Сайт на англииски език

helf_php

Active Member
Здравейте на всички искам да попитам дали сайтовете на англииски език в смисъл за чужбина имат по добър шанс за развитие?
 
От: Сайт на англииски език

Шанса им е по-малък(защото конкуренцията е голяма) но пък далаверата е много по-голяма ако успееш :)
 
От: Сайт на англииски език

Епа шансът зависи от потенциала най-вече...
 
От: Сайт на англииски език

Здравейте на всички искам да попитам дали сайтовете на англииски език в смисъл за чужбина имат по добър шанс за развитие?
Развитието зависи от нишата и колко си търпелив, американците малко бавно схващат трябва да им се обяснява по подробно. Имай предвид, че трябва да е граматически и правописно правилно написано на английски, ако е в твоята стихия действай. Аз за три месеца развих един сайт, докато не ме резнаха заради някой мой изказвания за определени продукти, но такъв е живота по силния печели
 
От: Сайт на англииски език

Англоезичен сайт е много по-добре от БГ сайт, както и да го погледнеш.

Само ще ти дам за пример един мой сайт, който не се бара за повече от 2 часа
в месеца и прави между 130 и 160 лева на месец от адсенс, ей така за спорта, от доста време.
Не мърда нагоре, ама с леко побутване не мърда и надолу. На БГ дали ще можеш
да направиш нещо подобно?

Но да оставим адсенс. Ако вземем да погледнем афилиейт програмите, направо
ми се плаче като помисля за българските. Просто.... Пък и в чужбина примерно,
имаш някакво хоби, развиваш че ще ти е по-приятно и имаш десетки афилиейт
програми, които да мачнат твоя профил, а тук. Грънци....

И така нататък, че то може да се пише до безкрай.....

P.S. А ако намесим и хейтърите и хейтърската държава тука просто няма какво да говорим...
 
От: Сайт на англииски език

Ами мерси за отговорите та за aff програмите е така има много за adsense да питам колко посещения имаш 2000-2500 ?
 

Горе