Сайт на тема фитнес

wsna

Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Здравейте,

Продавам сайт на тема фитнес, бодибилдинг & здравословен начин на живот. Продава се всичко, което включва:
- Самият сайт - платформата е wordpress / Дизайнът е от платените за свободна продажба (50$), като е силно модифициран от професионалист.
- Домейна (закупен до края на август 2014)
- Официалната facebook(7k)/twitter страница на сайта.

Възможни начини за изкарване на пари:
- Реклама на сайт за добавки (доказано най-доходен от трите начина - плащат по $0.20 на препратка към тяхния сайт).
- Google AdSense
- Продаване на тениски (най-неефективен)

Малко повече информация:
- В сайта има качени над 360+ поста (снимки, видео, рецепти, класаций)
- Сам сайтът прави минимум 150 уникални (предимно от Google), като понякога стига до 300.
- От създаването си (08.09.2013) е направил над половин милион импресий.
- На първо място по посетители е САЩ!
- Получил съм многократни плащания от изброените по-горе опций за правене на пари.
- На автопилот сайта прави 30-50 лева на месец.


- САЙТА Е ПРОДАДЕН! -
 
Последно редактирано:
От: Сайт на тема фитнес

Сайтът все още се продава. Моля заинтересованите да ми пратят ЛС.
 
От: Сайт на тема фитнес

Сайтът все още се продава. Добавям още 1 фейсбук страница (тематична), което ги прави общо 4 страници - 171к, 127к, 78к, 53к = близо 430 хиляди.

Добавил съм още доста постове към сайта, което увеличи трафика от търсачките. При средно 150 уникални дневно сега е минимум 250.

Цената на сайта + страниците е 2000 лева.
 
От: Сайт на тема фитнес

Привет,

Бих желал да получа информация относно трафика за последните 6 месеца + сайта на лично.
edit: искам линк и към fb страниците

Поздрави,
Николай
 
От: Сайт на тема фитнес

Аз също бих желал да получа информация за трафик и приходи за последните 6м. и линк към Сайта и ФБ страниците на ЛС.
 
От: Сайт на тема фитнес

Изпратих. :)

Привет,

Бих желал да получа информация относно трафика за последните 6 месеца + сайта на лично.
edit: искам линк и към fb страниците

Поздрави,
Николай

Аз също бих желал да получа информация за трафик и приходи за последните 6м. и линк към Сайта и ФБ страниците на ЛС.
 
От: Сайт на тема фитнес

Изпрати и на мен.
 
От: От: Сайт на тема фитнес

Привет,

Бих желал да получа информация относно трафика за последните 6 месеца + сайта на лично.
edit: искам линк и към fb страниците

Поздрави,
Николай

Ако може да изпратиш тази информация и на мен :)
 
От: От: Сайт на тема фитнес

Изпратих на всички. :)

Изпрати и на мен.

Изпрати ми информация за посещенията на сайта през последните месеци, линк към самия сайт и също линкове към фейсбук страниците :)

Може ли линк към сайта. Благодаря!

Ако може да изпратиш тази информация и на мен :)
 
От: Сайт на тема фитнес

Ако може и на мен линк към сайта и за пореден път питам защо не слагате линк към това което продавате а трябва всеки поотделно да пита...страннннна работа
 
От: Сайт на тема фитнес

Изпратих. :)

Линк не слагам, защото не желая да бъде достъпен за всеки. Които се интересува - пише и му го пращам.

Ако може и на мен сайта да пуснеш, за да го видя.

може ли и на мен сайта и фейсбук страниците.

Ако може и на мен линк към сайта и за пореден път питам защо не слагате линк към това което продавате а трябва всеки поотделно да пита...страннннна работа
 
От: Сайт на тема фитнес

Здравей!
Интересува ме кой е сайта, кой са страниците * те как са събрали феновете си * ?
Колко са приходите за месец , и в последните 12 месеца какви са приходите?
 
От: Сайт на тема фитнес

Здравей,
ще помоля и аз за линк на сайта + фб страниците + инфо за приходите.


Благодаря.
 

Горе