Продава се: Сайт

Много му искаш, дал си едва 178-190 лв. а искаш 900лв.
Лесна справка в icn установи че бг-то домейна (https://cryptox.bg) са ти го подарили от icn.
Номера, че има SSL вече не върви, те се предлагат безплатно остават му на твоя домейн 43 дни до изтичането на ssl-a. (поне да му беше купил един за 4-5$ :))))
Темата ти гледам, че стува 49$ ... при разход около 190лв. слагаш горница 100% не повече от 400лв. макс.

пс: Да знаеш няма чак такива балъци!
 
Много му искаш, дал си едва 178-190 лв. а искаш 900лв.
Лесна справка в icn установи че бг-то домейна (https://cryptox.bg) са ти го подарили от icn.
Номера, че има SSL вече не върви, те се предлагат безплатно остават му на твоя домейн 43 дни до изтичането на ssl-a. (поне да му беше купил един за 4-5$ :))))
Темата ти гледам, че стува 49$ ... при разход около 190лв. слагаш горница 100% не повече от 400лв. макс.

пс: Да знаеш няма чак такива балъци!

Подари ли са ми домейн .bg? Нещо много си се объркал. Домейна е закупен и имам фактура за него, а относно темата - да струва $49, инсталацията и настройките и струват още $60 + $13 съпорт за една година. Балъци може и да няма, но некомпетентните, които знаят много са в изобилие.

P.S SSL сертификата е със срока на домейна... Не те знам къде и какво гледаш, но явно недовиждаш.
 
За инфо на 2-те коментиращи чукчита горе:

На Лет'с Енкрипт сертификатите се инсталират със скрипт дето автоматично си ги подновява на всеки 90 деня.
 
За инфо на 2-те коментиращи чукчита горе:

На Лет'с Енкрипт сертификатите се инсталират със скрипт дето автоматично си ги подновява на всеки 90 деня.
още един дето дето не знае какво приказва.
 
Здравейте, само не разбирам защо се води спор за някакъв безплатен сертификат? Ако държиш да имаш сертификат, плати го и няма да е валиден 30 дни. За без пари - толкова.
 
Безплатен е за неограничено време.

Ама все пак по-добре да се изкаже горе специалиста по ЦеПанел и български хостинг компании...
 
Безплатен е за неограничено време.
Всеки сертификат от летс е с живот от 90 дни, като те препоръчват да се подновява на 60 дни.
Услугата е безплатна за неограничено време, не текущо цитирания сертификат.
 
Не говори за неща които не са ти ясни, с тая глупост дето я изтърси загуби поне 20 точки форумен респект.
Не се заяждам, давам съвет.
Виждам на теб колко са ти ясни. Много разбирачи, много нещо
 

Горе