Сваля ме рускиня

Не си бяхме писали от месец с рускинята. Тя ми изпрати имейл и днес вечерта се видяхме по Skype с камера.
Започнах да и говоря на английски, а тя ми говореше на руски. Оказа се, че тя може да говори само на руски.
Обясних и че не разбирам руски - написах го също в чата, за да ме разбере.
Определено момичето е хубаво, както на снимките. Прекратихме обаждането и почна да ми пише, че ще научи български и отново подхвана темата, за идването и в България. Обясних и че не мога да и се доверя накрая каза че трябва да тръгва и ме пита какво предлагам да направим. Отговорих и следното:
" Надежда, ти си умно и красиво момиче. Постави се на моето място. Били се доверила на някой от интернет сайт за запознанства, ако този някой напише, че те обича и ти поиска след това пари, за да те посети? Предлагам, да ми кажеш искрено, какви са ти намеренията освен това, че искаш да ме видиш."
 
Не си бяхме писали от месец с рускинята. Тя ми изпрати имейл и днес вечерта се видяхме по Skype с камера.
Започнах да и говоря на английски, а тя ми говореше на руски. Оказа се, че тя може да говори само на руски.
Обясних и че не разбирам руски - написах го също в чата, за да ме разбере.
Определено момичето е хубаво, както на снимките. Прекратихме обаждането и почна да ми пише, че ще научи български и отново подхвана темата, за идването и в България. Обясних и че не мога да и се доверя накрая каза че трябва да тръгва и ме пита какво предлагам да направим. Отговорих и следното:
" Надежда, ти си умно и красиво момиче. Постави се на моето място. Били се доверила на някой от интернет сайт за запознанства, ако този някой напише, че те обича и ти поиска след това пари, за да те посети? Предлагам, да ми кажеш искрено, какви са ти намеренията освен това, че искаш да ме видиш."
ти каза ли и на рускинята за твоя фетишизъм с женските дрехи?
 
ти каза ли и на рускинята за твоя фетишизъм с женските дрехи?
Не и казах, но се показах на камерата облечен с дамски син потник с тънки презрамки.
 
Не и казах, но се показах на камерата облечен с дамски син потник с тънки презрамки.
Ам ти сигурен ли си че е рускиня, а не руснак или украинец :)
 
Гласът беше женски и изглеждаше, като момичето на снимките.
Е виж сега, ти сам се спираш. Но за такова нещо ти си решаваш сам. Тука всеки а пък дори и да ти е близък приятел може само да ти каже какво мисли.
И аз не обичам да давам съвети за съкровени неща. Нещата са устроени така че не се знае какво от какво може да излезе. Заек от шапка или шапка от кожата на заек (примерно).

Така, че ако действително търсиш съвет, не бих дал, само мога да кажа, че моята първа и последна онлайн среща приключи и така и онака. Имаше и хубаво и нехубаво. Но така или иначе няма как да разбереш ако не пробваш.
 
Кажи ѝ, че ще ѝ поемеш разноските по пътуването, но после ще ѝ носиш дрехите.
 
Кажи и, че си съгласен да и пратиш пари, че ми е много интересно как ще ги иска. Работата ми е такава, че през мен минават стотици преводи и в момента няма никакъв читав начин да изпратиш пари до Русия. Да видим какво ще измисли девойката.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Кажи и, че си съгласен да и пратиш пари, че ми е много интересно как ще ги иска. Работата ми е такава, че през мен минават стотици преводи и в момента няма никакъв читав начин да изпратиш пари до Русия. Да видим какво ще измисли девойката.
ще ги иска в биткойн :) Пък там ще ги обмени на местно ниво в рубли
 
Кажи и, че си съгласен да и пратиш пари, че ми е много интересно как ще ги иска. Работата ми е такава, че през мен минават стотици преводи и в момента няма никакъв читав начин да изпратиш пари до Русия. Да видим какво ще измисли девойката.
PayPal?
 
Русия я изключиха от SWIFT за това няма как да направиш превод от България към Русия. Може да стане през Азиатска система която има ексчейндж преводи към и от Русия, но най добрия вариант си остава Биткойн.
 
Русия я изключиха от SWIFT за това няма как да направиш превод от България към Русия. Може да стане през Азиатска система която има ексчейндж преводи към и от Русия, но най добрия вариант си остава Биткойн.
Е на мен как ми плащат руснаци по ПП? :D
 
Е на мен как ми плащат руснаци по ПП? :D
плащат ти , но не с руски карти. най вероятно имат английски карти на картов оператор.
 
то другото е по интересно като се замислиш... рускиня сваля @9876 вместо той да сваля нея :) Накъде тръгна светът..... На всичко отгоре той се дърпа ама това ще е от полите и потничето :)
 
Последно редактирано:

Горе