Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

SmartBusiness

Active Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Здравейте,

Искам да продам един от сайтовете си. Сайтът е на първа позиция по ключова дума с 3600 месечни търсения в Google. Самият домейн е като ключовата дума.

Сайтът е на 5 месеца.

Сайтът прави 700-900 посетители на ден - мнозинството са от САЩ, Канада,Австралия, UK

Около 95 процента трафикът идва от Google.

Другото е от споделяне във фейсбук.

Последните 30 дни сайтът е направил малко над 30 евро.

Сайтът е за рецепти. Сайтът е на джумла. Абсолютен автопилот. Само сменяте кодовете за adsense и почвате да правите пари.

Може би сайтът може да носи добри приходи от афилиейт, но в момента нямам време да се занимавам с него, а и ми трябват пари.

Ще препоръчам на новият собственик да сложи някакви афилиейт за сваляне на килограми, защото както се сещате посетителите са ми средностатистически американски домакини, които обичат да готвят :)

Оферти над 200 евро - предпочитам на лични. Повече информация ще предоставя само на сериозни, стари членове на форума (като например кой е сайта).

Ще споделям периодично колко е най-високата оферта ако има такава. Мисля до 3-4 дни да го продам сайта. Разбира се ако ми отправите оферта, която не мога да откажа, бих Ви го продал веднага.

Мерси.
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

Може ли урл на лично.
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

И на мен :)
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

урл на лично, мерси
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

И на мен ако може
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

ПРАТИ И НА МЕН
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

И аз имам интерес. Ако може да споделиш повече детайли на лично :)
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

Колега, как стои въпроса с авторските права на подобен сайт? Какви рецепти/снимки са изполвани?
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

аз шоки немам линк:twisted:
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

аз шоки немам линк:twisted:

оти сайтът е за рецепти - не за вазелин

ми чай умния бизнес да дойди у форума, ко препираш
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

може ли и на мен да пратиш линк :)
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

интересна оферта бих искал урл на пм
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

Сори ако забавям личните, но доста заявки има. Тъй като повечето искат скрийшот от аналитикс - ето го :

http://prikachi.com/images/221/6213221v.jpg

Имам потвърдена оферта от 200 евро.

Домейнът е в Godaddy.

И още нещо - търсената фраза има две разновидности с най-много търсения. Аз държа и двата .com домейна, като единият само препраща към главният сайт. Този който получи сайта, ще получи и двата домейна.

Хостинга е в ICN.

Ще преместя сайта на ваш хост безплатно, ако се затруднявате.
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

Колега, как стои въпроса с авторските права на подобен сайт? Какви рецепти/снимки са изполвани?

Авторски права за рецепта? Значи аз съм взел основната рецепта и съм преработил малко текста, за да няма дублаж някъде. Снимките съм взел от Google. Не знам дали са с авторски права, но не вярвам - има 3-4 снимки. Има и страница, където съм взел текст от един блог, като си е посочен за източник и това е. То сайта е 3 странички. Нищо особено. Направен е точно за това, което прави да носи по 1.5-2 евро на ден от adsense и ако се развие някой и друг долар от афилиейт.
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

началник, търпеливо чакаме линка, ни съ разсейвай

не съм казал, че ще купя но определено проявявам интерес
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

Моля и на мен сайта на лично, мерси.
 
От: Сайт/около 700-800 уникални на ден/30 евро от адсенс на месец

САЙТЪТ Е КОМПРОМЕНТИРАН ОТ НЯКАКЪВ СПАМ БОТ, КОЙТО ВЕЧЕ Е ИЗЧИСТЕН. ПРОСТО ЩЕ ПОИСКАМ Google да си махне предупреждението. Като това стане продължавам с продажбата на сайта. Мерси на всички, които проявиха интерес до момента.
 
Последно редактирано:

Горе