например софтуер който показва коефициентите в реално време за всеки мач от 20+ букмейкъра и играча може да си избере най добрия коефициент и да заложи.


Резултата от всичко това е 10 посещения на ден. Не съм очаквал някакви невероятни резултати, но съвсем пък никакъв... няма логика.

Ще съм благодарен на всякакви съвети.
 
От: Сайт за спорт и залагания Link Building + Daily fresh content = Никакъв резултат

Освен, че е 9 годишен домейна, ти от колко време го развиваш? От кога съществува сайта на него, който развиваш в момента
 
От: Сайт за спорт и залагания Link Building + Daily fresh content = Никакъв резултат

Сайта съществува от около 5 години, поствал съм контент и преди, но от около 7 месеца поствам почти всекидневно.
 

Горе