Продава се: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Сайтът е www.filmi.ovo.bg на безплатната платформа на ово.бг, съдържа над 800 филма, лично записвани от мен. Сайтът се нарежда на страхотни места в гугъл по много ключови думи, свързани с предаванията в сайта. Поради заетостта ми и невъзможността да записвам филми, вече не се занимавам с него.

Сайтът не е обновяван от вече година, но е страхотен и ми е жал да го зарежа просто така. Някои филми са гледани по 15-20 хиляди пъти. В мейла всеки ден получавам съобщения от сорта на "хайде, какво стана, защо няма нови филми".

В момента, дори зарязан от година, прави около 700 уникални дневно, заради доброто си позициониране в гугъл.

Към сайта върви и фейсбук страницата (с уникални фенове) и двата акаунта в дейлимоушън, в които филмите са качвани.

Трудно ми е да определя цена, защото за мен този сайт е безценен и искам някои да продължи да го развива. Очаквам оферти тук или на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Сайтът като такъв, по мое мнение е много зле (може би ovo това предлагат). Струва си единствено заради качените записи и посещенията от търсачките. Не знам с авторските права какво става, ако го набарат, особено Nat Geo. Виждам може би около 500 качени клипа, което е доста добре. Може да споменеш също как си ги записвал и кк могат да продължат да се записват и качват нови, ако някой го купи.
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Съгласен съм, че сайтът е зле от към дизайн. Дори е наложително системата да се смени.
Може да се записва по всякакви начини, стига да имаш телевизия на компютъра. В момента Мтел предлагат на абонатите си такава срещу 4 лв на месец мисля, че беше, другия вариант е тв тунер, който може да се закупи срещу 50-на лв. Дори някои компютри го имат вграден.
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Клиповете са качени в дейлимоушън и ембаднати в сайта.
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Като гледам така доста видеотата ти са изтрити.... поне 3 цели предавания видях че са заминали заради авторски права
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Има възможност нещо да се изтрие, но като цяло е минимална, ако изтрития филм се качи повторно всичко е ок. Дейлимоушън не следи много за предавания, особено на български език.
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Имаш някъв сантимент към този сайт, ама е явно ценен само за теби,,, шото просто на това ово не ми звучи добре
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Тъй като не мога да пращам съобщения моля пиши ми на скайп bash-sarmata :)
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Тъй като не мога да пращам съобщения моля пиши ми на скайп bash-sarmata :)

Писах ти. :)
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Тъй като не мога да пращам съобщения моля пиши ми на скайп bash-sarmata :)
Този Скайп Нейм сами ли го измисли или някой ти помогна :lol: баш сармата
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Хехехе, сармата ,,, звучи ми като някой борец, не са закачайте с него
Може и сърми да прави човека и да е добър в това щом е баш сармата :)
Опа, темата била в Пазар, ако искат админите да трият мненията ми тук, сори
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Пък аз знам че на някой дребни борци им излиза такъв прякор, ама шом е баш може и за някой фатка да е
Ама и ника му е интиресен, не го закачай подовре
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Акаунта в скайп е на бая години, правен е още като съм бил "газе" в даскало и просто сърце не ми дава да го махна знаеки кви глупости съм преживял с него :D :D

Та говорих с човека, за под 300 лева не го дава. Въпреки, че наистина е вложил труд в него за записването на филмите разбираемо, въпреки че има по лесен начин. Обясних му обаче защо според мен тази сума е непосилна, но той си знае. Дано намери човек на кого да го продаде за толкова :)
 
От: Сайт, които заслужава да бъде продължен

Аз от този сайт съм изгледал доста документални филми, нищо че дизайна е зле. Даже съм запомнил и адреса му ;)
 

Горе