Сваля ме рускиня

Да не търси месечна вноска за кредита на апартамента си - сега от теб, другият месец от друг? Готов ли да поемеш и този постоянен разход занапред, ако все пак любовта ви се получи. Оттам насетне алтернативи много, стига да дойде наистина и заживеете заедно.
Напълно възможно е да търси и месечна вноска за кредит.
Бих и помогнал с погасяването на кредит за апартамент, но ако ми даде определен дял от апартамента.

Последно и написах това:

"Здравей скъпа Надежда,

Има вероятност леля ти, да не ти даде парите и да ги похарчи за себе си.
Не бих превел парите на леля ти.

Поздрави,
Иван"
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Имам една позната, която олетя с едни 5К, пратила ги на някакъв мачо, щото видиш ли голяма любов през мрежата. Та, баламурници колкото искаш, съответно пазар има. Отвори ли се пазар, той се консумира. ;)
аз имам такава позната дала на няколко пъти общо 78 000 лв.
 
Рускинята отново писа:

"Здравейте! Наистина ли мислите, че леля ми ще направи това?
Кажете ми честно какво се случва? Не ми вярваш?
Защо говориш неща, които не знаеш.
Леля ми е честен човек и никога не би взела чужди пари.
Така че не говорете глупости.
Ако искаш да ми помогнеш да платя за пътуването, тогава ще трябва да използваме помощта на леля ми.
Надявам се, че ще кажеш това, което наистина мислиш.
Може би водим този разговор напразно и ти вече си взел решение.
Очаквам писмото ти!"

Отговори и следното


"Здравей Надежда,

Извинявай, ако съм те засегнал нещо с предишния имейл.
Не познавам леля ти и не мога да кажа нищо за нея. Лично аз не мога да и се доверя.
Няма, да преведа парите на леля ти.

Като дойдеш в България, ще ти дам парите в брой.
Ако не искаш, да дойдеш няма, да те карам насила. Ти си решаваш.

В последните имейли ми пишеш само за пари. Даже не правим нови срещи по Skype и после ми казваш, че ме обичаш и искаш да си с мен.
Само един път се видяхме по Skype и то беше за 5 минути.
Виж, ако толкова ме обичаш и мислиш за мен няма, да се задоволиш само с 5 минутна видео среща и то проведена преди седмица.
Не мога да ти се доверя.
Поздрави,
Иван"
 
Рускинята отново писа:

"Здравейте! Наистина ли мислите, че леля ми ще направи това?
Кажете ми честно какво се случва? Не ми вярваш?
Защо говориш неща, които не знаеш.
Леля ми е честен човек и никога не би взела чужди пари.
Така че не говорете глупости.
Ако искаш да ми помогнеш да платя за пътуването, тогава ще трябва да използваме помощта на леля ми.
Надявам се, че ще кажеш това, което наистина мислиш.
Може би водим този разговор напразно и ти вече си взел решение.
Очаквам писмото ти!"

Отговори и следното


"Здравей Надежда,

Извинявай, ако съм те засегнал нещо с предишния имейл.
Не познавам леля ти и не мога да кажа нищо за нея. Лично аз не мога да и се доверя.
Няма, да преведа парите на леля ти.

Като дойдеш в България, ще ти дам парите в брой.
Ако не искаш, да дойдеш няма, да те карам насила. Ти си решаваш.

В последните имейли ми пишеш само за пари. Даже не правим нови срещи по Skype и после ми казваш, че ме обичаш и искаш да си с мен.
Само един път се видяхме по Skype и то беше за 5 минути.
Виж, ако толкова ме обичаш и мислиш за мен няма, да се задоволиш само с 5 минутна видео среща и то проведена преди седмица.
Не мога да ти се доверя.
Поздрави,
Иван"
Аз си поплаках малко...
 
Рускинята отново писа:

"Здравейте! Наистина ли мислите, че леля ми ще направи това?
Кажете ми честно какво се случва? Не ми вярваш?
Защо говориш неща, които не знаеш.
Леля ми е честен човек и никога не би взела чужди пари.
Така че не говорете глупости.
Ако искаш да ми помогнеш да платя за пътуването, тогава ще трябва да използваме помощта на леля ми.
Надявам се, че ще кажеш това, което наистина мислиш.
Може би водим този разговор напразно и ти вече си взел решение.
Очаквам писмото ти!"

Отговори и следното


"Здравей Надежда,

Извинявай, ако съм те засегнал нещо с предишния имейл.
Не познавам леля ти и не мога да кажа нищо за нея. Лично аз не мога да и се доверя.
Няма, да преведа парите на леля ти.

Като дойдеш в България, ще ти дам парите в брой.
Ако не искаш, да дойдеш няма, да те карам насила. Ти си решаваш.

В последните имейли ми пишеш само за пари. Даже не правим нови срещи по Skype и после ми казваш, че ме обичаш и искаш да си с мен.
Само един път се видяхме по Skype и то беше за 5 минути.
Виж, ако толкова ме обичаш и мислиш за мен няма, да се задоволиш само с 5 минутна видео среща и то проведена преди седмица.
Не мога да ти се доверя.
Поздрави,
Иван"
колко разправии и писане за едни 800 евро.... прежали ги и и прати на момичето/момчето , що ли си мисля , че зад профила стои мъж нищо , че сте се видяли на скайп за 5 минути само :)
 
колко разправии и писане за едни 800 евро.... прежали ги и и прати на момичето/момчето , що ли си мисля , че зад профила стои мъж нищо , че сте се видяли на скайп за 5 минути само :)
Напълно възможно е имейлите да се пишат от човек, който е добър психолог. Може мъж да пише имейлите, може и жена да пише имейлите, но не мисля, че ги пише Надежда. Може да ги пише ляла и.
 
Тва Надя е един комшия, Мишо Копърката, метър и 70 и 120 кила, веднага разпознах стилът. Той ги пише тия точно.
 
От години гледам един сериал, който приключи преди по-малко от месец. Казва се "The Blacklist" (Черният списък). Ще прескоча споделянето на мнение за сериала и целия екип, но ти обръщам внимание на един епизод, част от последния сезон, The Nowhere Bride (No. 192). Long Story Short: различни жени са ухажвани в сайтове са запознанства от добре изглеждащи мъже, които им казват точно това, което искат да чуят. Жените се влюбват и заминават в САЩ с уговорката да живеят заедно. Знаейки, че мъжете не разполагат с достатъчно пари, отиват при тях и се женят, взимайки всички спестявания на родителите си, за да подпомогнат закупуването на имот. Тъй като не става въпрос за пари, а за нещо като ценни книжа, след сватбата мъжете ги ограбват и изчезват. Самите мъже са бивши престъпници и криминално проявени, а самото "ухажване" (първоначалните чатове и т.н.) са дело на една жена, лидер на групата. За съжаление, не успях да намеря трейлър, който да споделя. Сега, като знаеш, че сюжетът на епизода не е тотална измислица, може да се замислиш от друга гледна точка и да откриеш приликите и разликите с твоя случай :)
 
Напълно възможно е имейлите да се пишат от човек, който е добър психолог. Може мъж да пише имейлите, може и жена да пише имейлите, но не мисля, че ги пише Надежда. Може да ги пише ляла и.
Майтапа настрана - истинска е, братко с фамозен стил на обличане, истинска е 100%. Тия тука, макър и отлични професионалисти, са просто цинични дъртаци с мъртви сърца, дето само чакат някой по-откровен потребител да си излее душата и с кеф да му смачкат джигера, слушай ми думата.

Те винаги ще кажат, че всичко, освен меркантилните им мераци, е лъжа и измама. Тва е спорт, човече. Те, навремето така убиха и всичко пламенно в мене, когато бях влюбен до уши и реших да им разкрия най-свидните си чувства.

Присмяха ми се.

Иронизираха.

Разубеждаваха ме.

Мачкаха ме ден след ден, приятелю.

Докато не прекършиха полета на любовта ми, главата ми не натежа и любовта от сърцето ми не отлетя, прогонена от дребната им търговска пресметливост.

Тва не са хора, като човек ти го казвам. Поучи се от опитът ми и не прави същата грешка. Казвам ти го, защото виждам, че си още жив човек, на път без скрупули да се впусне в любовна авантюра, мечтаейки и рискувайки, отдавайки всичко на тръпката за непознато начинание, което ще промени живота му.

Това е именно оная любов, която всички тука, освен тебе, вече са изгубили. Не им позволявай да те погубят, защото ще дойде ден когато горчиво ще се каеш. Ти, на крилата на любовта, си в пъти по-силен и мъдър от всички тях, амортизираните циници, взети заедно.

Вслушай се във все още свежото си и способно да обича истинско сърце, братко. Пращай кинтите.
 
Любовта ни е като прежда
от която любовен пуловер плетем.
Събуждам се и я поглеждам,
и тя ме поглежда.
После се малко е*ем...
Уморена ме поглежда,
поглеждам я аз уморен.
Свенливо си погледа свежда
мойта любима Надежда.
 
Имам отговор от рускинята:

"Здравей, любов моя! Интересно ми е да прочета писмото ти. Казваш, че трябва сама да си купя всички документи и билети, за да дойда при теб? За какво? Защо трябва да правя всичко това сама? Защо да не участваш и ти? Защо не трябва да ми помогнете да летя до вас? Трябва ли да се срещна с теб сам? Осъзнавам, че ако имах парите, щях да платя за това и нямаше да ви моля за помощ. Но аз нямам пари. И няма откъде да ги взема. Вече ви писах за това. Не разбираш ли писмата ми? Тогава откъде ще взема пари, за да дойда при вас? Трябва ли да обера някоя банка? Или да открадна парите? Искам да дойда при теб. Вие искате да дойда при вас. Сега съм вложил всичките си пари, за да дойда при теб. Не разполагах с всички пари, които ми бяха необходими, за да платя за документите. Опитах се сам да намеря парите, за да летя до теб. Не успях да ги намеря. Тогава се обърнах към вас за помощ. Защото ти си човекът, при когото искам да летя. И аз ви моля за помощ, за да летя до вас. А сега казваш, че ще ми дадеш пари, когато дойда при теб? Но за какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? За какво ще ми трябват? За какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? Правя тази среща заради нашата любов. Тази среща само за мен ли е? Не. Ето защо ви моля за помощ. Правя го от доброто на сърцето си и от любов към теб. Вече съм предприел някои стъпки, за да се срещна с теб. Дадох всички последни пари, които имах, за да летя до вас. И не ти писах, че нямам пари да си купя храна. Нито веднъж не ти го казах. Защото най-важното за мен е да се срещнем. Защото бих направил всичко, за да бъда с теб. Ето защо лесно дадох последните си пари, за да летя до теб и да бъда с теб. А сега казваш, че не трябва да ми помагаш с този проблем? Казваш ми да реша този проблем сам? Изненадан съм от това, което казваш. Звучиш така, сякаш не означавам нищо за теб и нямаш нужда от мен. Виждам, че не изпитваш никакви чувства към мен. Не мога да направя друг извод от думите ти."
 
Имам отговор от рускинята:

"Здравей, любов моя! Интересно ми е да прочета писмото ти. Казваш, че трябва сама да си купя всички документи и билети, за да дойда при теб? За какво? Защо трябва да правя всичко това сама? Защо да не участваш и ти? Защо не трябва да ми помогнете да летя до вас? Трябва ли да се срещна с теб сам? Осъзнавам, че ако имах парите, щях да платя за това и нямаше да ви моля за помощ. Но аз нямам пари. И няма откъде да ги взема. Вече ви писах за това. Не разбираш ли писмата ми? Тогава откъде ще взема пари, за да дойда при вас? Трябва ли да обера някоя банка? Или да открадна парите? Искам да дойда при теб. Вие искате да дойда при вас. Сега съм вложил всичките си пари, за да дойда при теб. Не разполагах с всички пари, които ми бяха необходими, за да платя за документите. Опитах се сам да намеря парите, за да летя до теб. Не успях да ги намеря. Тогава се обърнах към вас за помощ. Защото ти си човекът, при когото искам да летя. И аз ви моля за помощ, за да летя до вас. А сега казваш, че ще ми дадеш пари, когато дойда при теб? Но за какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? За какво ще ми трябват? За какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? Правя тази среща заради нашата любов. Тази среща само за мен ли е? Не. Ето защо ви моля за помощ. Правя го от доброто на сърцето си и от любов към теб. Вече съм предприел някои стъпки, за да се срещна с теб. Дадох всички последни пари, които имах, за да летя до вас. И не ти писах, че нямам пари да си купя храна. Нито веднъж не ти го казах. Защото най-важното за мен е да се срещнем. Защото бих направил всичко, за да бъда с теб. Ето защо лесно дадох последните си пари, за да летя до теб и да бъда с теб. А сега казваш, че не трябва да ми помагаш с този проблем? Казваш ми да реша този проблем сам? Изненадан съм от това, което казваш. Звучиш така, сякаш не означавам нищо за теб и нямаш нужда от мен. Виждам, че не изпитваш никакви чувства към мен. Не мога да направя друг извод от думите ти."

С какво го превеждаш това? Гугъл преводача се справя по-добре с превода от руски?

Иначе признавам, няма по-добри манипулатори от рускините. Чак аз се почувствах виновна и се замислих откъде да намеря пари да ѝ пратя, та да може дойде при любимия ѝ Ванчо.
 
Дори и да се абстрахираме от съобщение в м. род. ед. число, вече е 🚩 отвсякъде. Спести си излишните емоции и наивност. Колкото повече продължава този сюжет, толкова повече ти ще го страдаш.
 
  • Like
Реакции: 9876
Имам отговор от рускинята:

"Здравей, любов моя! Интересно ми е да прочета писмото ти. Казваш, че трябва сама да си купя всички документи и билети, за да дойда при теб? За какво? Защо трябва да правя всичко това сама? Защо да не участваш и ти? Защо не трябва да ми помогнете да летя до вас? Трябва ли да се срещна с теб сам? Осъзнавам, че ако имах парите, щях да платя за това и нямаше да ви моля за помощ. Но аз нямам пари. И няма откъде да ги взема. Вече ви писах за това. Не разбираш ли писмата ми? Тогава откъде ще взема пари, за да дойда при вас? Трябва ли да обера някоя банка? Или да открадна парите? Искам да дойда при теб. Вие искате да дойда при вас. Сега съм вложил всичките си пари, за да дойда при теб. Не разполагах с всички пари, които ми бяха необходими, за да платя за документите. Опитах се сам да намеря парите, за да летя до теб. Не успях да ги намеря. Тогава се обърнах към вас за помощ. Защото ти си човекът, при когото искам да летя. И аз ви моля за помощ, за да летя до вас. А сега казваш, че ще ми дадеш пари, когато дойда при теб? Но за какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? За какво ще ми трябват? За какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? Правя тази среща заради нашата любов. Тази среща само за мен ли е? Не. Ето защо ви моля за помощ. Правя го от доброто на сърцето си и от любов към теб. Вече съм предприел някои стъпки, за да се срещна с теб. Дадох всички последни пари, които имах, за да летя до вас. И не ти писах, че нямам пари да си купя храна. Нито веднъж не ти го казах. Защото най-важното за мен е да се срещнем. Защото бих направил всичко, за да бъда с теб. Ето защо лесно дадох последните си пари, за да летя до теб и да бъда с теб. А сега казваш, че не трябва да ми помагаш с този проблем? Казваш ми да реша този проблем сам? Изненадан съм от това, което казваш. Звучиш така, сякаш не означавам нищо за теб и нямаш нужда от мен. Виждам, че не изпитваш никакви чувства към мен. Не мога да направя друг извод от думите ти."
питай я с кой полет откъде смята да лети до България, че руските авиокомпании има забрана да летят в ЕС както и чуждите авиокомпании до Русия :) Кажи и , че може да и направиш онлайн резервация и ти да платиш с карта :)
 
  • Like
Реакции: 9876
питай я с кой полет откъде смята да лети до България, че руските авиокомпании има забрана да летят в ЕС както и чуждите авиокомпании до Русия :) Кажи и , че може да и направиш онлайн резервация и ти да платиш с карта :)
И си мислиш, че няма да гугълне адекватен и очакван от негова страна отговор ли :D . Хората и за по-малко пари на масата са готови на повече. Ако предположим, че професионалист върти чата (кой знае и колко още такива), има удобен отговор за всичко.
 
На два пъти ми попада тази тема и поразгледах, та, се чудя като е чак такъв мерака на автора - защо не иде и да си вземе булката откъдето е?
Ако няма булка, поне ще му остане екскурзията. Декларира, че пътува по любов и глупост за да му издадат виза и тръгва.
 
С какво го превеждаш това? Гугъл преводача се справя по-добре с превода от руски?

Иначе признавам, няма по-добри манипулатори от рускините. Чак аз се почувствах виновна и се замислих откъде да намеря пари да ѝ пратя, та да може дойде при любимия ѝ Ванчо.
Не го превеждам.
Тя ми го изпраща преведено на български.
Незнам с какво го превежда от руски на български.
 

Горе