Продава се: Сайт за SEO анализ

От: Сайт за SEO анализ

Вече всичко работи коректно. Не успях да го направя по-рано през деня, защото бях на работа и нямах достъп до компютър. Благодаря на отзовалите се за помощ и Весела Коледа на всички :)
 
От: Сайт за SEO анализ

Гледах за някакви скриптове, определено може да се сложи нещо, далеч по-развито от това на сайта, за нищожна цена. Аз даже тези пари нямам, затова и го продавам :D
 
От: Сайт за SEO анализ

Нова цена - Още малко и ще спра продажбата и просто ще си пренасоча домейна ;)
 
От: Сайт за SEO анализ

Това е финалната цена, няма да падне по-надолу, защото няма да го подарявам.
 
От: Сайт за SEO анализ

Да, добре ще е да се обнови скрипта, както казах - за малко пари има много добри решения, просто не се занимавам с този сайт, а мога да се занимая с парите повече.
Ако обаче така се продължава, без никакъв интерес, просто си го правя на сео блог и това е.
 
От: Сайт за SEO анализ

Да, добре ще е да се обнови скрипта, както казах - за малко пари има много добри решения, просто не се занимавам с този сайт, а мога да се занимая с парите повече.
Ако обаче така се продължава, без никакъв интерес, просто си го правя на сео блог и това е.

Колко е актуалната цена с отстъпката?
 
От: Сайт за SEO анализ

sixking гледа да издои кравата, ама тя не е ходила на паша. Колко такива дръгливи крави има на пазара, баси конкуренциата :wink:
 
От: Сайт за SEO анализ

Да взема да го подаря, а ? Че кравата недояла нещо, болна, крастава и прочие. То като гледам и на други обявите, лошо ми става, какви "крави" продават, аз, че съм тръгнал с тоз сайт, малееее......
 
От: Сайт за SEO анализ

Ве да ве :D Още малко ще чакам, ако никой не го купи, един блог го правя и това е. Но ДА сайта се продава още.
 
От: Сайт за SEO анализ

Ве да ве :D Още малко ще чакам, ако никой не го купи, един блог го правя и това е. Но ДА сайта се продава още.

Да се дрънкате не видя питането ми май?
Колко е актуалната цена с отстъпката?
 
От: Сайт за SEO анализ

Актуалната цена беше 200лв, но понеже отстъпки, данъци и прочие - 80лв.
 
От: Сайт за SEO анализ

давай цената и почерпката, че те отървам от този сайт:wink:
 

Горе