Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

matrixbglan

Active Member
Здравейте пичове съжалявам че напоследък пускам доста нообски теми ама пак забих..
Така от преди 1няколко дена съм си направил Уърдпрес сайтче сложил съм му
Allinone seo pack
google xml sitemaps сайтмапа ми отделно съм го качил в чрез гоогле администратор туллс и като напиша в search site:моясайт.us и ми показва индексирана само началната страница даже вчера промених титле тага и днеска се е ъпдейнтало и ми показва новия титле таг а гоогле показва пак 1 страница индексирана..
Нямам Дублирано съдържание..
Кажете от какво може да е и как да го оправя въможно ли е да съм в сандбокс:shock:
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

Чакай де, понякога не става толкова бързо!
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

пуснал съм сайта в 3к директории и 2.5к беклинка тип "who is", "about us", "website statistic" :(( да продължавам ли с линк билдинга ? Сега си намерих и pauls quality backlinks за октомви 2010.. ще ги пускам и неговите линкове
ето линкче ако някой се интересува http://www.filesonic.com/file/23750303/AnotherMirror.rar
 
еми всичките беклинкове дето си ги пуснал са към хоума, кое искаш да ти се индексира първо? направи малко дийп беклинкове от букмарк или от коментари, ако проявяваш интерес мога да ти набавя линкове към всяка публикация
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

Bullblogger благодаря ти за отговора.Проявявам интерес да. Какво значи дееобеклинкове ?
 
беклинкове към вътрешните ти страници. За да се индексират и вътрешните ти страници в момента разчиташ бота да обходи по линковете целия ти сайт. Хубаво е за всеки от вътрешните си сайтове да имаш ключова дума. Някакъв лонг тейл на основната дума Например:

weight loss pills
weight loss pills review
buy weight loss pills
how to choose weight loss pills

и т.н.

След това изграждаш беклинкове към вътрешните страници по същия начин, в зависимост от нишата и сложността на проекта използваш различни подходи. В случая ти искаш само да ги индексираш или и да ранкнеш вътрешните страници? Ако искаш да ранкнеш трябва да подбереш пакета ключови фрази и в зависимост от сложността да прецениш какво ти трябва. Един микс от различни типове беклинкове ще помогне за индексирането, а и за класирането на вътрешните страници. Ако искаш да не обсъждаме сайта ти на всеослушание? Ако имаш скайп пусни ми го на ЛС
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

По-скоро проблема ти е в това, че за няколко дена си го нахакал с няколко хиляди беклинка... иначе няма как да не индексира поне още няколко вътрешни странички :)
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

На стария ми блог в блог спот ми беше индексиран всеки пост ;О
 
изчакай да мине малко време.... аз доколкот разбирам от постовете си се местил? как си направил редирект 301 всяка стара статия да редиректва към новото си място в новия си блог или всичко към хоума ?
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

Не, не съм се местил нито съм правил редиректи.Просто това ми е първия сайт и затова не са ми много ясни нещата.Стария блог в блог спот е съвсем друга работа. за сега ми е индексиран хоумпейджа и сайта ми/sitemap.xml Но днес ще правя масивен линк билдинг така че мисля че ще се оправят нещата благодаря на всички писали в темата ми :)
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

Добре немога да си обясня какво става от 5 сайта пуснати по едно и също време 4 са индексирани изцяло със всички вътрешни страници..
а 1 точно тоя над който най много работих и се мъчих да му правя кви ли не неща .!.

Индексирани са ми само тези 3 страници
site.us
www.site.us
site.us/sitemap.xml
Кажете на какво може да се дължи тая куца работа :*((((
Плугините които имам на сайта са:all in one seo pack,wp robots meta,wp super cache,google xml sitemap,simple social icons,wp->twitter,google analytics,seo search terms също и пермалинк структурата ми е сменена в момента е такава---> /%category%/%postname%/
 
Последно редактирано:
вероятно си по изсилил малко при началната оптимизация и е пеналайзнат ще му мине наблегни в следващите дни на новия контент а не на линковете и ще му мине :)
 
От: Re: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

вероятно си по изсилил малко при началната оптимизация и е пеналайзнат ще му мине наблегни в следващите дни на новия контент а не на линковете и ще му мине :)
cooliice мерси за отговора брат.. Имам още една индексирана страница :) Има ли начин да проверя някде дали съм пеналайзнат
 
От: Само HomePage-a на WP сайта ми е индекрсиран в GOoGLE ??

Никаква нова индексация пълня контент в сайта и пак нищо :(
ето няколко грешки по плугините ми може да е от тях кажете си мнението.
.htaccess file
Код:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress
Код:
[B]Warning[/B]:  fopen(/home/content/72/6815872/html/wp-content/cache/.htaccess) [[URL="http://jackass3d.us/wp-admin/function.fopen"]function.fopen[/URL]]: failed to open stream: No such file or directory in [B]/home/content/72/6815872/html/wp-content/plugins/robots-meta/robots-meta.php[/B] on line [B]322[/B]

[B]Warning[/B]:  filesize() [[URL="http://jackass3d.us/wp-admin/function.filesize"]function.filesize[/URL]]: stat failed for /home/content/72/6815872/html/wp-content/cache/.htaccess in [B]/home/content/72/6815872/html/wp-content/plugins/robots-meta/robots-meta.php[/B] on line [B]323[/B]

[B]Warning[/B]:  fread(): supplied argument is not a valid stream resource in [B]/home/content/72/6815872/html/wp-content/plugins/robots-meta/robots-meta.php[/B] on line [B]323[/B]
 

Горе