Сваля ме рускиня

Дай снимката на някой тука да я качи на неговия си домейн и после ше ти каже откъде е IP-to...

Може да не е твоя реална снимка ако тъй срам, важното е "госпойцата" да цъкне :)
аз ще му продам един домейн заедно с нагласена снимка и вкаран тракер за скромна сума от 1000 лв :) Това ще е първата ти правилна инвестиция в името на руската красавица :)
 
Дай снимката на някой тука да я качи на неговия си домейн и после ше ти каже откъде е IP-to...

Може да не е твоя реална снимка ако тъй срам, важното е "госпойцата" да цъкне :)
Мисля, че тази снимка ще свърши работа.
Ще напиша, че ако беше в моя град ще я заведа на романтична разхода на Царевец и ще прикача линк към снимката.
Който може да я качи на негов домейн.

maxresdefault.jpg
 
Мисля, че тази снимка ще свърши работа.
Ще напиша, че ако беше в моя град ще я заведа на романтична разхода на Царевец и ще прикача линк към снимката.
Който може да я качи на негов домейн.

Виж файлът 29395
следобяд ще ти направя линка и ще ти дам линк да и го дадеш
 
  • Like
Реакции: 9876
Ти прати ли й твои снимки с женските дънки или рокля 😎
С рокля не съм и пратил снимки.
На някои от снимките бях с женски дънки и женски tank top.
Някои от снимките, които и пратих бяха от офиса на фирмата в която работя и бяха официални със сако, риза, черни кожени обувки или кожени ботуши. Други снимки, които и пратих бяха с момичета до мен.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Много романтична тема, ако любовта е толкоо силна, поискай 100к рубли да и идеш на гости. Поне да си от правилната страна на скамът.
 
С рокля не съм и пратил снимки.
На някои от снимките бях с женски дънки и женски tank top.
Някои от снимките, които и пратих бяха от офиса на фирмата в която работя и бяха официални със сако, риза, черни кожени обувки или кожени ботуши. Други снимки, които и пратих бяха с момичета до мен.
Яко :) прашки носиш ли?
 
Яко :) прашки носиш ли?
може и сутиени да си слага.. това си е негов личен избор :) С рускинята ще си купуват заедно :)
 
Ко стаа Етерка ?
 
може и сутиени да си слага.. това си е негов личен избор :) С рускинята ще си купуват заедно :)
Няма смисъл от това да нося сутиени понеже не съм от мъжете с гинекомастия и няма с какво да запълня сутиена.
Някои от женските дрехи в магазините стават и за мъже и също някои от мъжките дрехи в магазините стават и за жени.
Ако дойде в България ще я завадена на много места и ще правим много неща заедно. Ще направя така че да се почуства като жена.
 
  • Wow
Реакции: Vbb
Много романтична тема, ако любовта е толкоо силна, поискай 100к рубли да и идеш на гости. Поне да си от правилната страна на скамът.
Ако се запътя към Русия сам ще си финансирам пътя.
Само не знам дали ще ме пуснат отпуска, но предполагам, че ще ме разберат като има кажа, за какво ми е отпуската.
 
Ако се запътя към Русия сам ще си финансирам пътя.
Само не знам дали ще ме пуснат отпуска, но предполагам, че ще ме разберат като има кажа, за какво ми е отпуската.
шефа ти предполагам ще ти влезе в положение и ще те пусне , но ти за всеки случай го питай предварително като този :)

 
Още нищо не ми е поискала.
Прегледай за профил в Onlyfans. ;)

Личи си, че пише момиче.
Днеска ми изпрати и клип.
Клипа беше на руски, а тя беше заявила че знае английски. Аз също бях написал, че не зная руски преди това.
Но според мен има нещо гнило.
От 5-ти юни си пишем имейли - на ден по един имейл си пращаме.
Интересно е че казва, че ме обича и че има чувства към мен без даже да сме се виждали по камера.
Ще горнеш по един или друг начин. ;)
 
Прегледай за профил в Onlyfans. ;)


Ще горнеш по един или друг начин. ;)
Момичето няма профи в Onlyfans.
Даде ми руски телефонен номер, но нямам минути към Русия.
Тя нама Viber, WhatsApp, Facebook и тн понеже само на работата си има достъп до интернет. Което е доста странно.
"Трябва да поговорим за всички неща, които ще правим заедно. Ето защо много бих искал да поговорим по телефона.
Ето моя номер. Опитайте се да ми се обадите. +7 98 **********" Закрих останалите цифри от номера.

Направи ми впечатление, че и бях отговорил на един имейл и тя след това ми беше изпратила същия имейл на които и бях отговорил само че с различно форматиране на текста.
 

 
  • Like
Реакции: 9876
Наталия ти ли си или Гергана?
 

Горе