Сайт под наем

akvarius

New Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Давам сайт под наем www.plyusheni.com 100 лв на месец !
В наема се включва поддръжка на сайта и стремежа да е в топ 3 в гугъл за най търсената фраза в нишата "плюшени играчки" :D
http://www.google.bg/search?hl=bg&rlz=1B5GGGL_bgBG310BG311&q=%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8+%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=
 
От: Сайт под наем

Да бе вярно не се сетих :(
Може от търговски център ИЛИЕНЦИ в София, или пристанище Варна :)
 
От: Сайт под наем

хмм неможе да ми гарантираш че дори и 1 от тези играчки ще се намери на илианци

идеята ми харесва и сайта ми харесва, но без стока този сайт нищо не струва

иначе поздравления за доброто класиране
 
От: Сайт под наем

Тези в сайта са от илиенци само проблема им е, че са почти първокачествен плюш :) А потребителите не се интересуват от това, те искат проскубани плешиви плюшки, които на едро са по 50 ст. и се продават на дребно по 10 лв. Хахаха баси майтапа !!! Не вярвах, но 70-80 % от потребителите не се интересуват от качество, а от цена:) така е и с парфюмите и дрехите, очилата и др. Никой от тези потребители не се замисля, че е по добре да е без слънчеви очила, отколкото да е с непроверена UV защита за 5-10 лв. Предпочитат плюшки с дъх на НЕФТ и парфюми с аромат на КЪДРАВА ОВЦА
 
От: Сайт под наем

аз имам идея да реализирам нещо подобно но тъй като не съм в бг ще трябва да имам изпълнители тук а това е проблем

дай малко повече инфо за приходите, посещенията и като цяло как се представя досега сайта

ясно ми е че едва ли прави повече от 50 лева на месец щом го даваш под наем за 100
 
От: Сайт под наем

От 0.4.12.09 до 03.01.10 има около 200 лв. печалба, като се има в предвид, че много клиенти звънят директно на тлефона и питат имате ли това - онова и аз казвам НЕ хахаха...
Не съм зареждал, имам около 110 плюшки и почти няма много евтини и няма разнообразие :) Преди време бях давал сайт и взимах процент от заработката, но не видях пари, защото не бях оцелил на партньор :) и затова реших да е някакъв минимален наем, колкото да имам стимул да се занимавам със сайта от към линкване, реклама тук там и така :)
 
От: Сайт под наем

колега пиши ми на лично имам интерес и фирма за плюшени играчки.
 
От: Сайт под наем

колега пиши ми на лично имам интерес и фирма за плюшени играчки.


Колега незнам дали получаваш лични :)
Пуснах...
 

Горе