Продава се: Сайт за SEO анализ

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Няма кво да ви баламосвам, направо на въпроса.

Какво представлява сайта:
Пускаш си сайта и то ти дава кратък анализ на социалният му статус и тем подобни. Може да влезете в САЙТА и да си пуснете сайта. Безплатен е, не печели от някакви платени услуги или нещо подобно.

Защо го продавам:
Купих го на оферта, името е хубаво и исках да добавя някоя функция, платена, но ако трябваше да плащам на някой, то просто щях да си умра със сумата която ми искаше. След известно време тотално се отказах от сайта и изобщо не го пипам. Получава си посещенията натурално, не са пускани линкове на никакви платени места, няма реклами някъде - нищо.

Печалба - Няма! Нито съм си играл със сайта, нито посещенията са достатъчно големи, за да може да се печели от нещо.

Домейна е при годадито, ако ще се прехвърля при някой друг, разходите са за него. PR0, Alexa rank - 3 223 360. Ще изтича на 06/29/2016.

Цена - 50лв. Начини на плащане - Банка, epay.bg, paypal.

За коментари, въпроси и прочие - пишете ;)
 
Последно редактирано:
От: Сайт за SEO анализ

Това ми прилича на един скрипт, ама е платен
Плащал ли си за него?
 
От: Сайт за SEO анализ

Така закупих сайта. Абсолютно нищо не съм променял по него и никой не ми е писал, да си търси правата.
Понеже виждам, че доста са нашумяли сайтове които продават малки скриптове и тем подобни, може да е скалъпяван от няколко подобни или нещо от този сорт.
Ако някой си разбира от програмиране, смятам че с лекота може да си обогати системата.
 
От: Сайт за SEO анализ

Трябва парички да си взема поне и да го разкарам, че ми заема само място - 150лв.
 
От: Сайт за SEO анализ

Принципно нямам интерес от такъв сайт, но да кажем че проявя интерес!
Интересува ме, колко посещения прави дневно/месечно и от къде?
И каква е гарнацията, че ако го купя утре някой няма да ме погне за авторски права или нещо подобно!?
 
От: Сайт за SEO анализ

Посещенията се виждат долу с тиксото. Преди бях пускал няколко линка в пинтерест, привлича народ, това съм му го признал! Самостоятелно като е, от google И някой ако си го е запазил като отметка.
Каква е гаранцията - до сега никой не ме погна, точно пък сега ли ще се сети? Държа го вече около 4-5, може и 6 месеца, никой не се е обадил за нищо.
 
От: Сайт за SEO анализ

Посещенията се виждат долу с тиксото. Преди бях пускал няколко линка в пинтерест, привлича народ, това съм му го признал! Самостоятелно като е, от google И някой ако си го е запазил като отметка.
Каква е гаранцията - до сега никой не ме погна, точно пък сега ли ще се сети? Държа го вече около 4-5, може и 6 месеца, никой не се е обадил за нищо.
Благодаря за информацията ще обмисля варианта да го взема, ако склоня ще се свържа с теб веднага! Предполагам последната цена е 150 лева? Не питам за да я смъквам просто това виждам, като последно написана цена!
Поздрави
 
От: Сайт за SEO анализ

Ако го вземеш по-бързо, може да смъкна още.мааааалко. Застоя се при.мен сайта и ми трябват и пари и място.
 
От: Сайт за SEO анализ

Да, знам, извинявам се за което. По грешка изтрих базата данни и се надявам до довечера да работи отново. Просто съм на работа в момента, не пред лаптопа.
 

Горе