Продава се: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Вдигам темата! Очаквам оферти 500+ лева!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Вдигам темата!
500 лева сайта и страницата СПЕШНО!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ходи да се ебаваш някъде другаде знаем те тебе, но нямам време за подобни в момента :) Поздрави!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Тиса ебаваш и си дръж сайта, мени мие през хура
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

ВДИГАМ ТЕМАТA! Промоция до 17:00часа днес! 380 лева страницата + сайта.
Страницата е доста активна тествах с 3-4 линка извън тематиката на сайта и страницата и си правят по 8-9к рийч и по над 500 клика на сайта! Ако се пускат статии на тема здраве предплагам, че ще има още повече активност!

П.с Страницата със сайта 380 лева без сайта СЪЩО! Сайта е БОНУС!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Кажи ми печалбата за последните шест месеца по месеци, ви тарикат. Вуйчо ти е хербалайф, ти си хербалайф, сайта ти е хербалайф, па немаш кинти да посажеш,,, засрами са
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Кажи ми печалбата за последните шест месеца по месеци, ви тарикат. Вуйчо ти е хербалайф, ти си хербалайф, сайта ти е хербалайф, па немаш кинти да посажеш,,, засрами са

АВЕ СМЕШЕН ще спреш ли да се обаждаш по всяка тема? Гледам на всеки рефреш си дриснал в на некой колега темата... Бая мнения си натрупал адмирации, ама 1 полезно ако имаше щеше да си по-гъзе ;) Искарай пари и тогава ела да обсъждаш смятам, че в описанието съм описал достатъчно добре за малоумниците да спестя подобни селски коментари ;)
Страницата е активна и прави по 8-9к рийч на пост и по 500 клика, което всеки който има понятие от трафик и сайтове знае в пари какво е няма какво да ти показвам на теб месеци години ПИШЕ ЯСНО, че сайта е отрязан от планове за развитие. САЙТА Е боНУС към страницата, ако някой няма сайт, или не може да си направи може спокойно да стартира със сайт на здравна тематика, макар името да не е конкретизирано, към хербалайф сменя се лого и някой др картинка - публикация и си цъкаш квото искаш!

АРЕ СПРИ СЕ ВЕЧЕ ДА МИ СПАМИШ ТЕМИТЕ ЩОТО НАКРАЯ ШЕ ДОЙДА И ЩЕ ТИ НАЦЕПА 2 ШАМАРА ДА СИ ЗНАЕШ ;) СНОБ!!!! Айде чао!
 
  • Like
Реакции: Emo
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Предлагам ти 200лв само за страницата :)
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Предлагам ти 200лв само за страницата :)

Вече си намерих пазар благодаря за предложението :)
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

И аз благодаря, успех :)
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Последна чистка за сезона!!! 7 активни страници общ брой над 100 000 фена цена 700 лева БЕЗ КОМЕНТАР НА ЦЕНАТА ТОВА Е МАКСИМАЛНИЯ МИНИМУМ!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

АВЕ СМЕШЕН ще спреш ли да се обаждаш по всяка тема? Гледам на всеки рефреш си дриснал в на некой колега темата... Бая мнения си натрупал адмирации, ама 1 полезно ако имаше щеше да си по-гъзе ;) Искарай пари и тогава ела да обсъждаш смятам, че в описанието съм описал достатъчно добре за малоумниците да спестя подобни селски коментари ;)
Страницата е активна и прави по 8-9к рийч на пост и по 500 клика, което всеки който има понятие от трафик и сайтове знае в пари какво е няма какво да ти показвам на теб месеци години ПИШЕ ЯСНО, че сайта е отрязан от планове за развитие. САЙТА Е боНУС към страницата, ако някой няма сайт, или не може да си направи може спокойно да стартира със сайт на здравна тематика, макар името да не е конкретизирано, към хербалайф сменя се лого и някой др картинка - публикация и си цъкаш квото искаш!

АРЕ СПРИ СЕ ВЕЧЕ ДА МИ СПАМИШ ТЕМИТЕ ЩОТО НАКРАЯ ШЕ ДОЙДА И ЩЕ ТИ НАЦЕПА 2 ШАМАРА ДА СИ ЗНАЕШ ;) СНОБ!!!! Айде чао!

Много като теве са ми плакали,,, ама не съм сигурен какво си продал,,, ши си чакам промоцията
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Много като теве са ми плакали,,, ама не съм сигурен какво си продал,,, ши си чакам промоцията

Аре бе няма ли кой да чисти форума от такива позьори? Ебати бацила нагъл ....
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Аа начи пак не си го продал, таквиз като теби ги ям за закуска,,, оплачи са на ярменски я поп, ве лиглъо
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Аа начи пак не си го продал, таквиз като теби ги ям за закуска,,, оплачи са на ярменски я поп, ве лиглъо

БЕ МАМАТИ ДЕ*ЕМ СЕЛСКА АЙ МАЙНИ СА ШЕ ЗЕМЕШ ДА МЕ РАЗДРАЗНИШ ВЕЧЕ :D
Бати улигофренурата си дей*ем .... удри си 1 шихия са укротиш малко .... или ела удри на мен :D ааа нагло копеленце :D
 

Горе