Сайт на нууб

ValiuM

New Member
Здравейте, от скоро посещавам този форум,направих си един сайт и съм му сложих адсенс.Регистрирал съм го в над 500 директории (чакам одобрение),оптимизирах го до колкото ми стига сивото вещество все пак ми е втория сайт правен някога.Поствам го в подписа си в разни форуми и блогове, та въпроса ми е колко време ще е нужно да се тръгне подобаващо и да има някаква печалба.Приемам всякакъв вид съвети идеи,ако се наложи ще платя за подобрения.

Сайта е www.designoutcast.com
 
Последно редактирано:
От: Сайт на нууб

За една седмица от както съм го пуснал имам по 50 60 уникални посещения и 3000 импресии,обаче това само от линкове 2-3 посещения на ден от търсачка и то ключова дума която най малко очаквам.
От цялата тази галимация имам 6 долара в адсенса :p
 
От: Сайт на нууб

Един съвет, махни едно от адсенс полетата и го замени със линк лента, защото ще ти блокират сайта ;) Иначе сайта е доста добър ;)
 
От: Сайт на нууб

Мерси много за мненията , премахнах гугъл сърча и смених едното рекламно поле с рекламни връзки ако някой иска може да сменим линкс
обаче немога да гарантирам за трафка
 
От: Сайт на нууб

вкарай още текст, нищо чудно, че посещенията са ти по кл дума, която не очакваш. вкарай текст с важните кл фрази в него

много прилично изглежда и е добре организиран

успех
 
От: Сайт на нууб

Много ми куца английския,чакам един приятел да ми направи редакцията а пък нали трябва и контента да е уникален.За ключова дума interior design или interior design ideas излизат около 62 900 000 резултата :)
 
От: Сайт на нууб

Пробвай да го търсиш като цял стринг, т.е. ограден с кавички и ще паднат три нули от резултатите. :)
Иначе връща страници с резултати дори да няма и трите думи като попадения, също и в разбъркан словоред.

Иначе наистина приятен за окото сайт. :)
 
От: Сайт на нууб

виждам че с joomla си си послужил. на мен лично много ми харесва как се е получило - радва ми окото...

текста му е майката така че давай смело и само нагоре ;)
успех
 
От: Сайт на нууб

Куца ми английския :) и дадох да ми преведат някои неща .. имам още доста за допълване.Мерси на всички за мненията :D
 

Горе