Сайт за Like битки

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Имам от известно време едно сайтче, за което така и не ми остана време и желание да го пусна в действие.

Сайта е базиран на безплатна система, която доста промених. Сайта е на английски

Домейна на сайта е TLD и е доста кратък и тематичен - веднага напомня на съдържанието на сайта и се помни лесно. Домейна е регистриран в NameCheap и има Whois Guard.

Потребителите на сайта могат да качват 2 картинки и да създават Like битка. Под всяка битка има и Facebook коментари.

Битките са разпределени по категории.

Дизайна е доста приятен в светла гама. --> Вижте го на скрийшота: Click Me

Има подготвени страници About US, Privacy Policy, Terms of Use, DMCA

През админ панела на сайта може да се правят следните неща:

- Да се добавя битка с 2 картинки
- Да се добавя видео битка - 2 клипчета от youtube
- Да се трият битки
- Да се одобряват или не битките, които са събмитнати от юзерите
- Да се добавят нови категории
- Да се трият категории
- Да се добавят реклами на няколко позиции в сайта
- Да се добавят хард линкс в каре
и др.

Сайта не е пускан до сега в експлоатация, стои си на Coming soon ... с index.html файл а самия сайт се намира на index.php като на ботовете съм им позволил да обикалят само index.html файла.

За сайта е нужен първоначален труд (да се събмитнат някакви битки и да се разпространи тук там). След като се натрупат някакви юзери, които сами да събмитват битки, ще е нужно само да се одобряват от време на време събмитнатите от юзерите битки.

Продава се само сайта + домейна, без хостинга. Предлагам безплатно да преместя сайта на ваш хостинг, ако мислите, че няма да се справите.

Цена: ПО ДОГОВАРЯНЕ

Който има интерес, нека ми пише на ЛС или в темата.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за Like битки

Сайта е продаден, може някой модератор да заключи темата. Благодаря!
 
От: Сайт за Like битки

Преди да я заключат да кажа че колегата "alus1onZ" е изключително точен, услужлив и коректен,удоволствие е да се работи с него.
Благодаря! :|
 

Горе