Аукцион за: Сайт, каталог на областен град

Статус
Not open for further replies.

petarstefanov

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
преди няколко месеца регистрирах един много хубав домейн за областен град. След справка, сайт за новини за града, ще има голяма конкуренция, докато сайт-каталог е по-добрият вариант.

Стартирах проекта с голям мерак, използвах WP и безплатна тема, която модифицирах до желания резултат, всъщност визуалните промени и функциите, които добавих нямат нищо общо с оригиналната инсталирана тема. Тук отбелязвам една моя грешка, промените не са върху дъщерна тема, но мога да ги прехвърля.

И дойде време за наливане на информация. След завършването на сайта ме налегна зимен сън и така и не се активизирах да го напълня. Както ще видите добавил съм около 10 хотела и 2-3 супермаркета.

Домейн:
Код:
smolqn.com
Домейнът има някаква история в миналото, но до колкото успях да проверя, няма беклинкове.
Изтича на 20 Окомври 2015г.
Регистратор GoDaddy
Платформа: WP
Посещения: Няма
Приходи: Няма

SEO не съм правил. Линковете са URL-friendly, има връзки между отделните страници и публикации.
Ще обясня на новия собственик, всичко по добавянето на обекти. Защото има няколко особености.
Към сайта има и facebook страница, която не е развита.

Имах идеи за галерия, блог към сайта.

Потенциални приходи:
- рекламни полета
- платени публикации
- мислил съм за VIP функция, на някои обекти, при заплащане. Примерно вили/къщи под наем.
- affiliate оферти от сайтове за групово пазаруване. Това също съм го обмислял, като вариант.

Бъдещо развитие:
Според мен нишата не е силно конкурентна. С малко линкбилдинг, сайта би излизал на първи места по някои ключови думи. Тук изключвам варианти за хотелите, тъй като там конкуренцията е голяма от сайтове за хотели.
Добавяне на функция - Аз бях тук - не съм сигурен, колко ще бъде приложима, но ако се мисли в тази посока, може да се измисли нещо потенциално печелившо.

Извинявам се, ако информацията идва в повече.

Начална цена:
30лв.
Минимално наддаване:
5лв.
Купи сега:
Няма

Условия на аукциона:
- Наддаващия печели, ако след предложената от него цена, в интервал от 24 часа, няма друго наддаване.
- Аукционът е без краен срок

За друго не се сещам, ако има някакви въпроси пишете в темата. Ако съм изпуснал нещо се извинявам, тъй като е и 01:46 :D

Забравих да отбележа, че сайта е mobile-friendly. Темата е responsive.
 
Последно редактирано:
От: Сайт, каталог на областен град

Аукционът продължава. @еrrorme, благодаря за интереса ;)

Друга идея, която съм забравил да отбележа е:
Работа върху коментарите, може да се добави ревю с рейтинги за даденото място.

И все пак, ако идеята за сайта не ви харесва, домейнът не е лош, може да започнете от начало със свои идеи ;)
 
От: Сайт, каталог на областен град

Последно наддаване Вчера, 13:36 :)
Остават по-малко от два часа.
 
От: Сайт, каталог на областен град

Край на аукциона. Колега, сега ще ти пиша skype, email - където ти удобно за да довършим :)
 
От: Сайт, каталог на областен град

Благодаря!
Писал съм на имейла ти!

Много коректно и професионално отношение. Изключително съм доволен от комуникацията с @petarstefanov!!

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Сайт, каталог на областен град

Същото казвам и аз коректен и професионално отношение и комуникация. Всичко мина точно и без проблеми. Темата може да се заключва.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе