Сайт за футболни прогнози

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, по мое мнение преди време направих един страхотен сайт (който продадох и вече не работи) и за това реших да правя различни проекти, след което да ги продавам. Става дума за чисто нови сайтове, които да бъдат прехвърляни към нов хостинг и домейн и да бъдат използвани веднага.

В момента довършвам проект за футболни прогнози. Идеята на този сайт е да бъде с платени регистрации, но разбира се след време, след като новият собственик покаже на хората, че прогнозите са верни. В сайта могат да бъдат намерени прогнози за топ първенствата и А група, класирания и всички футболисти. При желание на бъдещият купувач могат да бъдат добавени и контузените и наказани играчи.
'
Сайта е изграден от Joomla 2.5 и безплатен темплейт.

Цена 150 лв. за въпроси лично съобщение.

П.С. не показвам сайта, защото не са публикувани всички данни за футболистите и отборите.
 
От: Сайт за футболни прогнози

здравей,интересува ме продаден ли е сайта,и ако не е,може ли адреса да го разгледам.може ли да ми отговориш на мей-ла[email protected],благодаря предварително .лека вечер
 
От: Сайт за футболни прогнози

Ако да може ли да ми пусните линк на сайта на адрес: chetashki.cvetomir @ gmail.com
 

Горе