Сваля ме рускиня

рускиня сваля @9876 вместо той да сваля нея :)

За рускините е нормално да поемат инициативата.
Не знам дали датира след WWII или е някаква културна особеност, но даже учителката ми по руски едно време го беше казала.

И от първо лице може да се усети ако има рускини наоколо.
 
Кажи и идваш или не ? Намери парите, тегли кредит и ела. Като дойдеш ще платя. Какво толкова има да се чудите. Колко пари иска ?
 
  • Like
Реакции: 9876
Кажи и идваш или не ? Намери парите, тегли кредит и ела. Като дойдеш ще платя. Какво толкова има да се чудите. Колко пари иска ?
към 800 евро иска , но човека дали ще иска да и даде парите след това е въпроса ... ако остане разочарован? :)
 
Кажи и идваш или не ? Намери парите, тегли кредит и ела. Като дойдеш ще платя. Какво толкова има да се чудите. Колко пари иска ?
Добра идея, ще и кажа. Написала ми е цял любовен роман:
"Здравей, любов моя! Прочетох внимателно писмото ти! Разбирам всичките ти страхове. Разбирам те напълно. Всичките ти страхове са естествени. И аз те разбирам до известна степен. Но също така ви моля да ме разберете. Готов съм да се откажа от всичко, което ме държи тук. Защото нямам нищо по-висше от любовта си към теб. Аз имам всичко в този живот. Но това, което нямам, е любовта. И наистина ми се иска да те имам до себе си. И ми се иска между нас да има взаимна любов, а не едностранна. И ми се иска между нас да няма това огромно разстояние. Иска ми се всичките ни проблеми да бяха решени и ние просто да се окажем заедно. Не ми трябваше много време, за да полетя към теб. И аз реших да го направя. Разбери, че ми беше много трудно да го направя. Но аз не се спрях. Направих тази първа крачка, за да се срещна с теб. Направих нещо, което за много хора е много трудно да направят. Но аз избрах да бъда с теб. И това означава, че ще бъда с теб. Защото сега не мога да видя живота си без теб. Засега всичко, което ни разделя, е разстоянието. Но това разстояние може да бъде преодоляно. Ако искаш, можеш да преодолееш всички препятствия. Просто трябва да бъдеш малко по-силен. Но аз самият нямам сили да реша всички тези проблеми. Не съм толкова силен, колкото си мислите. Аз съм крехко момиче и не мога сама да реша всички тези проблеми. Но не искам да се отказвам от срещата ни. Не искам да те загубя. Защото ми пука за нашата връзка, пука ми за нашите чувства. Не знам дали това, което казваш за нашата любов, е вярно. Но моите думи са верни. И аз съм сигурен в чувствата си. Дълго време не разбирах какво е любов. Не вярвах в любовта на дълги разстояния. Но благодарение на общуването с теб разбрах, че такова чувство е любов. И съм сигурна, че нашата любов е най-силната. Не разбирам защо не вярваш в думите ми, в чувствата ми. Когато чета думите ти, че любовта ми към теб не е истинска, очите ми са пълни със сълзи. И не мога да се спра. Никога не съм се чувствала така към никого. Ти си единственият човек, пред когото съм отворила сърцето си. Само на теб съм поверила любовта си. И само на теб мога да кажа: Обичам те! Но само с твоя помощ можем да сбъднем мечтите си. Само чрез теб ще бъдем заедно. Нямам сили да се справя сам. И затова те помолих за помощ. Правя всичко това за нас. Заради нашата любов искам да дойда при теб. Така че само заради теб ще бъдем заедно. Надявам се, че ще ми пишеш днес. Защото не мога да живея така. Всяка минута от живота ми минава в мисли за теб, за нашия живот, за нашата среща. Обичам те. И няма други думи, които мога да намеря, за да изразя това, което чувствам. Казвам ти това, което чувствам към теб. А сега ще чакам писмото ти."
 
към 800 евро иска , но човека дали ще иска да и даде парите след това е въпроса ... ако остане разочарован? :)
Ако дойде в България бих и дал 800 евро.
Не мисля, че ще остана разочарован, ако дойде в България понеже момичето гледа, да ми се хареса.

Написах и следното:

"Здравей мила Надежда,

Разбирам те напълно.
Ти заслужаваш да ти дам цялата любов на света, като дойдеш в България.

Русия я изключиха от SWIFT и няма, как да се направи паричен превод от българска към руска банка.
Можеш, да изтеглиш кредит или да вземеш пари на заем от приятел и когато дойдеш в България ще ти ги дам 65000 рубли, колкото беше споменала миналия месец., че ти трябват.

Поздрави,
Иван"

Тази тема се превърна в сапунена опера.
 
Рускинята отговори.

"
Здравей, любов моя!
Радвам се, че си готова да говориш.
Вече се опитах сам да намеря парите и бях в банката.
Но ми казаха, че не мога да получа заем, защото вече имам кредит за апартамента си.
Отидох в банката и научих всички подробности.
Преводите към Русия от Индия сега не са възможни заради санкциите.
Затова се поинтересувах в банката какво може да се направи.
И те ми казаха, че сега преводът може да бъде направен от България в Молдова, а след това от Молдова в Русия.
Леля ми сега живее в Молдова, обадих й се и той е готов да ни помогне.
Тя каза, че, разбира се, с удоволствие ще ни помогне.
Но трябва да се насрочи само нейният график за деня, защото работи много.
Тя ме помоли да те попитам в кой ден ще направиш трансфера и в колко часа.
За да може да ви впише, така че да може да получи парите ви веднага и след това да направи превода към мен.
Леля ми изпрати данните, които ще са ти необходими, за да изпратиш парите чрез Easypay (RIA).
Леля ми даде инструкции как да направя превода.
Тя научи всичко, обади се на една приятелка, която работи в офиса на Easypay (RIA) в Кишинев, и я попита как да го направи по-добре.
Носите пари в офиса на Easypay (RIA) във вашата валута и молите да направят превод, но в графата на сумата, която трябва да получите, посочвате валутата евро.
Лелята обясни, че поради разликата в обменните курсове, ако й изпратите пари в друга валута, тя ще получи с няколко процента по-малко пари.
Можете да посочите и валутата за получаване на долари.
След приключване на превода ще трябва да изпратите снимка на формуляра за превод.
Ще изпратя тази снимка на леля ми, тя ще се нуждае от нея, за да получи парите.
Това е всичко, което ви казах, и не съм забравил нищо.
Готов ли си да го направиш? Ако си, тогава ще ти напиша данните на леля ми."
 
Рускинята отговори.

"
Здравей, любов моя!
Радвам се, че си готова да говориш.
Вече се опитах сам да намеря парите и бях в банката.
Но ми казаха, че не мога да получа заем, защото вече имам кредит за апартамента си.
Отидох в банката и научих всички подробности.
Преводите към Русия от Индия сега не са възможни заради санкциите.
Затова се поинтересувах в банката какво може да се направи.
И те ми казаха, че сега преводът може да бъде направен от България в Молдова, а след това от Молдова в Русия.
Леля ми сега живее в Молдова, обадих й се и той е готов да ни помогне.
Тя каза, че, разбира се, с удоволствие ще ни помогне.
Но трябва да се насрочи само нейният график за деня, защото работи много.
Тя ме помоли да те попитам в кой ден ще направиш трансфера и в колко часа.
За да може да ви впише, така че да може да получи парите ви веднага и след това да направи превода към мен.
Леля ми изпрати данните, които ще са ти необходими, за да изпратиш парите чрез Easypay (RIA).
Леля ми даде инструкции как да направя превода.
Тя научи всичко, обади се на една приятелка, която работи в офиса на Easypay (RIA) в Кишинев, и я попита как да го направи по-добре.
Носите пари в офиса на Easypay (RIA) във вашата валута и молите да направят превод, но в графата на сумата, която трябва да получите, посочвате валутата евро.
Лелята обясни, че поради разликата в обменните курсове, ако й изпратите пари в друга валута, тя ще получи с няколко процента по-малко пари.
Можете да посочите и валутата за получаване на долари.
След приключване на превода ще трябва да изпратите снимка на формуляра за превод.
Ще изпратя тази снимка на леля ми, тя ще се нуждае от нея, за да получи парите.
Това е всичко, което ви казах, и не съм забравил нищо.
Готов ли си да го направиш? Ако си, тогава ще ти напиша данните на леля ми."
Пичага, удари си една злобарка и успокой топката. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Това ще е една много тъжна история. Вземи и предните му теми, там вече има повече пикантерийка. ;) 🖖
И е, дет са вика "тренди" 😂😂😂
 
И е, дет са вика "тренди" 😂😂😂
Дафни тъкмо пише книга в електронен вариант , да се заеме направо с роман на темата с рускинята :)
 
 
Да не търси месечна вноска за кредита на апартамента си - сега от теб, другият месец от друг? Готов ли да поемеш и този постоянен разход занапред, ако все пак любовта ви се получи. Оттам насетне алтернативи много, стига да дойде наистина и заживеете заедно.
 
Да не търси месечна вноска за кредита на апартамента си - сега от теб, другият месец от друг? Готов ли да поемеш и този постоянен разход занапред, ако все пак любовта ви се получи. Оттам насетне алтернативи много, стига да дойде наистина и заживеете заедно.
Имам една позната, която олетя с едни 5К, пратила ги на някакъв мачо, щото видиш ли голяма любов през мрежата. Та, баламурници колкото искаш, съответно пазар има. Отвори ли се пазар, той се консумира. ;)
 

Горе